Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przetestowałem tego merca (dziwnym trafem nie miałem go w garażu :huh: )

post-13597-1183494546_thumb.jpg

 

Nie miałem też problemów z wjazdem na stadion...

 

post-13597-1183494623_thumb.jpg

 

...miejsce w "loży" honorowej ;)

 

post-13597-1183494684_thumb.jpg

 

ale z tym Nascarem to nie dało rady <_<

 

post-13597-1183494708_thumb.jpg

 

i top speed też problem jest osiągnąć :( (w normalnym ruchu ulicznym ofc)

Prowadzi sie fajnie,ale osiągi troche kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

a nie mówiłem, że Miazga to cheater?? Mamy dowód. :P

i tak mam lepsze czity :D

 

Dawno z wami nie jeździłem no i chyba przed pojawieniem się patcha mnie nie będzie. Wakacje są jeszcze w domu nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sobie jezdzilem i uslyszalem "skrec w lewo" i dotarlo do mnie ze bedziemy musieli poczekac na polskiego pacha czyli doliczcie z 2-3tyg do premiery angielskiej ^^ czy to nie jest smutne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie dobrze jeździ nawet bez "pacza" :) Chociaż czasem wkurzają artefakty :D

Orientuje się ktoś może jaki jest najlepszy samochód w grze?

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie dobrze jeździ nawet bez "pacza" :) Chociaż czasem wkurzają artefakty :D

Orientuje się ktoś może jaki jest najlepszy samochód w grze?

Ad1. Przejdzie ci jak troche dluzej pograsz ;]

Ad2. Czytac umiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff wreszcie zmodernizowalem sprzet i teraz moge sie na spokojnie zapoznac z gra :)

 

Narazie wczoraj zalozylem konto na spygames i pierwsze doswiadczenia zbieram w necie.

 

Narazie smigam Alfa :D ale zmienio to prawdopodobnie dzisiaj.

 

Do zobaczenia na wyspie :)

 

W grze smigam jako QQrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

'Naprawione "latające samochody"'

 

Co przez to mozna rozumieć? Tzn. samochód będzie trzymał się lepiej drogi? Czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Naprawione "latające samochody"'

 

Co przez to mozna rozumieć? Tzn. samochód będzie trzymał się lepiej drogi? Czy jak?

 

widziales moje fotki za ktore sa strone wczesniej :D tam masz latajace samochody :D na HC mode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

jestem nie w temacie, ale zapytam :] a co z tym, ze gra usuwa wraz ze soba pliki windowsa? mianowicie po restarcie, brak czegos tam i kupa w windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego za czasów bety, bug deinstalacji, usuwało wszystkie pliki z dysku C, które były "luźne" (czyli nie w katalogach) np. boot.ini itp. Zostało to naprawione, rajt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

A ja po wywaleniu bety mialem reinstalke windowsa... wszystko mi sie pokaszaniło i baju-baj!

 

Co do tego patcha, w sumie lista poprawek nie zachwyca, kilka motywów zostanie dopracowanych i tyle, co oni to tak długo robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A ja po wywaleniu bety mialem reinstalke windowsa... wszystko mi sie pokaszaniło i baju-baj!

 

Co do tego patcha, w sumie lista poprawek nie zachwyca, kilka motywów zostanie dopracowanych i tyle, co oni to tak długo robią?

Lista pfff to oni chyba nawet nie wiedzą co mają poprawiać tak jest to napisane "latające samochody" :mur: Popatrz na pacze do Stalkera zawsze lista pełna dokładnie co robią a patche robią w dni a nie w kilka miesięcy :mur: nie współczuje Atari 70 milionów w plecy bo sobie zasłużyli ostatnimi tytułami i ich jakością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rycie, pogralem dzis troche na hardcore mode... co to do cholery jest?! to sie chyba moon mode powinno nazywac :blink: grawitacja wyglada tak samo jak w nfs4 po wpisaniu czita "moon" imho porazka totalna, niby bardziej realistyczniej, ale cos im nie wyszlo tak jak by chcieli, jezeli w F430 nie potrafie z predkoscia 90-110km/h wyrobic zakretu ktory fiatem panda bym wzial jadac 130 to ja nie wiem jaki jest cel tego trybu gry :( wjezdzajac w zakret auto lapie przyczepnosc, a nagle zaczyna jechac prosto i juz sie nic nie da zrobic :D smiech na sali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

