Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

ja na XTreme-G 93.81 gralem kilka dni bez zadnych zwisow i resetow ;) teraz zmienilem na XTreme-G 94.20 w poszukiwaniu wiecej fps ale jedyne co uzyskalem to to ze musze wiecej razy klepac w ALT-TAB zanim mi znikna syfy z grafiki (wlaczenie gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Moze mi ktos powiedziec, czy jest moze jakis ukryty lakiernik ktory moze pomalowac nam motor?

 

Jakby to jasiu śmietana napisał :lol: - bez sęsu. Nie moge pomalowac Tamburiniego (tylko czerwony kolor jest), a inne to maja po 3-4 kolory dostępne. Da sie cos z tym zrobic?

 

Moze dzisiaj urządzimy sobie jazde starszymi furkami? Muscle i te sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem następne sterowniki:

XTreme-G 101.02 32bitnew!hot! - 05.04.2007, problem jeszcze bardziej się naśilił, rwanie straszne, 2 minuty i aplikacja zostaje zamknięta.

XTreme-G 94.20, nie chcą się zainstalować, powodują B.S.O.D.

XTreme-G 93.81, coś nie mogę odszukać dziłającego linka w sieci, ale z tego co widzę nie jest to sterownik dla mojej grafiki.

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze sterami rozwiazalem kasujac profil i przeinstalowalem system (same stery nic nie daly)

Gra jest NAJBARDZIEJ ZBUGOWANA gra jaka kiedykolwiek widzialem nawet alfa stalkera byla bardziej grywalna.

Po graniu 3 dni nie ma sie dosc, ale ilosc bledow niszcza caly urok gry.

Soli w oku dodaje fakt braku opcji gry na sieci lan, chcialem pograc ze znajomym po kabelku ale lipa a servy sa albo zalagowane albo zwalone.

Mimo to poczekam na jakis pacz poprawiajacy bledy i moze dodadza gre po lanie moze byc i ipx aby dzialalo niekoniecznei przez net :D

 

Ciezkie pieniadze placi sie za gre a oni wciskaja jakis szit .... nauczyli sie chyba iod Buila G ... marnie to widze bo wiecej jest takich niedoirobionych gier ...

 

Pozdro ED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi najbardziej sie podoba Corvetta Z06 :) 2.6s do 100km/h :D

 

http://youtube.com/watch?v=77TSxZoHWWY - 2.59s zarejestrowane jak narazie :) choć bywało ciut lepiej...(hohner111 to moj drugi nick)

 

gra ktoś na padzie? jaki polecacie?

Poki tego nie naprawia, bo to bug (ruszanie z 3ki?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kit z takimi bugami... byle cos z texturami, optymalizacja predkosci dzialania, kompatybilnoscia i multiplayerem zrobili... bo multi to zal... przez 10 min probowalem sie polaczyc z Macias666 i sie nie udalo.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Miazga82, to, co się dzieje w czasie gry zależy od sterownika, który do grafiki zainstalowałem, np.:

Force Ware V 97.94 - do 5 minut grania, a nawet nie, zwis gry i wyjście do pulpitu

XTreme-G 97.92 – do 30 minut gry, B.S.O.D.

ForceWare 100.87 – do 7 minut gry zwis, bądź wyjście na pulpit.

Na tą chwilę tylko tyle sterowników sprawdziłem.

Nie wyobrażam sobie ładowania gry, co 30 minut, albo uruchamiania komputera, odbiera mi to przyjemność z grania.

Neo_x, XTreme-G 93.81, nie wiem, co to za stery nigdy ich nie sprawdzałem, jak pozwolą się zainstalować to zobaczę, może w końcu TDU zacznie działać

Hmm no to mój problem wygląda trochę jak twój tylko u mnie zamiast BSODa mam te artefakty. Mam Viste i XP i na obu to samo.

Stery XtremeG jeszcze pogorszył sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezkie pieniadze placi sie za gre a oni wciskaja jakis szit .... nauczyli sie chyba iod Buila G ... marnie to widze bo wiecej jest takich niedoirobionych gier ...

