Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Minimum Requirements

 

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

 

Recommended Requirements

 

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Graphics: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent

RAM: 1.5Gb

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX10 with Windows Vista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze to jednak na 'ikspeku' gierka ruszy?

Wymagania są jasne i zrozumiałe :)

Software: DX9.0c with Windows XP

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum Requirements

 

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)

RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

 

Recommended Requirements

 

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Graphics: Nvidia 7800GTX/ATI X1800XT (SM 3.0) or DX10 equivalent

RAM: 1.5Gb

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX10 with Windows Vista

Myślę że trochę IMO naciagnięte ale mogę się mylić. Chociaż wolalbym nie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trochę IMO naciagnięte ale mogę się mylić. Chociaż wolalbym nie :-|

Ale po co robić OT i wywalać to samo jeszcze raz ? Przecież to było maglowane już w tym temacie i co do wymagań nie można nic więcej powiedzieć do czasu wypuszczenia demka (o ile wyjdzie). :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze Crysis mialbyc tylko na 'platforme vista'.

byłoby to "marketingowe samobójstwo", gra bardzo słabo by sie sprzedała ...

(kupno visty+ kupno grafy dx10 ) > aby zagrać w Crysis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłoby to "marketingowe samobójstwo", gra bardzo słabo by sie sprzedała ...

(kupno visty+ kupno grafy dx10 ) > aby zagrać w Crysis

Spoko viste da nam ciotka z bombaju... :wink:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja rozumiem to tak ze bedziemy mogli zagrac na viscie nie majac karty zgodnej z dx10 ale dx10 powinien byc zainstalowany w systemie i wszystko bedzie cacy!

Pamietam jak kiedys na starym geforcie4 mx przebylem podroz od dx7 do dx9 instalujac jedynie najnowesze sterowniki :))

Edytowane przez flasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ze bedzie zainstalowany, jak np ten twoj radek i tak nie bedzie zgodny z dx10 wiec efektow dx10 nie zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ze bedzie zainstalowany, jak np ten twoj radek i tak nie bedzie zgodny z dx10 wiec efektow dx10 nie zobaczysz.

tak samo gdy posiadamy GF4MX nie zobaczymy efektów z dx8 :]

 

ta cała bajeczka ze vista do działania potrzebuje karty z dx10 to kolejny pic na wode (chęć zrobienia szumu wokół nowej technologii> niektórzy ludzie nawet popadaja w histerie ), karta dx10 bedzie nam potrzebna do grania z wykorzystaniem efektów dx10 i nie znaczy to ze gry nagle pojawiac sie beda tylko na dx10.

 

na posiadaczy silnych kart graficznych dx9c czeka jeszcze: UT2007, Stalker, Medal of Honor: Airborne, Brothers in Arms: Hell's Highway oraz wg mnie Crysis ... i wiele innych tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo gdy posiadamy GF4MX nie zobaczymy efektów z dx8 :]

 

ta cała bajeczka ze vista do działania potrzebuje karty z dx10 to kolejny pic na wode (chęć zrobienia szumu wokół nowej technologii> niektórzy ludzie nawet popadaja w histerie ), karta dx10 bedzie nam potrzebna do grania z wykorzystaniem efektów dx10 i nie znaczy to ze gry nagle pojawiac sie beda tylko na dx10.

 

na posiadaczy silnych kart graficznych dx9c czeka jeszcze: UT2007, Stalker, Medal of Honor: Airborne, Brothers in Arms: Hell's Highway oraz wg mnie Crysis ... i wiele innych tytułów

Oddałbym te wszystkie gry, które wymieniłeś (noo może po za MoH Airbone) za Call of Duty 3 na PC :((

 

Według mnie Crytek sprzedałby o wiele więcej egzemplarzy Crysis'a gdyby wypuścił np. 2 miesiące przed premierą gry demko :) Dużo osób po demku na 100% zmieniłaby grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robić OT i wywalać to samo jeszcze raz ? Przecież to było maglowane już w tym temacie i co do wymagań nie można nic więcej powiedzieć do czasu wypuszczenia demka (o ile wyjdzie). :wink:

W tym momencie sam człowieku robisz OT ,bo o czym tu można dyskutować posiadając na temat wymagań tylko tyle informacji ,screenow i filmików. Nie ma grywalnego demka ale i tak o grze się dyskutuję. Ja napomniałem tylko o tym ,że jakoś mi się nie widzi by gra nie odpaliła na XP'ku.Okazuje się jednak że tak też będzie.

