Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

probowalem grac kierownica ale kompletnie mi nie idzie, nie wiem czy zle ustawiam czulosc czy jak ale nie moge utrzymac sie w zakrecie zawsze mnie wyniesie na klawiaturze nie ma takiego problemu

dodam ze na kierownicy nie czuje wiekszej roznicy miedzy trybem hardcore a zwykla gra z wlaczona asysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak, zostawiłeś grę włączoną i wyjechałeś na weekend i teraz masz tyle ile masz :)

Ale serio ja też mam koło 70 godzin, a przejechane ponad 11 tys. kilometrów.

:lol2: To też jesteś noobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miazga, ale Twoje się nie liczy bo grasz jeszcze na save z bety, a ja dopiero od wtedy kiedy była premiera w Polsce. To było, jeśli dobrze pamiętam, 6 kwietnia :)

A skąd takie przypuszczenia? Dodam tylko, że bety nigdy nie miałem pod żadną postacią. Pierwszy raz jak zobaczyłem jak wygląda TDU to było na polskiej wersji kupionej w sklepie :) dokładnie 11 kwietnia

post-21994-1182019974_thumb.jpg

 

A jeśli chodzi o te wyniki z wyścigu milionerów, to może byście się przyznali, że jechaliście bez ruchu drogowego i policji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w driver's data base pokazuje nieaktualne informacje. Co z tym zrobic ?

mam to samo... na www czas zatrzymal mi sie na chyba 43% i od miesiecy nie rusza dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze Atari by sie tym nie przejelo... gra zostala sprzedana i wciaz sie sprzedaje wiec wyszli na swoje. Dzisiejszej nocy do bodajrze 1:30 jezdzilismy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koenig 441 km/h "w samotnosci" (niestety nie udalo mi sie tak nacisnac print screena zeby i chrono i licznik pokazywaly tyle samo dokladnie):

 

Dołączona grafika

 

 

mclaren 461 km/h dzieki tunelowi ("w samotnosci" rowniez 441 km/h; tym razem nieumiejetnosc korzystania z chrono):

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...