Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to sie stalo ale dzisiaj gralismy w 8 bez lagów. Po prostu gierka plyneła, ale po polgodzinnej jezdzie servery padly :lol:

komu nie lagowało to nie lagowało ja chicalem dojechac do tej fotki to jak dojechalem to wszyscy znikneli juz nie mowie jak dojedzam do wiekszej grupki samochodow to lagi jakbym mial 0.5 fps !!!!!!!!!!!! dzis to max udalo mi sie w 3 pojedzic.. i zalapac do klubu ... niedlugo sprzedam gierke (jak tak dalej bedzie bo to nie ma sensu)i przerzuce sie na moje commodore....

 

pozdro Marcell/YoOshi.ppc

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj mojej czerwonej Chevy strzeliło 700 kilometrów na liczniku (dzisiaj ją kupiłem ;P) CO CIEKAWE: błąd gry następny, nie wiem czy omawiany, tuning lvl 3 na Chevy nie działa, lvl 2 tylko daje kopa ( no i lvl 1 małego). Start Corvette @ lvl 2 na manualnej skrzyni z 3 biegu = 2,53s do 100km/h (moj rekord) średnio około 2,60-2,80s ;D

 

Dołączona grafika

 

Vette dancing ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i skonczylismy na dzisiaj [;.

 

Jeszcze czuje szum wiatru w uszach, najezdzilem sie dzisiaj motocyklem i na razie taka predkosc mi wystarczy (350 km/h ;]]), jutro bedzie trzeba sie tym wolniejszym troche powozić, pisze sie ktos na jakąś jazde?

 

Samochody to tak optymalnie klasa C wg mnie, są one dość szybkie ale nie aż tak bardzo.

 

Co do dzisiejszego, 6-8 osobowego free ride'u - ehh, coś pieknego [;.

 

Dołączona grafika

 

qqrydza - kamera "z kasku" jest fajna, ale jak dla mnie troche chaotyczna tzn. glowa motocykliscie lata na boki, szybka jakaś... obsmarkana [;. Wole wlasnie ten widok z oczu kierowcy ale bez kasku [;.

Kupujcie motory i jutro zlot robimy :D

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zaczęło...

 

Dołączona grafika

 

... a na tym skończyło...

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dotychczas jeżdżąc motocyklem używałem kamery zza kierowcy ale dzisiaj dałem inny widok, taki jak na screen'ach, i to jest coś niesamowitego... jak na zwykłą grę. :D Wrażenie zrobiło na mnie ogromne.

 

Co do użytkowania samej gry... bez problemowo. Odnosi się to do niestabilności czyli resetów, wyjść do "windy", artefaktów czy połączeń z serwerem. Oczywiście jak nawala serwer no to rzecz jasna rozłącza mnie, przez dwa dni zdarzyło się mi tylko raz. Ogólnie więc jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest coraz lepiej. Już idzie pijeździć w grupie, co prawda są jeszcze lagi ale u nie wszystkich. U mnie już gra chodzi coraz płynniej a zacinki już się nie pojawiają. Co do samej jazdy to wrażenia jak zawsze nieziemskie :)

 

Chyba coś zaczynają robić w kierunku poprawienia gierki, co mnie cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zaczęło...

 

2567727[/snapback]

No jest coraz lepiej. Już idzie pijeździć w grupie, co prawda są jeszcze lagi ale u nie wszystkich. U mnie już gra chodzi coraz płynniej a zacinki już się nie pojawiają. Co do samej jazdy to wrażenia jak zawsze nieziemskie :)

 

Chyba coś zaczynają robić w kierunku poprawienia gierki, co mnie cieszy :)

Dzisiaj moge powiedziec ze nadwyraz udawalo mi sie szybko polaczyc z ludzikami z ktorymi sie ustawialismy :)

Wieczorna schadzka Audi A6 takze byla przyjemna... widok zza kiery, cicho pracujacy silnik.. przynajmniej nikogo w domu nie pobudzilem ;)

 

I moj nowy "bananowy" nabytek ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy blad tej gry to praktycznie niemozliwe wygranie wyscigow rankingowych nooby wychodza z gry jak przegrywaja mialem tak kilkanascie razy (pozadnie mozna sie wku...wić!!!!!). Musza cos zrobic w patchu bo inaczej cala gra traci sens.... jakas paranoja. Jesli ktos wychodzi z gry rankingowej autromaczytnie powino mu zaliczyc loosa nic wiecej , teraz to jest tylko i wylacznie szukanie jeleni do gry o ranking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LudwiG

Najwiekszy blad tej gry to praktycznie niemozliwe wygranie wyscigow rankingowych nooby wychodza z gry jak przegrywaja mialem tak kilkanascie razy (pozadnie mozna sie wku...wić!!!!!). Musza cos zrobic w patchu bo inaczej cala gra traci sens.... jakas paranoja. Jesli ktos wychodzi z gry rankingowej autromaczytnie powino mu zaliczyc loosa nic wiecej , teraz to jest tylko i wylacznie szukanie jeleni do gry o ranking

To nie jest błąd gry ;] Też to samo miałem, organizuje wyścigi o rankingowe miejsca i jak 6 osób wejdzie to do mety 2 dotrwają ;/ Nie mówiąc o lamach co nie potrafią doczytać, że trasa w 1 na 1 musi mieć 1.5km długości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestowałem trochę moje MOMO w TDU i ustawiłem chyba najelpszy możliwy config. Może pasować też do innych kier.

