Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet ja się na chwile dołączyłem :) Ale nie dawałem rady, kupiłem gallardo i później nie umiałem do was dotrzeć bo mapy jeszcze nie mam odkrytej całej.

Ale wakacje długie to myśle, że będzie ciekawie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie male pytanko, mimo, ze moja strona jest nakierunkowana na LFS`a to chcialem zamiescic na niej mala galeryjke z TDU. Chcialem wykorzystac niektore wasze screeny, oczywiscie beda podpisane.

 

Pytanie brzmi czy moge?

 

 

wiem, ze to tylko screeny, ale ja tam wole zapytac :wink:

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co już macie dosyć śmiagania. My z Stenes'em i SGhosts'em jeździmy już od godziny :)

Dzisiaj weekend na Oahu zamiast pusto na drogach to korki, że hoho :)

 

Dołączona grafika

 

Lepszego miejsca do zaparkowania nie znalazłem... taki ruch :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj limit km wykorzystany. qqrydza miazda i mumin jeszcze zasowaja ale ja juz odpuscilem ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

a tu ciekawostka LCC ma sprezony gaznik z drazkami kierowniczymi, przez co jedzie na wstecznych 250 do przodu :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeeee... screeny sa robione z widoku z tylu... normalnie 99.9% ludzi jezdzi z widoku z maski albo ze srodka :) do screenow sie specjalnie widok zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszyscy jeździmy z kamery z wnętrza samochodu. Co do szyby, która wypławia kolory, gdy padają promienie słoneczne to wygląda jak w realu. Jednak ciekawi mnie czy tego w configu nie można zmienić bo ładniej świat wygląda z zewnątrz. Ktoś próbował?

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Wczoraj z z Stenes'em i SGhosts'em (Bogos'em) rozpoczęliśmy jazdę już o 20:30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jezdze na klawie, ze srodka i jest tak najlepiej, a co do wczorajszej jazdy bylo naprawde super, posmialismy sie, pojezdzilismy se. Jednak nei ma to jak clasic ride i te same pojazdy, duzo wiecej frajdy niz zasow 4 kolami za 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barthezzo ja z trybu foto , mam zawsze mniej niz z kabiny np ;), ale 18 to calkiem fajnie ;)

 

basterall musisz wcisnac T zeby odpowiedziec, zeby napisac tez, ale musi byc w twojej okolicy jakis uzytkownik , o ile sie nie myle jakos tak to dziala

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł. TDU wypas GRA mam już około 50% a najszybsza moja fura to Koenigsegg (czy jakoś tak) po full tuningu. Ale mam do was pytanie. Dotychczas jeszcze nie grałem przez neta. Założyłem konto online ale ciągle nie mam dostępnych serverów. :damage_wall: Znacie może tego przyczynę? Szukałem już chyba wszędzie ale nie znalazłem odpowiedzi. Mam neostradę 512 (niestety). Próbowałem wyłączać program antywirusowy ale to nie to. :angry: Mam SWATa i gram przez neta bez prolemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie czaje na chryslera four-twelwe (nie wiem czy dobrze napisalem)

ale zeby go kupic trzeba ukonczc calego singla ...

z aut dostepnych od razu polecic raczej nic nie mozna , sam musisz ocenic czym CI sie najlepiej jezdzi ... dla mnie najfajniej sie smiga enzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie czaje na chryslera four-twelwe (nie wiem czy dobrze napisalem)

ale zeby go kupic trzeba ukonczc calego singla ...

z aut dostepnych od razu polecic raczej nic nie mozna , sam musisz ocenic czym CI sie najlepiej jezdzi ... dla mnie najfajniej sie smiga enzo

Imho ten chrysler to najgorsza kupa z całej gry :P

Z klasy A najlepiej prowadzi sie Lambo Murcielago. W sumie to na dużych dystansach, nie liczy sie za bardzo top speed, ale właściwości jezdne furki oraz umiejętności kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam a ja chryslera lubie ^^ zero hamowania, zero przyczepnosci, niemoznosc wchodzenia w zakrety wiecej jak przy 100.. to autko ma chyba tylko jeden plus... vmax :P hehe jak jezdzilismy przez neta ostatnio to 10 sek wczesniej mowilem przez mica ze zaczynam hamowac zeby wszyscy uciekali odemnie a i tak zadko kiedy sie wyrabialem przed zakretem i wpadalem w ludzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...