 

Zmiana grafiki i tak jest nie unikniona jak chcę zobaczyć efekty z DX 10. Demko akurat tu dla mnie jest zbędne bo i tak już teraz wiem że czeka mnie kupno karty + Visty co dla mnie jest nieopłacalne i przestaję się interesować tą gra na PC. Kupno x360 zdecydowanie by się IMO bardziej opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co ze bedzie zainstalowany, jak np ten twoj radek i tak nie bedzie zgodny z dx10 wiec efektow dx10 nie zobaczysz.

no i co z tego ze "ten moj radek" nie wyswietli wiekszosci efektow jak nie mam zamiaru grac w ta gre bo na moim sprzecie mija sie to z celem, bo ja nie mam tyle kasy co by wymieniac sprzet z kazda nowoscia, a jak juz bede to robil to poczekam na karty zgodne z dx10 (sobie dlugo poczekam ;)) .

Ja bym sie bardziej martwil o tego twojego radka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie sam człowieku robisz OT ,bo o czym tu można dyskutować posiadając na temat wymagań tylko tyle informacji ,screenow i filmików. Nie ma grywalnego demka ale i tak o grze się dyskutuję. Ja napomniałem tylko o tym ,że jakoś mi się nie widzi by gra nie odpaliła na XP'ku.Okazuje się jednak że tak też będzie.

 

Zmiana grafiki i tak jest nie unikniona jak chcę zobaczyć efekty z DX 10. Demko akurat tu dla mnie jest zbędne bo i tak już teraz wiem że czeka mnie kupno karty + Visty co dla mnie jest nieopłacalne i przestaję się interesować tą gra na PC. Kupno x360 zdecydowanie by się IMO bardziej opłacało.

Boże :mur: Po co Ci Vista ? Nie wystarczy Ci dx9 i XP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże :mur: Po co Ci Vista ? Nie wystarczy Ci dx9 i XP ?

Wyjdź :| Nie interesuję mnie DX 9 i wyraziłem swój pogląd na temat wymagań i że bardziej mi się opłaca kupić konsolę bo chciałbym zobaczyć więcej efektów i mieć zapewnioną płynność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az się zdziwisz :lol:

Przecież te wszystkie fimiki z gameplaya są robione na dx9c a to co tam widziałem w zupełności mi wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CDACTION

 

Bernd Diemer z Crytek twierdzi, że 'konsole nowej generacji, takie jak X360 i PS3 nie oferują wystarczającej mocy', aby zapewnić jakość, której wymaga Crytek.

 

Co jest przeszkodą? Brak obsługi DX10 wymaganego przez grę do rozwinięcia skrzydeł. Obsługę DX10 zapewni jedynie PC z Vistą. Wygląda na to, że PC może zyskać przewagę nad konsolami. Kiedy w sklepach pojawią się karty kompatybilne z DX10, zapewne rozważę upgrade sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 50 postow do kosza... czy wyscie na glowy poupadali? :evil:

 

Jeszcze jeden taki offtop, a temat sie zamknie do czasu premiery, jak to juz bylo kilkukrotnie praktykowane, i bedzie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 50 postow do kosza... czy wyscie na glowy poupadali? :evil:

 

Jeszcze jeden taki offtop, a temat sie zamknie do czasu premiery, jak to juz bylo kilkukrotnie praktykowane, i bedzie spokoj.

Dobra chłopaki. Idziemy robić offtop w temacie o innej grze, która ma premiere wcześniej niż Crysis :twisted:

 

Co do Crysis'a to ciekawi mnie nie ile będzie ważyło demko tylko full. Możliwe, że będzie na 2 dvd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są pozycje na 2dvd, vide Bards Tale czy Act Of War (pliki językowe tyle zajmują).

Edit: brak spacji w nazwie BT ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są pozycje na 2dvd, vide Bards Tale czy Act Of War (pliki językowe tyle zajmują).

Edit: brak spacji w nazwie BT ;)

3 pozycje.

 

Myst V z tego co pamiętam.

 

Ale ciekawe zcy Crysis będzie 4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w wymaganiach pisze że 6GB no to maks 2 DVD. Przynajmniej tak mi sie wydaje...

Może 1 dvd. Z tego co pamiętam to wspaniały Driv3r był na 1 dvd a po zainstalowaniu zajmował ok 5,6 Gb albo i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...