Jakby sie uczyli wszyscy od Bila G to gralbys w ta gre bez najmniejszych problemow ze znajomymi. Na 360 nie ma problemow z serwerami ani z niczym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, mam angielska wersje("kopie z sieci") i jak na tydzien grania znalazlem tylko jeden blad, wyscig za milion, 600metrow przed meta wywala gre i to by byly jak narazie wsyztskie problemy z ta gra

moj brat moze normalnie grac takze z kierownica

dodam ze na rozdzielce 1024x768 detalach na max bez hdr gra robi srednio 40fps

Edytowane przez Adam83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Jakby sie uczyli wszyscy od Bila G to gralbys w ta gre bez najmniejszych problemow ze znajomymi. Na 360 nie ma problemow z serwerami ani z niczym innym.

Tak Kupujesz Xboxa 360 łapiesz rybę jest jakaś dziwna to nowy gatunek!!...:lol: takie rzeczy tylko w Ikea. Na oszukujących ludzi patchy nie ma a użytkownicy X36 też już na to bluzgali na forum Atari. A ATARI TDU na X36 nie jedno krotnie już patchowało. Bez przesady mam wrażenie, że nie którzy tu traktują swoje konsole jak bóstwo lub 8 cud świata ( bo jakie tu odnieść wrażenie gdy się słucha o tym jak to X36 nie ma wad i jak to we wszystkim jest lepszy od PS3 i potraktujcie to z dystansem;]). Chociaż ja problemów z serverami nei mam to z drugiej strony bugów związanych z grafiką trochę jest, wersja na X36 na pewno ma mniej bugów bo to co Eden zrobił z wersją PC woła o pomstę.

 

PS a wrzutów na Billa nie rozumiem koleś był geniuszem w programowaniu a, że myśli to i przeniósł ten geniusz na zarabianie pieniędzy :wink:

 

"I 2.6 do setki? TO jest bug." i teksty typu BUG bo ludzie uciekają z wyścigów albo, że są szybsi ode mnie :lol: Ludzie szukacie wszędzie bugów 2.6 do setki to nie jest Bug to po prostu lipna fizyka w tej grze i tyle. Pomyślcie zanim nazwiecie coś bugiem :wink:

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ku*wa go mac... dostalem wlasnie kiere i ni cholery nie moge jej odpalic pod TDU LOOL!! Albo nie jest w ogole wykrywana albo gra przy starcie wywala error ze nie moze czytac jakis tam czesci pamieci... na forum ati wyczytalem zeby wylaczyc FF ale to nic nie daje o_O Logitech WingMan Formula Force GP... dodam ze na forum atari jest bardzo malo postow (2 bodajrze) jezeli chodzi o jakies problemy z ta kiera dlatego wlasnie tym sie tez kierowalem o_O Jakies pomysly?

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowników, nie zawsze nowsze = lepsze. Do seri gf7600 swego czasu najbardziej dopasowane były fw 84.6[3,4,9], ja gram na 84,63/69 i oprócz artefaktów (tylko przy alt+tab) i zwisie kompa przy wychodzeniu normalnie z gry, nie mam problemów, ale mam tylko bete.

 

Btw atarii chyba porąbało kolejność...zazwyczaj wersja finalna jest lepsza od bety, tu jest odwrotnie :mur: Może ktoś pomylił się i dał do tłoczni alfe :unsure:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Po 6 piwach to fizyka jak najbardziej daje się we znaki :/ a zwłaszcza grawitacja, której jest 90% i to jest właśnie bug imo (nie mówie o hardcore mode )
Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie zrobie z ta kierownica to i ja wezme sie zaraz za piwa.. wydalem swoja ostatnia kase na ta kiere.. i co? i ch*j! Tylko dla tej gry to kupilem... jezu jaki ja zly jestem...

Yog-Sothoth stery ktore podales sa tylko dla wersji mobilnej tej grafiki :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Co do sterowników, nie zawsze nowsze = lepsze. Do seri gf7600 swego czasu najbardziej dopasowane były fw 84.6[3,4,9], ja gram na 84,63/69 i oprócz artefaktów (tylko przy alt+tab) i zwisie kompa przy wychodzeniu normalnie z gry, nie mam problemów, ale mam tylko bete.

