Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

moja karta też zaczęła sypać artami od kiedy grałem w TDU za tydzień idzie na wymianę najpierw tylko w TDU później w innych grach

A ja bym chcial by moja grafa poszla sie wietrzyc... potrzsebuje model na pci-e bo mam plyte glowna ktora lezy obok mnie i sie kurzy bo nie mam do niej proca i grafy :)

 

Witam!

Czy ta gra pójdzie na moim komputerze z sygnaturki? Athlon 2400, GF7300GT 128 MB 1 GB RAM??

Ktos tu chce ZPP dostac za brak umiejetnosci czytania

 

Dzisiejsza jazda

364km/h to chyba max co widzilem na moim astonie

Bo w koncu jechales w moim tunelu powietrznym za moim tamburynkiem ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wystawić motor, samochód na sprzedaż za własną cene? Bo wczoraj próbowałem i sprzedałem za połowę ceny :(

Ten patch już wyszedł? :?

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda w multi sprzyja rekordom. Autostrady sa prawie puste.

To trochę inaczej działa. Imho przy prędkości ponad 300km/h serwery nie nadążają z respowaniem samochodów u wszystkich klientów na danym odcinku. Co powoduje, że drogi są puste. Wystarczy sie na pewien czas zatrzymać i znowu tłoczek będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu chce ZPP dostac za brak umiejetnosci czytania

Dziecko czytać to ja umiem i to zapewne lepiej od ciebie, co widać po tym że przynajmniej wiem kiedy używać klawisza Alt;). Pytanie czy pójdzie mi ta gra była skierowane do osób które próbowały uruchomić ją na komputerze o niższej specyfikacji iż w FAQu na 1 stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelek69: Jest coś takiego jak opcja szukaj na forum Panie Mądralo. Podobnych pytań było już dziesiątki; a czytaniem sie nie zasłaniaj, bo to każdy potrafi, jedyna różnica polega na tym czy ktoś to robi ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecko czytać to ja umiem i to zapewne lepiej od ciebie, co widać po tym że przynajmniej wiem kiedy używać klawisza Alt;). Pytanie czy pójdzie mi ta gra była skierowane do osób które próbowały uruchomić ją na komputerze o niższej specyfikacji iż w FAQu na 1 stronie.

Nie dziecko tylko dla ciebie Pan. Takich pytan byly tu wiecej niz setki... masz wyszukiwarke w temacie wiec wciaz nie rozumiem o co chodzi? Chyba KAZDY pisal na swojej specyfikacji kompa jak mu chodzi gra. Dziwie sie ze jeszcze nie dostales za to pytanie Zpp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego sprzedawania samochodów/motorów to naprawde działa, trzeba tylko troche cierpliwości. To nie jest tak, że dziś wystawiamy auto i dziś się sprzeda, troche cierpliwości :wink: 2, 3 lub kilka dni wiecej i 10 mln jest napewno B-) . Ja sprzedałem tak 2 samochody jednego po 5 dniach udalo mi sie sprzedać a drugiego po 3 B-) .

Edytowane przez mario79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem... wchodze teraz w grę, pokazują mi się wiadomości, że przejechałem tyle i tyle mil, odkryłem poziom Ekspert, nabyłem 2 domy, mam 4 auta itp. itd. Patrze a tu... mam innego gościa :blink: i te dziwne liczby... co jest grane?

Nic nie robiłem co by mogło zaszkodzić grze. Jedynie brat grał na drugim profilu i jak go pały zgarnęły to ctrl+alt+del i zakończył gre :) Czy to mogło spowodować taki bajzel? A jak nie to, to co?

post-102322-1181993125_thumb.jpg

Edytowane przez Nick126

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mogło spowodować taki bajzel? A jak nie to, to co?

Tak, zazwyczaj jak gra sie wywala jakoś niekontrolowanie to sejwy padają. Dlatego zawsze pamiętaj żeby robić backup przed każda grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem z siebie dealera kawasaki z1000 :) mam 16 sztuk na stanie, dwa domy pelne i poki co atari nie chce sie skupic <_< jeszcze jeden fakt zwiazany z utraconym sejwem. na tym trachnietym mialem wlasnie 16 motorkow, do tego kilka samochodow, udalo mi sie sprzedac dwa samochody tylko. backup byl robiony przed zakupami i wystawieniem na sprzedaz, obecnie nie posiadam ani tych domow, ani tych motorow, jednak gdy wezme na kup->motory->kawasaki->z1000 to sa moje zaznaczone na czerwono z poprzedniego sejwa :huh: szkoda ze nie ma nic do naprawiania sejwow :sad:

Wchodzisz do byle jakiego domu wybierasz garaż potem listę i pojazd z domu który ci zniknął i wybierasz go, dom powinien się pojawić wraz zawartością z przed "kraksy" sejwa. Przynajmniej u mnie działało, bo miałem podobny przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać się da...

Ale to jest dziwne... mam pokazane, że przeszedłem 24% gry, mam 51 kuponów i ~180$ - to się wszystko zgadza z moim poprzednim sejvem. Ale reszta... oj... więc tak na mapie mam wszystkie wyścigi odkryte, droga którą jechałem zawsze zaznacza się na niebiesko, mam pełno jakiś przerywanych pasków na różnych trasach - wygląda to tak _ __ __ _ _ ___ :) wyścigi które już kiedyś zdałem są nie zaliczone. Wsumie jeden wielki bałagan się zrobił.

 

Najlepiej zacząć od nowa grac :) A może poczekam do patcha? kiedy on dokładnie ma wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym newsie napisali ze w polowie czerwca .... dzis 16 , lepszej polowy nie bedzie :) i weekend tez pasuje na wydanie patcha... jako ze zadnych newsow o kolejnym opoznieniu nie ma , moze dzis/jutro sie pojawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... patch mial wyjsc w polowie zeszlego miesiaca.. pozniej pod koniec miesiaca.. a teraz w polowie tego miesiaca.... zaraz sie wakacje koncza a patcha nie bedzie ;) Mnie ciekawi jedno... ile ten patch bedzie wazyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz do byle jakiego domu wybierasz garaż potem listę i pojazd z domu który ci zniknął i wybierasz go, dom powinien się pojawić wraz zawartością z przed "kraksy" sejwa. Przynajmniej u mnie działało, bo miałem podobny przypadek.

no wlasnie nie pojawia sie.. lista pojazdow w garazu jest ze starego sejwa, w nim jeszcze bylo przed biznesem. z uszkodzonego sejwa dwa albo trzy samochody maja juz status "sprzedane" a pieniadze za nie nie wplynely na konto wiec nie bedzie kasy za pojazdy ktore atari zarejestrowalo a ktorych nie mam w garazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem żartem, że jeszcze JesteśNoobem ;)

TOTAL GAMING TIME 165:38:27

Taaaak, zostawiłeś grę włączoną i wyjechałeś na weekend i teraz masz tyle ile masz :)

Ale serio ja też mam koło 70 godzin, a przejechane ponad 11 tys. kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...