Skocz do zawartości
ent

Hwbot.org - United Team Of Poland - Temat Do Dyskusji !

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy ktory team nie wytrzyma konkurencji ;) . W ciagu ostatniej doby tylko +1900p dla OCX :lol:

e tam +1900 liczy sie zabawa :)...

 

Ja tam sam dalem sprzet pewnej osobie zeby zrzucila mnie z pierwszego miejsca :)... no coz... zycie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playboy @ OCX

Ooo i dochodzimy do senda Marcinku :D . Wlasnie przez takie zachowanie jakie mozna zauwazyc na kilku ostatnich stronach (a w szczegolnosci ostatnie posty) nie mam ochoty dodawac punktow do tego teamu :D . Ciezko uszanowac czujaś decyzje, nie.

 

Ciekawi mnie tez jedna kwestia. Jakos nikt nie ma za zle innym Polakom dodajacym punkty dla innych teamow (a nie jest to jedna czy dwie osoby), a jak ja to zrobilem, to wielkie obuzenie :lol:

 

Zacytowalbym kilka wypowiedzi jakie dostalem na PW/GG gdybym był na poziomie ich autorow. Uwierzcie, zmienilibyscie zdanie o kilku osobach ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma pkt 5 to nic nie powiedza, jesli ktos ma pkt 300 to beda lamencic przez 5 stron.

 

Sam tez sie zastanawiam nad ... skasowaniem swojego konta.

Aaaa jestes zly niedobry, masz okres, usuwasz konto bo boisz sie, ze ryba Cie pojedzie!!!!11

 

:lol: :lol: :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jemu jezdzie przez 8 stron, bo ma 500 punktow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa jestes zly niedobry, masz okres, usuwasz konto bo boisz sie, ze ryba Cie pojedzie!!!!11

 

:lol: :lol: :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Jemu jezdzie przez 8 stron, bo ma 500 punktow :D

 

 

Pomimo dawnych drobych zatargow z Devilkiem, lubie go barciej niz Ciebie Miron. Ale trudno, Penrynkiem sam sie bede bawil, nie to nie ;p

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra MaSell skończ z łaski swojej. Lubię Cię, szanuję i w ogóle, nie najeżdżałem na Ciebie, tylko grzecznie sobie pogadaliśmy na gg i w ogóle, ale przesadzasz. Twoje konto, możesz z nim zrobić co zechcesz, łącznie ze zmianą flagi na Burkina Faso albo inne cuda, nam nic do tego i nie musisz się tak podniecać... Napisałeś dlaczego odchodzisz i nie musisz się tłumaczyć 100 razy, a ludziom chodzi zapewne o to, że byłeś motorem napędowym utop, mobilizowałeś ludzi i byłeś za połączeniem, a teraz idziesz (ja osobiście nic do tego nie mam). Proponuję zakończyć ten temat w tym wątku bo do niczego nie prowadzi...

 

 

@MaSell

wiem, po prostu podsumowałem cała sytuację :P

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Penryn is for pussy now ;]

Penrynkiem sam sie bede bawil, nie to nie ;p

Ja tego nie napisalem :D

 

 

Nie wiem o co ci chodzi i po co sie az tak stresujesz. Naprawde nie rozumiem :mellow:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Zacytowalbym kilka wypowiedzi jakie dostalem na PW/GG gdybym był na poziomie ich autorow. Uwierzcie, zmienilibyscie zdanie o kilku osobach ;)

Chodzi mi o całkiem inne osoby, bo tutaj kazdy ma juz zdanie na Twoj temat wyrobione i raczej ciezko bylby je zmienic - zreszta gadalismy o tym niedawno.

 

 

Aaaa jestes zly niedobry, masz okres, usuwasz konto bo boisz sie, ze ryba Cie pojedzie!!!!11

Ryba Cie pojedzie - bedziesz mial wiecej punktow na HWBocie od Devilka (roznica miedzy wami jest niewielka), co mozna bylo łatwo wywniaskowac stad:

 

Narazie w planie jest ogarniecie WR dla: E2160 oraz Celka 420. Plan na grudzien: SLI/CF unit i jakies karcioszki B-)

stąd:

 

Ty wez juz zostaw te E2160 i poszukaj 40 oraz 80 fajnych... pkt na hwbocie wzywaja :D

oraz stąd:

 

Ale ES daje mniej pkt jak WRowy E2160 :P

 

@Kaaban

 

Lol, nie o Tobie mówie :lol: :lol: :lol: . Bylem za polaczeniem? Nie przypominam sobie: http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2720416

 

 

Ok, tym miłym akcentem mozna by sprawe zakonczyc.

 

==========================

 

MXS ma coraz wieksza przewage, a HOT zbliza sie do polskiego teamu. Przydalo by sie pare punktow nabic Panowie, bo tendencja jest spadkowa ;)

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze cos od siebie: rezygnuje z funkcji admina naszego teamu. Wszystkie potrzebne hasla itd to obslugi bota na forum PPC podam jutro Sectorowi (bo pewnie je zgubil :D), prosze o zdjecie moda w tym dziale i przerzucenie przyklejonego posta na Sectora. (tak wiem to nie miejsce na takie proszenie - jutro puszcze jeszcze PMke jednemu z modow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MXS ma coraz wieksza przewage, a HOT zbliza sie do polskiego teamu. Przydalo by sie pare punktow nabic Panowie, bo tendencja jest spadkowa ;)

No i jesli ejst tendencja spadkowa to sie odchodzi do innego teamu :)...

