Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-...gow.1174.0.html

 

x1600 raczej nie wymiata ale na low powinno dawać radę choć te karty w laptopach to nie to samo.

lol, różnica między high a low to 1fps, ale ty dalej swoje :lol2:

 

działa też z betą B) Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek widac ze sie srednio albo w ogole nie znasz na kartach graficznych w lapkach. Tak to bys wiedzial ze podany wynik w 3dm05 (3500) jest generalnie z pupy wziety. Byle jaki X1600 ciagnie conajmniej 4000, a po OC pojawia sie 5000 wiec jak kucyk gra na high to nie jest to takie calkiem niesamowite.

Na laptopa to dużo ale na zwykł komp to bardzo średnia półka :wink:

 

@Kucyk ta zgadzam się powinna być 10FPS różnica co nie zmienia faktu, że średnia półka jaką się staje 7900GS i 1950GT radzi sobie na high z HDR więc tak źle nie jest. Ale mogło by być lepiej i to dużo lepiej. Widać, że optymalizacja jest do niczego jak to z resztą ostatnio bywa z konwersjami z Xa. Ale coś tu nie gra testy Sulaco

 

tak sobie odpalilem TDU na x1950xtx, wszystko max, stery domyslnie

1680x1050 Avg: 25.121 - Min: 21 - Max: 30

1280x1024 Avg: 31.624 - Min: 26 - Max: 40

 

14FPS pomiędzy min a max zdaję mi się, że Sulaco mógłby na open becie też zrobić taki test mam wrażenie, że to gorzej chodzi niż Close Beta ;/ ( wcześniej na 7600GSach grali i było dobrze)

 

@Luke no fajnie tylko po co w tym temacie ? Co to ma do gry? Takie swoje złote myśli możesz gdzie indziej dawać tu są one raczej nie potrzebne :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam RADIO? Jak daję "R" to tam pisze że off; próbowałem podgłaśniać (+) lub zmieniać stacje (def. NUM9) ale nic się nie dzieje.

 

Można również wrzucić swoje mp3 (u mnie toże nie działa):

If you want a custom radio station do the following: - go to C:\Documents and Settings\<yournick>\My Documents\Test Drive Unlimited\savegame\<yournick>\ - create a folder called Radio in there - enter the newly created folder and create another one - put up to 32 MP3s in there - listen to your own music - - profit You can add up to 4 custom radio stations that way

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja.Tez. Bye bye full speed, witaj 5KB/s :ploom: Zanim to sie rozpakuje zdarze chyba wypic najwazniejszy napoj dnia calego i ogolnie jakos zebrac sie przed nadchodzacym dniem obfitujacym w beta testy.

Ja też poczekam cały dzień na zassanie tego "cuda". Transfer bardzo niestabilny, wacha się od 50 do 300kB/s przy czym rzadko osiąga górną granicę :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja to masakra :mur:

Najpierw rozpakować co trwa jakieś 5 minut + instalacja samej gry około 20 minut :mur:

 

LOL jak słysze od Was to jest to kolejna mega dopracowana gra na PC :lol2: :lol2: Chyba musze dać na tacę w podziekowaniu za zesłanie objawienia na mój umysł, w wyniku czego kupiłem X360. Nie no gry na PC naprawde się coraz bardziej staczają. A właściwie to lenistwo producentów w stos. do platformy PC osiąga już najwyższy pułap :?

A masz świadomość że to jest BETA i błędy są dopuszczalne ? :mur: Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ja też poczekam cały dzień na zassanie tego "cuda". Transfer bardzo niestabilny, wacha się od 50 do 300kB/s przy czym rzadko osiąga górną granicę :angry:

Nie ma to jak TP co? Mi się ściągnie o 19 na moim mocarnym NEO 512 ;]

Dobrze, że powiedzieliście ile to zajmuje muszę już zacząć robić porządek na dysku.