Najlepiej zawieszenie ustawić na:

 

Hypersport (w zakrętach, albo na prostych odcinkach)

Bez aidsów (tylko na prostych odcinkach)

 

I do tego ten config

Dołączona grafika

 

UWAGA! Trzeba zwrócić uwagę na ilość ząbków.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zerwało mi polaczenie z serwerem kilkadziesiat razy. W tej sytuacji granie mija sie z celem. Ciagle ubywa kasy i punktow:(. Macie otwarte wszystkie porty wymagane i zalecane czy tylko te zalecane w readme ( ja tak zrobilem ) Wydaje mi sie ze na tanim routerze to ja sobie nie pogram, kolejny koszt tej nieszczesnej gry poza upgradem hardwaru.

Najlepsze to to, ze zaproszenia do klubu do mni nie docieraja... bo gram na kierownicy:( Innych tez nie potrafie dodac do klubu tradycyjna droga czyli jak w instrukcji pisze

Edytowane przez Piet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC -> ustawienia kiery to akurat kwestia indywidualna, ja mam troche inne i tez uwazam ze sa najlepsze :)

A w grze powinno sie jezdzic bez aidsow, fajnie by bylo jakby wprowadzili jakies oznaczenia, czy ktos jezdzi na aidsach, mozliwosc challenge bez aids.. no i marze o osobnym serwerze bez aidsow :D

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe na klawiaturze mi osobiscie jest niewygodnie jezdzic samochodami z grupy A czy B bez AIDS (Hypersport)... na klawiszach nie ma tak plynnej regulacji gazu i te samochody tak miela kolami ze ruszenie zajmuje 15 sek ;) Szkoda ze nie mozna wlaczyc kazdej z pomocy oddzielnie jak np: ABS czy kontrole trakcji tak jak w GTR2 ;) Ale nie mozna miec wszystkiego.... kupie przedluzacz do kiery to juz bedzie inna bajka ;)

EDIT: Wie ktos gdzie moge dostac w wawie przedluzacz do gameportu, byle taki by nie przekroczyl wartosci samej kiery? ;) Bo allegro mi duzo nie chce znalezc :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawelekmal

Tzn wspomagacze (abs,asr,esp atc itp ;p). Ustawiasz to naciskając (chyba K) i tam sobie ustawiasz tryby aidsów: off, sport, hypersort ,driving aid. Ogolnie jak nie masz analogowego gazu (juz nawet o kiere nie chodzi) to jeździj na sport albo hypersport ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zabrzmi to brutalnie, ale na klawiaturze to mozna jezdzic w Colinie albo NFS :P IMO tej grze nalezy sie juz obowiazek jezdzenia na kierownicy.

No niestety :)

Sory ze pytam... ale uzywa to ktos? :) http://www.allegro.pl/item183310824_salon_...lorien_waw.html Podejrzewam ze zakup przedluzacza gameportu bedzie juz ciezki do wykonania a adapter usb-gameport kosztuje 50 zl wiec srednio to oplacalne :) Uzywek na allegro ciekawych raczej nie ma wiec musze sie zmiescic w 150 zl najlepiej z odbiorem osobistym ;)

EDIT2: LOGITECH FORMULA FORCE GP a jak z usterkowoscia tych kierownic?:) Napewno wyglada ona duzo lepiej niz Logitech do ktorego linka dalem wyzej ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd gry ;] Też to samo miałem, organizuje wyścigi o rankingowe miejsca i jak 6 osób wejdzie to do mety 2 dotrwają ;/ Nie mówiąc o lamach co nie potrafią doczytać, że trasa w 1 na 1 musi mieć 1.5km długości...

Oczywiscie to jest blad tych co robili ta gre , te rankingi teraz mozna sobie o kant d.... wytrzec (np. na batlenecie w w3 wychodzisz z gry i masz loosa) żadna folozofia. Albo widzialem gre ktoregos z polakow co kolega nabijal mu statsy (nie pamietam dokladnie ale to byli forumowicze z pclab lub z tad). Krotka trasa jak sie dolacznalem to mnie kikowali jeden mial klase A drugi D . Nie wiem po co sa te rankingio w chwili obecnej....

Po patchu powinni zrobic reset zalatwi wszytko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu nie lagowało to nie lagowało ja chicalem dojechac do tej fotki to jak dojechalem to wszyscy znikneli juz nie mowie jak dojedzam do wiekszej grupki samochodow to lagi jakbym mial 0.5 fps !!!!!!!!!!!! dzis to max udalo mi sie w 3 pojedzic.. i zalapac do klubu ... niedlugo sprzedam gierke (jak tak dalej bedzie bo to nie ma sensu)i przerzuce sie na moje commodore....

