Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest tkoś z łódzi kto ma juz open bete na hdd i mogl by mi ja nbagrac na dvd bo mam problemy ze sciagnieciem gry. W zamain moge podzielic sie full kluczem na singla i multi bo mam jednego zbednego :)

 

Daro masz jakiegos szybkiego linka na http ? bo z file planet mi sie streasznie sciaga te kolejki itp w dodatku mi sie komp restartuje :?

link UK z fileplanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dość wkur.... problem, mianowicie nie zapisuje mi ani ustawień ani postępu rozgrywki :mur: co chwile wyświetla się napis "Saving, please waith" ale nic a nic się nie zapisuje. Gdy tylko wyłącze gre i puźnień znów chcę pograć, musze tworzyć nowy profil i wszystko od nowa :mur: :lol:

Jest na to jakiś sposób ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem 350k i założyłem klub purepc

Jeżeli ktoś się chcę dołączyć muszę go dodać do listy friends, aby to zrobić należy podjechać pod klub na mapie i dać znać, ja też podjadę, jeżeli nie będziemy wychodzić do mapy, naciskać esc, alt+tab itd to jest duża szansa, że się zobaczymy, ponieważ robiąc wcześniej wymienione czynności automatycznie tj wychodzimy z serwera, więc spoglądanie na mapę co 1min nic nam nie da, trzeba postać w jednym miejscu blisko siebie i nic nie robić, wtedy gracze się pojawiają z multi

 

Dołączona grafika

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórze pytania.

 

Jeden powazny minus - profile moga byc albo online albo off. Nie mozna grac offline jak sie zaznaczylo gamespy'a

Czyli co jak ściągne to musze sie zdecydować czy chce online czy offline a najlepiej stworzyć sobie dwa konta??? No i jak chce online to musze zaznaczyć gamespaya???

 

Ile zajmuje zainstalowana???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tkoś z łódzi kto ma juz open bete na hdd i mogl by mi ja nbagrac na dvd bo mam problemy ze sciagnieciem gry. W zamain moge podzielic sie full kluczem na singla i multi bo mam jednego zbednego :)

Odpal gg.

Kucyk, ja wieczorkiem bardzo chętnie się spiknę. Co prawda nie mam jeszcze wypasionej furki tylko audi tt i w wyścigach mogę mieć małe szanse ale samo spotkanie i jakiś freeride będzie dla mnie przyjemnością.

:D

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś z ppc do nas dołączy. Widziałem już brygady kilkuosobowe jak przecinaki przemierzające drogi Oahu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.-

Nie wiem jak u was... ale ja zeby odpalic ta gre musialem dac Zgodnos z WIN98 -.- , w grze slysze podwojne dzwieki i trzeszczeni przez co nie da sie nic sluchac -.- ... po za tym calkiem ok3j, mecze sie z ustawieniem odpowiednigo sensitivity sterowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janio@ppc to ktoś z purepc?

 

kurczę, spotkałem się z kimś jeszcze, ale nie dodałem do listy bo przydusiłem enter ale byłem na aktywnym polu wyścigu i poszło wszystko f_piz

 

jest sposób na odnalezienie siebie, patrzy się na mapę, ona się co chwile odświeża, jak zobaczycie kogoś znajomego to klikacie na niego i pojawiacie się w tym miejscu co on, potem wystarczy kilkadziesiąt sekund pokręcić się w koło i klient się przeważnie pojawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

kręć się koło klubu to się znajdziemy, piszcie swoje nicki żeby było wiadomo

 

Ludwik - widziałem cię na mapie, dajesz pod klub B)

już jade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal gg.

Kucyk, ja wieczorkiem bardzo chętnie się spiknę. Co prawda nie mam jeszcze wypasionej furki tylko audi tt i w wyścigach mogę mieć małe szanse ale samo spotkanie i jakiś freeride będzie dla mnie przyjemnością.

:D

Mam nadzieję, że jeszcze ktoś z ppc do nas dołączy. Widziałem już brygady kilkuosobowe jak przecinaki przemierzające drogi Oahu.

No odpaliłem ale się nie odzywasz :( A mi zależy żeby tą grę wykąbinować jeszcze dzisiaj bo chciałęm sobie zrobić prezent urodzinowy a tu [gluteus maximus] :mur: :mur: Odezwij się z kąd jesteś dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jade

no i nie dojechałeś, kręć się tam gdzieś to się znajdziemy

 

Taaa, złoiłem cię moją audicą :P

już wysyłam zaproszenie do klubu :)

 

zgadnijcie kogo widziałem na mapie :lol2:

pclab.pl_hydro2

 

:D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jakie macie samochody ? Jaka klasa ja mam E może jak dasz na filtr tylko dla klasy E to mnie znajdziesz dodatkowo poziom Amateur. Stoję tam już 10 minut i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo dzisaj ok z transferem i myslalem, ze juz pogram wieczorkiem ale jak na zlosc spadl download do 10kb :mur: Moze przyspieszy to wieczorem posmigam kolo klubu jako qbec_ppc

Edytowane przez qbec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra robaczki, jestem pod klubem i czekam ;] Ludwiczka przez chwile widzialem, ale gdzies uciekl :|

Niemiec, kręć się pod klubem to cię znajdę, raz cię widziałem ale uciekłeś

 

aby dodać kogoś do friends trzeba zrobić wyścig i po wyścigu kliknąć na daną osobę

 

w tej chwili w klubie:

 

sulaco

yanek

ludwiczek

janio (nie przyjąłeś zaproszenia jeszcze)

f1zZ

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. wczoraj widzialem sie z Ludwiczkiem. chetnie dolacze sie do ustawki, ale nie wiem o jaki klub chodzi :oops: moj nick Mumin[pclab.pl].. swoja droga nie wiem dlaczrgo nie wzialem PPC skoro tutaj duuzo wiecej bywam.. chyba dlatego ze z pclaba dowiedzialem sie o becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham neo :mur: Dzieki temu ze mam limit nie mam wyjscia na swiat ergo nie moge grac online. Troche szkoda ze tuning ogranicza sie do kupowania samych zestawow a nie mozna grzebac w furce :sad: No ale branie zakretow poslizgiem to sama rozkosz dla AMG [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ja tez mam limit i moglem pomarzyc o tdu kiedy tylko sie klient pojawil. Poczekam na demo i moze kupie fulla jak mi sie spodoba - ale z tego co widze, to multi prezentuje sie ok.

 

Jak tam hydro sobie radzi? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam limit i moglem pomarzyc o tdu kiedy tylko sie klient pojawil. Poczekam na demo i moze kupie fulla jak mi sie spodoba - ale z tego co widze, to multi prezentuje sie ok.

 

Jak tam hydro sobie radzi? :lol:

Dołączona grafika

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówcie co chcecie, ale nawet taki Most Wanted zjada fabułą TDU, przynajmniej masz frajdę z tego, że dostałeś wózek od bossa którego ograłeś, tutaj tego nie ma, ciągle albo podwieźć panienkę, albo wyścig, albo dowieźć auto, ehh :-|

trudno się nie zgodzić... fabuła suX! za jedną misje dostarczenia bryki nienaruszonej (których jest łącznie 30) dostaje się średnio (z premią) $ 135k a za taka sumę to sobie można kupić ze 2-3 auta. W takim tempie to można się wzbogacić jak Gejts na Łindołsie ;o Ja tam zakupiłem moją wymarzoną furę, zainwestowałem w tuning...i... zbiedniałem o całe $750k ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...