 

@Lanc on się musiał pochwalić swoim olśnieniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomekB

Niezrozumiales [; Ja juz to mam na dysku. Nie chce mi sie zagladac obecnie w log FG ale wyglada na to ze srednia predkosc oscylowala w okolicach 125kb/s. A ze wczesniej jak patrzylem w panel TP mialem podsumowane 29GB... Wbilem sie ze sciaganiem na styk ^_^

 

Instalka sie troche dluzy... A ta muzyczka dobija <_< Chyba skocze na 2 komp i obejze sobie cos przez otoczenie sieciowe :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

z czystej ciekawosci zasysam, chyba poprzez wspomnienia milych godzin na serii test drive na c64 i amidze.... ehh ciekaw jestem jak sie ta gra rozwinela juz zciagam..

Grając w TD3 nie spodziewałem się, że doczekam się tak wyglądającego TD. W końcu TDU jest jakimś porządnym tytułem z tej serii bo ostatnie TD były kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak można zgubić te niebieskie psy... są niby trzy odznaki (coś jak gwiazdki w GTASA) i np miałem dwie, wjechałem w las i zgubiłem gliny, spadła jedna gwiazdka no ale ta jedna ostatnia za cholere nie chciała zniknąć, czekałem z 10min i nic... wolałem zapłacić mandat $ 2k ;]]] Jak ktoś wpadnie na pomysł niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Jak by kogoś interesowało.

Sprzęt z siga, karta 750/1680

1024x768, AAx4, HDR off, High - FPS się wacha w granicach 27-50 ;)

Jakbyś zrobił jakieś benche frapsem typu

 

800x600 \

1024x768 - HDR on i off

1280x960 /

 

to by było fajnie

 

RIP policje ponoć łatwiej zgubić gdy jedzie się szybko niż stojąc

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak można zgubić te niebieskie psy... są niby trzy odznaki (coś jak gwiazdki w GTASA) i np miałem dwie, wjechałem w las i zgubiłem gliny, spadła jedna gwiazdka no ale ta jedna ostatnia za cholere nie chciała zniknąć, czekałem z 10min i nic... wolałem zapłacić mandat $ 2k ;]]] Jak ktoś wpadnie na pomysł niech da znać.

gdzies czytalem, ze wskaznik poszukiwania spada tylko na drogach. za to, policja nie wjedzie za tobą na bezdroża.

 

niestety sam sie o tym przekonam dopiero jutro - ściąga mi się w okolicach 70 kilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie problemów z HDR, bo u mnie dziwnie skacze obraz + zamiast drogi mam wode --> może to wina sterów, mam 93.81.

 

Generalnie w 1280x1024 + HIGH + 4xAA --> 45 FPS.

 

P.S.

Jak dla mnie to troszkę słabo czuć speeda... <_<

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

cieniaste te serwerki maja, leci tylko 50-70kbps :| zdziwilo mnie, ze klucze jeszcze byly.

No to się może w końcu z Tobą pościgam. Ale coś czuję, że chyba raczej jako fani realizmu będziemy mieli na co narzekać.

 

@Kucyk a masz może fulla albo demo na Xa?

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, różnica między high a low to 1fps

Pisałem w moim poście stronę wcześniej, że nie ma różnicy między low, a high jeśli chodzi o fps no chyba, że to jest tylko tak na kartach ATi. Jak widać czy x1600 czy x1800 ustawienia low-high nie dają wzrostu czy spadku fps.

 

Działa wam RADIO? Jak daję "R" to tam pisze że off; próbowałem podgłaśniać (+) lub zmieniać stacje (def. NUM9) ale nic się nie dzieje.

Radio działa najpierw wciskasz R i szybko + na klawie numerycznej naciskasz (masz lapka to pewnie jakoś tam się robi numeryczną, albo przestaw z + na inny znak lub literkę).

 

A masz świadomość że to jest BETA i błędy są dopuszczalne ? :mur:

3 tygodnie do premiery to raczej się za wiele od tej bety ostateczna wersja nie będzie różnić.

 

No a instalka zajmuje bagatela 7,5GB @-->--- ;]

To tyle co gra na x360 tylko tam jest na dwuwarstwowym DVD.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...