Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Na drugim screen'ie od LudwiG'a wspominałem o aston'ie, którym akurat jechałem.

 

Dołączona grafika

 

A tu... dzika banda.

 

Dołączona grafika

 

Wyobraźcie sobie, jak się później dowiedziałem, miał to być to wieczór astona marcina. Ja wyjechałem nim niewiedząc o tym zupełnie a tu proszę...

Kobieca intuicja.

 

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Na drugim screen'ie od LudwiG'a wspominałem o aston'ie, którym akurat jechałem.

A mi się zamiast tego Astona pokazało to coś czyli samochód z logiem Eden Games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak jeżdżę na kierownicy gierka ma scinki, a jak na klawie to wszystko płynie leci ????

Ja mam to samo na R440, jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem, jest wyłączenie Force Feedback'a. Wtedy gra przestaje przycinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Test Drivem chodzi o spolszczenie jak je zainstaluje to po podzczas jakich kolwiek polskich glosów slychac trzaski w glośnikach i czasem do windy wywala a jak mam angielski to jest okej. Słowniki są tu: http://www.angielskie.republika.pl

moze mi Ktos pomoc??

 

Mam taki problem z Test Drivem chodzi o spolszczenie jak je zainstaluje to po podzczas jakich kolwiek polskich glosów slychac trzaski w glośnikach i czasem do windy wywala a jak mam angielski to jest okej

moze mi Ktos pomoc??

Edytowane przez mietas>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszce trochę i szlag mnie trafi... Mam zainsatlowane TDU na Viście. Wszystko było ok, aż do wczoraj. Nie wiedzieć czemu w losowo wybranych wyścigach, zawsze w tym samym momencie wyścigu wywala mi komunikat o zamknieciu gry z błędem "Pure Virtual Function Call". Czy ktoś miał coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio tez w roznych dziwnych momentach gra wywala do pulpitu. moge sie bujac 2h i nic nie bedzie a czasami po 10 minutach widze "foke 5" z pulpitu :/ najbardziej sie wkurzylem jak transportowalem woz na 40km trasie i na 300m przed koncem mnie wywalilo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochammmmmmm tą grę :) Właśnie ukończyłem wyścig za dużą "bańke". 54min z "groszami" Ferrari Enzo (TUNING 3) Żadna gra nie dała mi tyle adrenaliny, co ta :D Idę się kąpać, spociłem się niesamowicie jadąc ten długi odcinek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogłem nigdzie znaleźć rozwiązania...

 

Systemu nie reinstalowałem, po co? bez przesady...

A wlasnie nie pamietam czy format tego problemu nie rozwiazal :) Zrob kopie partycji ghostem... jak pomoze to dobrze.. a jak nie to przywrocisz system i po problemie :)

 

Mam taki problem z Test Drivem chodzi o spolszczenie jak je zainstaluje to po podzczas jakich kolwiek polskich glosów slychac trzaski w glośnikach i czasem do windy wywala a jak mam angielski to jest okej

moze mi Ktos pomoc??

Wywal to sposlzczenie w pis*u...

 

Odpuść sobie to spolszczenie. Też ten sam problem :angry: miałem i pozostałem przy eng języku w grze :D

Ja uzywam wersji angielskiej.. w wersji polskiej sa tak spolszczone nazwy wyscigow i dzwieki ze nie da sie tego sluchac\czytac

 

Hehe, a po kiego grzyba w ścigałce PL :lol:

Co lepsze... CDP mialo wydac spolszczenie kinowe bez dzwiekow... i co? Taka lipe nam odstawili ze i dzwieki spolszczyli

 

Pewnie chce sobie posłuchać Gps-a po polsku.

Taa.. tyle ze w tym gps polskim sa 2 glosy...

 

U mnie nie ma CTD, ale strasznie mnie irytuje krzaczenie sie grafiki, musze wychodzic po 2, 3 razy z gry i włączać ponownie żeby było ok :mur:

Tez mialem z tym duze problemy... po zainstalowaniu sterow 92.91 do grafy problem moze nie zniknal ale zredukowal sie do tego ze textury sie rzadziej wala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, że zmienią fizykę jazdy, bo ta jest dziwna i mi właśnie ona (no i 15fps na moim złomku ;-) ) odbiera moim zdaniem najwięcej frajdy z jazdy.

Aha: I niech w końcu ustawią rev limitery w autach gdzieś na czerwonym polu, a nie przed nim. :lol:

Aha2: I dźwięki też by mogli poprawić.