 

pozdro Marcell/YoOshi.ppc

Myślę, że Twoim problemem jest tepsa. Nasza kęcka centrala nie wyrabia odkąd znieśli limity i podnieśli transfery. Ja jestem w sieci robionej na DSL'u i jest ok, ale już u kumpli, którzy mają neo jest nieciekawie. Zadzwoń do nich i się dowiedz co i jak. Może to jest przyczyną problemu. Jak jakiś miesiąc temu kumpel (ten blondi od nagrywarki asusa drw1608p3s) miał w Diablo 2 takie lagi, że się grać nie dało, a transfer wahał się 2-8kb/s i zadzwonił do nich, to powiedzieli, że w naszych okolicach łącze jest przeciążone, ale że "będą nad tym pracować" pzdr. :)

 

BTW. Zmieniłem mojego sidewidera, na model z FF, ale ono nie chce działać. Nie zależnie czy zasilanie jest podpięte czy nie, przycisk "Force" miga podczas gdy powinien świecić. Nie wie ktoś co to oznacza?

 

BTW2. Wesołych wszystkim! ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja mam tepse (1 mb) i nie mam lagów... wiec nie wiem :|. Mi sie wydaje ze gra gryzie sie ze smieciami po wersji mniej legalnej/becie.

 

Trzeba dzisiaj na granie sie umowic [; proponuje klase C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.. byle wieczorem bo zaraz do rodziny spadam. Jak ja nie znosze swiat -_- ... I prosze zerknijcie na te kiery co napisalem bo jestem tak zdesperowany ze jestem w stanie wydac jeszcze "pare groszy" na kiere ;) Qrde.. przez te swieta sobie kasy nie nabije dzisiaj w TDU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tepse (1 mb) i nie mam lagów... wiec nie wiem :|. Mi sie wydaje ze gra gryzie sie ze smieciami po wersji mniej legalnej/becie.

 

Trzeba dzisiaj na granie sie umowic [; proponuje klase C.

Tylko, ze Ty nie mieszkasz w okolicy tego samego miasta co my i nie korzystasz z tej samej centralki co my. :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy blad tej gry to praktycznie niemozliwe wygranie wyscigow rankingowych nooby wychodza z gry jak przegrywaja mialem tak kilkanascie razy (pozadnie mozna sie wku...wić!!!!!). Musza cos zrobic w patchu bo inaczej cala gra traci sens.... jakas paranoja. Jesli ktos wychodzi z gry rankingowej autromaczytnie powino mu zaliczyc loosa nic wiecej , teraz to jest tylko i wylacznie szukanie jeleni do gry o ranking

Hmm ja rozegrałem jak do tej pory kilkanaście wyscigów rankingowych, i nic takiego u mnie nie było :huh: no ale moze szczescie mialem.

 

Uprzedzam - róbcie backupy save'ów. Ja juz sie wyłożyłem, jak przy graniu zaliczyłem reseta i potem kontynuowac gry nie mogłem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w grze powinno sie jezdzic bez aidsow, fajnie by bylo jakby wprowadzili jakies oznaczenia, czy ktos jezdzi na aidsach, mozliwosc challenge bez aids.. no i marze o osobnym serwerze bez aidsow :D

No właśnie cały w tym ambaras, że aidsy są wskazane i przy samochodach najsłabszych i najlepszych. Przy najsłabszych bo usztywnia zawieszenie bo normalnie to w zakrętach to kiwa, że masakra. Przy najlepszych do tego aby normalnie ruszyć z miejsca bo można zwinąć asfalt, że hoho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tepse (1 mb) i nie mam lagów... wiec nie wiem :|. Mi sie wydaje ze gra gryzie sie ze smieciami po wersji mniej legalnej/becie.

 

Trzeba dzisiaj na granie sie umowic [; proponuje klase C.

Mog wieczorem po 22.00. Mam nadzieje znalezc jakies rozwiazanie problemu dodawania znajmych. Ale zeby mi logi dfp gryzlo sie z jakas gra to pierwsze slysze. A tu taki zgrzyt, napisalem do wydawcy, ciekawe czy mnie zleja jak miliony innych graczy? Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: http://www.allegro.pl/item183190464_logite...ing_wheel_.html no dobra, zakupione :) Jutro odbior.. ciekawe czy bedzie z TDU to sprawnie dzialalo... na forum atari nie wyczytalem zeby byly z nia jakies "wieksze" problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zabrzmi to brutalnie, ale na klawiaturze to mozna jezdzic w Colinie albo NFS :P IMO tej grze nalezy sie juz obowiazek jezdzenia na kierownicy.

Może Ty nie potrafisz na klawie, ale wiele osob w tym ja jakoś nie narzeka. Całkiem dobrze się jeździ. Oczywiście na kierze jest ciekawiej, ale nie mów, że kiera do tej gry to obowiązek, bo tdu to ma sie tyle do symulacji co nfs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady... tdu jest napewno o 2 klasy wyzej jezeli chodzi o sposob prowadzenia autek w porownaniu do nfs... chodz LFS to to nie jest.. co moze z jednej strony jest i dobre bo prowadzenie autka przy 300km/h i skrecanie jest jeszcze mozliwe :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...