 

Ja nie wiem ale zadbalem o to zeby Ktos podbil troche nasza pozycje, skoro sam tego nie moge zrobic...

 

To ja moze cos od siebie: rezygnuje z funkcji admina naszego teamu. Wszystkie potrzebne hasla itd to obslugi bota na forum PPC podam jutro Sectorowi (bo pewnie je zgubil :D), prosze o zdjecie moda w tym dziale i przerzucenie przyklejonego posta na Sectora. (tak wiem to nie miejsce na takie proszenie - jutro puszcze jeszcze PMke jednemu z modow).

Zaskocze Cie, ale gdziesik to jeszcze mam :P.

 

Trzeba prostego uczynic moderatorem B-) , o ile spolecznosc sie zgodzi :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto stawać tym(m.in tym) w kolejce po punkty ?

 

Dołączona grafika

 

 

Pozdrawiam

 

PS: jak w niedziele pojade do wrocka to moze podesle jakies pkt ze smarkow z konfiga #2 3dmark2k1 ~8.5k pkt

2k3 ~1.6k; jest szansa na dodatkowe pkt imo.

 

PS2: proc z #2 ( NX1750+ ) byłby 1st ;p tylko jest maly problem, mobo z konfiga #2 widzi go jako athlon xp-m i unknown cpu type - jakiego biosu by nie wgrał >.> i tu pytanie czy moglby byc jakis problem zeby wrzucic go na hwbota jako wlasnie nx1750+ ?

wyniki HWbot'owskiego nx1750+ - takze tu napewno bylby punkty ( spi1M policze w ~50sec a do cpu-z to i do 2GHz powinienem dojechac - sry za brak screenow ale #2 mam we wrocku na stancji ;P i chwilowo jestem w domu :D )

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko stwierdzisz, że dostaniesz jakieś punkty to warto. Punkty są jak pieniądze - nie śmierdzą :D

 

wlasnie chyba sie jeszcze wstrzymam, dalem 2,1V na memki i leci orthos na 4-4-4-15 2T 840MHz - czyli sprobuje poprawic wynik do ~17sec asap.

 

Dołączona grafika

 

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No i jesli ejst tendencja spadkowa to sie odchodzi do innego teamu :)...

szczerze wierze,ze to nie byl powod jego odejscia :)

 

Trzeba prostego uczynic moderatorem B-) , o ile spolecznosc sie zgodzi :).

pojechane :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze wierze,ze to nie byl powod jego odejscia :)

pojechane :E

Wiem ze to nie byl powod odejscia, ale i tak... normalnie rozne dziwne rzeczy sie dzieja :)

 

A co do "pojechane" to... mam kumpla - Prostego i jakos takos dla mnie jestes Prosty :P... dobrze mie sie kojarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wiem ze to nie byl powod odejscia, ale i tak... normalnie rozne dziwne rzeczy sie dzieja :)

 

A co do "pojechane" to... mam kumpla - Prostego i jakos takos dla mnie jestes Prosty :P... dobrze mie sie kojarzy :)

eee no to loozik ;)

fakt duzo dziwnych rzeczy sie dzieje,mam nadzieje,ze zaraz wszyscy nie zaczna odchodzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Cośtam wpadnie, ale niewiele bo czasu nie było. Z ciekawostek: 4,95GHZ 3DM01 bez problemów.

 

Gdyby ktoś chciał kilka kg DI za Bóg zapłać [mogę jeszcze semi-solida pożyczyć od biedy] to niech się szybko zgłasza bo ucieka [lód] :P, niestety nie mam nic ciekawego na stanie aktualnie, tylko Cel420 i E6400, oba ześciankowane strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można - aczkolwiek już kiedyś tutaj doszliśmy do wniosku, że jest to nie w porządku. Ta sprawa właściwie nie była dyskutowana po połączeniu, ale myślę, że jednak wszyscy się zgodzą, że jest to zabawa i jak liczyć to liczyć pod Windowsem...

 

A kto był poprzednim mądrym z PCLaba? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie postawić Slacka do liczenia SPI :lol:

 

PS. Panowie co się dzieje z Wami? Jakieś kłótnie, jakieś sprzeczki, ten odchodzi, tamten się zwija. Ten będzie kasował konto (no offcence ElDiablo), naprawdę te okresy macie? Geez, jak takie chore jazdy macie to poszukacjei sobie lepiej dziewczyn czy coś i zostawcie na 5 minut te kompy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukacjei sobie lepiej dziewczyn czy coś i zostawcie na 5 minut te kompy...

Od 2dni spedzam czas tylko z dziewczyna, a komp sluzyl mi tylko do tego by uruchomic jeden film i zlozyc zyczenia Niemcowi :D . W domu/pracy/szkole/uczelni tez mi sie uklada, rly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa następnego mądrego z PCLab mamy... na linuxie policzył...

(...)

Czy jest jakiś zakaz liczenia na linuksie? Windows ma monopol na pi? Czy ja o czymś nie wiem?

Co prawda nie liczyłem pi na linuksie, ale nie wiem czemu bym miał nie liczyć :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...