rycie, pogralem dzis troche na hardcore mode... co to do cholery jest?! to sie chyba moon mode powinno nazywac :blink: grawitacja wyglada tak samo jak w nfs4 po wpisaniu czita "moon" imho porazka totalna, niby bardziej realistyczniej, ale cos im nie wyszlo tak jak by chcieli, jezeli w F430 nie potrafie z predkoscia 90-110km/h wyrobic zakretu ktory fiatem panda bym wzial jadac 130 to ja nie wiem jaki jest cel tego trybu gry :( wjezdzajac w zakret auto lapie przyczepnosc, a nagle zaczyna jechac prosto i juz sie nic nie da zrobic :D smiech na sali :)

i wlasnie dlatego nazywa sie to hardcore mode :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam i czekam na ten patch, bo mam dosc kasowania sie sejwów i przechodzenia gry od nowa :| Już nie wspomnę o krzaczeniu sie grafiki. Nawet na dysku nie mam aktualnie TDU, po formacie nie instalowałem.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "sejwy" jest w sumie prosty sposób, a nawet dwa. 1 czyli codzienny backup albo programik Tdu Save Protector (co w sumie sprowadza się do tego samego).

Inna sprawa, że to paranoja tyle się męczyć nad tworzeniem patcha. Atari jak widać "potrafi zmobilizować" swoich producentów gier, co pokazali już przy Boiling Point:-)))

Zapewne ten cudo patch powoduje kolejne komplikacje (chodzą takie ploty) i dlatego tak siedzą na nim. Oby to coś dało.

Najzabawniejsze jest jednak to co się dzieje na forum Atari (banowanie itd) za wpisy w temacie patch.

To pokazuje najlepiej, jaki jest ich stosunek... W sumie gra już się sprzedała i nie ma abonamentu li tylko koszty utrzymania serka itp., więc po co jeszcze ładować kasę i czas jak już za ok. 6-7 miesięcy ma wyjść TDU 2.

Tak to jest jak się wydaje grę za wcześnie, teraz mogą tylko sobie pluć w brodę (że uwierzyli Eden Games) a my, że po raz kolejny mieliśmy okazję pograć w betę i to gry TDU 2:-)

 

Pioorek, co do tych latawców to zapewne chodzi o te lagowe latanie, a jeżeli zniwelują te żenujące skoki po hopach to bije pokłony przed nimi:-) Albo dłubią przy npc'ach, bo czasem ich autka bez powodu wyrzucało do góry.

Lepiej to się fruwa tylko w gtr2 jak się pogubi przednie spojlerki, a na szczycie koło 270:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

@Szozi dokładnie sam dostałem bana na tydzień bo... pewien moderator przed premierą zapewniał, że DLC będą zaraz po premierze i najprawdopodobniej będą za darmo po premierze zapytałem się kiedy będą odpowiedział, że za kilka tygodni po kilku tygodniach gdy już było wiadomo o tym, że wszystko się spóźnia i, że DLC będą płatne pytam się czemu tak bajerował przed premierą i gdzie te DLC i tak dostałem bana.

 

Jak dla mnie Atari może już zbankrutować i zrobić miejsce dla wydawców którzy jeszcze dbają o to by gra którą sprzedają poprawnie działała :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wycieraczek ;p znaczy sa ale nie dzialaja, a szyby w niektorych wozkach faktycznie wolaja o pomste do nieba. szyba w murcim wyglada jak po porzadnym "offroadzie" przez blotniste tereny. zgrozaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

W moim Spyderze też szyba wygląda nieciekawie, ale nie ma rady, trzeba to jakoś przeżyć...

 

Poza tym cała gra prezentuje się lepiej gdy jeździmy z kamerą zza samochodu, widok ze środka jest szaro-bury, ciemno jak w Kambodżańskim lesie etc. Co innego jakby dało rade wypolerować szybkę do połysku... ehh marzenie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...