Tyle + dbałość o szczegóły, brak bugów i ciekawy pomysł na gameplay powinien mi wystarczyć. :)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2601766[/snapback]

A ja, że zmienią fizykę jazdy, bo ta jest dziwna i mi właśnie ona (no i 15fps na moim złomku ;-) ) odbiera moim zdaniem najwięcej frajdy z jazdy.

Aha: I niech w końcu ustawią rev limitery w autach gdzieś na czerwonym polu, a nie przed nim. :lol:

Aha2: I dźwięki też by mogli poprawić.

Tyle + dbałość o szczegóły, brak bugów i ciekawy pomysł na gameplay powinien mi wystarczyć. :)

Pamietaj ze masz jeszcze tryb hardcore jezeli wylaczenie AID Ci nie wystarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=33271

 

Mam nadzieje ze suvy+błocko cos naprawią w rozgrywce, która jest po prostu nudna....

Hmm a czemu ja Cię z chłopakami z forum jeszcze nie widziałem? Grasz na PS2 czy na PC "offline". Co jak co ale online to się z chłopakami nie nudzi a to jakiś wyścig a to free ride a to turniej w klanie :wink:

 

Co do TDU2 tylko nie ATARI błagam! Jadą po kosztach i nawet chyba nie sprawdzają co wydają ich ostatnie gry słyną z bugów... z resztą ilu wydawcom zdarza się patchowanie gry na konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atari chciało na Nas po prostu zarobić, innego wytłumaczenia nie ma... Zamiast ulepszać TDU patchami, to wypuszczają kolejną grę, na którą naciągną po raz kolejny tysiące klientów, a co za tym idzie, ogromna kupa kasy wpadnie w ich kieszenie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe gdzie będzie się toczyła gra... pewnie gdzieś w wymyślonych lokacjach sądząc po inteligencji programistów, co znają tylko zachodnie wybrzeże, Florydę i Hawaje :)

 

Prawie jak real :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z resztą ilu wydawcom zdarza się patchowanie gry na konsole?

Kazda praktycznie gra, w ktora gram patche sobie sciaga co jakis czas. Nawet dzisiaj do TDU wlasnie mi sie zassal patch, nie wiem co poprawil bo nie bylo napisane ale napis loading trwa 2 razy dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim screen'ie od LudwiG'a wspominałem o aston'ie, którym akurat jechałem.

A tu... dzika banda.

Wyobraźcie sobie, jak się później dowiedziałem, miał to być to wieczór astona marcina. Ja wyjechałem nim niewiedząc o tym zupełnie a tu proszę...

Kobieca intuicja.

 

:wink:

Widze ze pioorek pomyka tym samym co ja :P. Ninja rox ten sam kolor. Btw dołacze sie niedługo ale nie wiem czy bedzie jeszcze miejsce dla mnie ;p

 

A tak btw2 bardzo FAJNY news: http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...st&p1=47288

A dla tego kto nie ma neo:

Jeśli wierzyć anonimowemu informatorowi z europejskiego oddziału koncernu Atari, w marcu 2008 roku na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje druga odsłona cyklu Test Drive Unlimited. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwowzoru, produkt będzie opracowany przez firmę Eden Studios.

 

Pragnący zachować anonimowość pracownik Atari, z którym udało nam się skontaktować, twierdzi, że konwencja gry nie zmieni się. Autorzy szykują graczom teren o powierzchni ponad 1500 kilometrów kwadratowych, który będzie można dowolnie eksplorować, jeżdżąc po ulicach, autostradach (1600 kilometrów dróg), a także - i to nowość! - bezdrożach (800 kilometrów błota i piachu). Oprócz licznych, sportowych wozów ze stajni Ferrari, Bugatti, Pagani, Maserati, McLaren czy Saleen, w grze zobaczymy również samochody terenowe, m.in. Audi Q7, Lamborghini LM005, Mercedes GL, Range Rover, Hummer i Volkswagen Touareg. Wyścigi urozmaicać będą zmienne warunki pogodowe - deszcze, mgły, burze. Warto wspomnieć również o wprowadzeniu przez twórców upływu czasu. W Test Drive Unlimited 2 ścigać będziemy się zarówno dzień, jak i w nocy.

 

Gra trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku. Informator wspomina wyłącznie o dwóch wersjach - na PC oraz konsole Xbox 360.

ooo widze ze news juz był :lol:. Czy wyszedł juz patch na PC i jak tak to coś poprawia ? :P

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszedł juz patch na PC i jak tak to coś poprawia ? :P

Wyszedl patch do polskiej wersji naprawiajacy wysypywanie sie gry w jednym miejscu. Nic wiecej oficjalnego nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...