 

Btw atarii chyba porąbało kolejność...zazwyczaj wersja finalna jest lepsza od bety, tu jest odwrotnie :mur: Może ktoś pomylił się i dał do tłoczni alfe :unsure:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Po 6 piwach to fizyka jak najbardziej daje się we znaki :/ a zwłaszcza grawitacja, której jest 90% i to jest właśnie bug imo (nie mówie o hardcore mode )

To dla Ciebie chyba każda gra jest jednym wielkim bugiem :lol:

 

 

Wracając do moich artów to włączyłem riva tuner'a wziąłem opcje Direct Xa i wszędzie na default i grałem 2h bez artów teraz gre normalnie wyłączyłem. Przydało by się DirectXa przeinstalować ale da się to zrobić bez usuwania całego systemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x --> ja nic nie dawalem :P Btw. mam ta sama kiere i wszystko dziala od samego poczatku bez problemu. Zakladam ze zainstalowales stery do konfiguracji kiery od Logiego?

Moze komus sie przyda - u mnie np gdy mialem wlaczony xfire to po alt-tab do Windowsa, gra juz nie umiala sie znowu odpalic, byly tez rozne bledy w samej grze; jak ktos ma wlaczone to niech sprobuje bez xfire pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze posty sprawiają, że pierwszy raz od już długiego czasu cieszę się, że zdecydowałem się na kartę ATI, a nie Nvidii :D Ta ostatnia niby robi ostatnio nieco lepsze karty, ale tu czytam, że co Nvidia to gra się wiesza, jakieś arty, sterowników nie można dobrać, fps'y lecą w dół itp. :)

 

Szkoda, że multi nie zależy od karty graficznej - tu nic nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo_x --> ja nic nie dawalem :P Btw. mam ta sama kiere i wszystko dziala od samego poczatku bez problemu. Zakladam ze zainstalowales stery do konfiguracji kiery od Logiego?

Moze komus sie przyda - u mnie np gdy mialem wlaczony xfire to po alt-tab do Windowsa, gra juz nie umiala sie znowu odpalic, byly tez rozne bledy w samej grze; jak ktos ma wlaczone to niech sprobuje bez xfire pograc.

Jakie masz dokladnie stery? Masz odpalony ten soft w trayu od logitecha? Zaraz sie zezloszcze to specjalnie postawie winxp jak nic z ta kiera nie wymysle.

 

Wasze posty sprawiają, że pierwszy raz od już długiego czasu cieszę się, że zdecydowałem się na kartę ATI, a nie Nvidii :D Ta ostatnia niby robi ostatnio nieco lepsze karty, ale tu czytam, że co Nvidia to gra się wiesza, jakieś arty, sterowników nie można dobrać, fps'y lecą w dół itp. :)

 

Szkoda, że multi nie zależy od karty graficznej - tu nic nie pomoże...

W bledzie jestes... z Ati sa takie same problemy jak z Nvidia... pogadaj z Maciek666.. :]

 

Niebo mi zgrzybialo...

 

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim ramie grę ścina szczególnie jak jadę w grupie 6-7aut( jechać się nie da) więc postanowiłem dokupić conieco.

Chce wymienić tą 256 na wiekszą i mam problem, czy na 2x 512 w dualu normalnie chodzi ta gra?? czy odrazu kupić 1 gb i mieć 2 kosci w single chnnel(1,5gb)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Wasze posty sprawiają, że pierwszy raz od już długiego czasu cieszę się, że zdecydowałem się na kartę ATI, a nie Nvidii :D Ta ostatnia niby robi ostatnio nieco lepsze karty, ale tu czytam, że co Nvidia to gra się wiesza, jakieś arty, sterowników nie można dobrać, fps'y lecą w dół itp. :)

 

Szkoda, że multi nie zależy od karty graficznej - tu nic nie pomoże...

Ale masz powody do dumy... a ja dziś kupiłem chipsy z biedronki i nie ma u nich problemów z otwieraniem kto chce mnie dotknąć !!

 

Wracając do wieszania to znów jest jak było. Chyba bez reinstalki windowsa się nie obędzie a jak to nie pomoże to...

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...