Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najszybciej według was zarobic dużą gotówkę w grze?

Według mnie, najszybciej powtarzać wyścig typu prędkość za 75000$ (trzeba uzyskać 290km/h). Jedna rundka zajmuje ok 1 minutę.

Ale może znacie jakiś szybszy sposób?

Proszę bardzo:

1.Najlepszym imho sposobem (być może nie najszybszym) na zrobienie gotówki są misje transportowe.10 perfect'ów i mamy ponad 1mln 200 tyś zielonych :), można je przerywać i powtarzać w nieskończoność jeśli ktoś zawali, trzeba tylko uważać żeby niedojechać do mety "porysowanym" autkiem, bo bedzie po premii.

2. J/W próbować sprzedać autko za kosmiczną cene, gra ma troszke bugów i ludzi "myślących inaczej" - to może się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU JESZCZE PIĘKNIEJSZY CZYLI HDR MOD!

http://forums.eu.atari.com/showthread.php?t=56181

 

Zmiany:

-adds better reflections to the cars ingame

-better HDR effects

-better grass detail

-slight FPS increase

 

Dołączona grafika

 

 

Cholera nie mam ostatnio czasu grać... urwać się idzie.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do szybkiego zarabiania kasy to zdecydowanie misje na speed są najlepsze:-) Dziś gdy Panowie męczyli wyścig o 1 mln $ ja w ten sposób zarobiłem, żeby nie skłamać jakieś 3,5 mln:-)..... w 40 min.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem stery i gra smiga jak powinna , hdr fakt mozno obciaza i gra momentami tnie. czy w tej grze nie ma uszkodzen pojazdow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze rozmawia o 290km/h klasa B

 

Mam racje?

 

ROTFL Na szybkosci - 15 min i wpadlo juz 1KKK $.

Nie to nie ta. Ta, o której mówimy jest za 70k i przejeżdża sie nią w 16 sekund ;) Latwo sobie przeliczyc jak szybko kasa leci :D

post-21994-1177058030_thumb.jpg

Ale należy jechać w przeciwnym kierunku ... czyli nawrotka na starcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg jednego z przedmówców nie da się w pełni korzystać z tej gry bez cheat'ów :lol: :lol: :lol:

 

No bo nie da się zarobić na wszystkie domy i samochody bez powtarzania wyścigów :lol:

 

Ale się uśmiałem. A tak poważnie to czy to tylko u mnie jest tak, że gdy mam się rozpędzić do np. 290 km/h to najpierw mam 290 na zegarach, a na tym pasku po prawej jest jakieś 10 km/h mniej i muszę jeszcze szybciej (w prędkościomierza) pojechać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to żadne oszustwo, bo i tak trzeba te ileś razy polecieć.... Trudno żebym na mistrzowskim latał ciągle wokół wyspy z komputerem. Dla przyjemności z PPC Team to mogę jak najbardziej:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak na szybko z rana przed robota podlaczylem MOMO racing i za cholere nie moglem zmniejszyc opor. W sterach dalem jak zawsze: 60 50 20

Daj w profilerze mniej więcej tak, a powinno pasować:-) Ew. możesz dać centrowanie mocniejsze. W grze dałem kierę prawie na środku, a liniowość na maxa w prawo. Oczywiście u Ciebie będzie nieco inaczej, gdyż Momo ma inny zakres skrętu.

post-147228-1177072936_thumb.jpg

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie chodzi tu o to, że jedna mila=1.609344km, więc np. 60mph to dokładnie 96,56064kmh a nie 100kmh tak jak większość osób sądzi. W chronopack'u też tak jest (mierzymy przyspieszenie samochodu od 0-96kmh a nie od 0-100kmh). I chyba stąd bierze się ta drobna (przy większych prędkościach większa) różnica.

 

Ale przynudziłem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gierka prezentuje z tym HDR MOD tylko szkoda że mój 7600GS wymięka :-P

 

Dołączona grafika

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się gierka prezentuje z tym HDR MOD tylko szkoda że mój 7600GS wymięka :-P

imo wygląda tragicznie... aż oczy bolą od patrzenia.... do tego te "schodki" z braku AA... fuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj w profilerze mniej więcej tak, a powinno pasować:-) Ew. możesz dać centrowanie mocniejsze. W grze dałem kierę prawie na środku, a liniowość na maxa w prawo. Oczywiście u Ciebie będzie nieco inaczej, gdyż Momo ma inny zakres skrętu.

 

czemu masz 25% na centering spring? ja mam 0% i jest duzo fajniej, gra sama daje info o sile centrujacej i nie musi byc ona wymuszana. w GTR2 duzo lepiej czuc co sie dzieje z kolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR2 duzo lepiej czuc co sie dzieje z kolami.

W Gtr i rFactor mam zupełnie inne ustawienia, ale przecież Ty o tym doskonale wiesz:-) Natomiast tu jakoś mi się lepiej (może łatwiej) jeździ na takim secie, choć oczywiście potestuję i takie rozwiązanie.

 

ps. Niemiec kiedy się do Nas dołączysz co? Ile to można czekać:-)

ps2. Ja też nie używam HDR, ale tylko dlatego, że grafika nie odpali HDR i AA razem. A szkoda....

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gtr i rFactor mam zupełnie inne ustawienia, ale przecież Ty o tym doskonale wiesz:-) Natomiast tu jakoś mi się lepiej (może łatwiej) jeździ na takim secie, choć oczywiście potestuję i takie rozwiązanie.

ja mam takie same ustawienia jak do GTR, ale cos potestuje dzisiaj innego, bo dziwnie potrafi szarpac kiera w zakretach.

 

ps. Niemiec kiedy się do Nas dołączysz co? Ile to można czekać:-)

jak ktos mi kupi oryginal :D

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gtr i rFactor mam zupełnie inne ustawienia, ale przecież Ty o tym doskonale wiesz:-) Natomiast tu jakoś mi się lepiej (może łatwiej) jeździ na takim secie, choć oczywiście potestuję i takie rozwiązanie.

 

ps. Niemiec kiedy się do Nas dołączysz co? Ile to można czekać:-)

ps2. Ja też nie używam HDR, ale tylko dlatego, że grafika nie odpali HDR i AA razem. A szkoda....

:damage_wall: no to dlatego momentami mi kierownica odbijając "skacze" czytałem, że rozebrałeś kierę i Ci już tak przy odbijaniu się nie "ślizgała" ( chodzi o te tryby w środku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...