Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

do puki nie wyjdzie jakis patch poprawiajacy multi to nic do tej gry nie kupie...

Ten patch bedzie sie nazywal Test Drive Unlimited 2 :)

 

Panowie moze umowimy sie na jakas jazde? Odkurzcie kierownice, pudelka wyjmijcie zza szafy i pograjmy cos ktoregos wieczoru.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki :blink:

Ale co Ci w tym multi nie pasuje. Poza tym, że gra się już wypaliła to wszystko z nią ok ;)

O masz.. pozno bylo ;DDD

Ano sie wypalila... cena dodatkowych samochodow jest ze 3 razy za wysoka zeby warto bylo to kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem i zgłaszam się z nim do was bo może ktoś już się z tym borykał. Mianowicie podczas gry w misję (np.Podwożenie autostopowicza lub topmodelki) w chwili kiedy zaczyna gonić mnie policja gra zawiesza się i po sekundzie wyskakuje komunikat widoczny na zdjęciu niżej.

 

http://img183.imageshack.us/my.php?image=20081017003kb0.jpg

 

 

Patch najnowszy jaki jest ponieważ gram Online.

Windows Vista Home Premium 64bit również oryginalny z najnowszą aktualizacją online.

Sterowniki do grafiki Catalyst 8.512.0.0

Wersja gry z serii TopSeller

 

Pomóżcie, nie mogę dalej grać =(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było wgrywane. Pełen oryginał.

 

Usunięcie pliku "radial.cdb" nie przyniosło rezultatów.

 

Doczytałem się że jest to spowodowane spolszczeniem gry. Jedynym ratunkiem jest podmiana plików "radia policji" na wersje angielską. Niestety nigdzie nie ma gdzie znajdują się te pliki ani tez nikt nie oferuje do pobrania takowych angielskojęzycznych plików.

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.megaupload.com/pl/?d=1R7PPE0T - mój swieży upload.

 

Wrzuć zawartość tego folderu do pozostałych (ch, ko, fr...) i nie powinno być już problemu. Na wszelki wypadek zrób kopie jednego folderu z polskimi głosami.

 

BTW, pochwalcie sie ile przejechaliście :D

 

Ja zrobiłem 30 000km

http://screenshot.xfire.com/screenshot/nat...d56ff3b077b.png

Edytowane przez Kalel1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.megaupload.com/pl/?d=1R7PPE0T - mój swieży upload.

 

Wrzuć zawartość tego folderu do pozostałych (ch, ko, fr...) i nie powinno być już problemu. Na wszelki wypadek zrób kopie jednego folderu z polskimi głosami.

 

BTW, pochwalcie sie ile przejechaliście :D

 

Ja zrobiłem 30 000km

http://screenshot.xfire.com/screenshot/nat...d56ff3b077b.png

Kochany :wub: :banana: :plum: Działa :D DZIĘKUJE!

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej później, niż w ogóle, jeśli chodzi o CP. ATARI ponoć nie chciało im sprzedać licencji czy coś...

Tak, CP działa i w multi, i w singlu.

Niby kupię, ale "po to, żeby mieć"...

CP to taaak, ale zero supportu i nowych patchy... :mur: i to zabiło tą grę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabilo jej, aczkolwiek czas swietlnosci juz minal.

Jednak w moim przekonaniu jest to tytul do ktorego co jakis czas bedziemy wracac.

Polityka ATARI co do platnego carpacka mi sie nie podoba, ale coz. To ze nie wydaja patchy poprawiajacych jakosc rozrywek tez sie mi nie widzi. Jednak jesli chodzi o gre to jest naprawde dobra.

Jesli bedzie nastepny carpack czy nawet TDU2 to pewno kupie, bo pozycja wg mnie dla fana motoryzacji i arkadowek samochodowych jest obowiazkowa. Jest oczywiscie mozliwosc, ze gdyby pojawij sie TDU2 a bedzie to taki szit ja kolejne NFS to chyba wezme sobie na wstrzymanie i pozwole grze starzec sie na polkach sklepowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas świetności może i faktycznie minął, ale nadal gra w nią sporo osób i nie problem znaleźć kogoś do pojeżdżenia :) W dodatku z właczonymi wszystkimi 'ulepszaczami' gra nadal wygląda bardzo ładnie i nie odbiega od obecnych gier pod względem grafiki. A w związku z tym, że teraz gier tego typu na PC wychodzi bardzo mało, to nadal pozostaje w ścisłej czołówce gier o takiej tematyce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy CarPack jest juz dostepny np w MediaMarktach?

Wiem, że jest w Empiku, bo tam właśnie kupiłem ;)

 

W sobote byłem w Auchanie, tam jeszcze go nie było...

no i wylamalem sie... kupilem i ja.... w mediamarkt jest dostepny... ja kupilem w empiku dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie wylamalem, pudeleczko z Car Packiem mam na wlasnosc :)

Jak bede w domu to zainstaluje i zobacze czym sie pobujac po wysepce.

Jakas ustaweczka w niedalekiej przyszlosci wchodzi w rachube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cp mam od kiedy wyszlo, ale juz zapomnialem jak wyglada TDU, gdyby jakis termin ustalic to moze i ja sie pojawie.

 

jakbym mogl sie z kims na pw ugadac, bo ja mam wersje ang cp, a pewnie pl dziala tak jak wer ang gry z tym samym kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie cieszylem sie jak dziecko jak ta gre odpalilem po dobrze ponad polrocznej przerwie :) Nowe autka jednak dodaja troche uroku tej grze. Ogolnie spodobaly mi sie 4 autka... lexus ls600h do wolnego przemieszczania sie, ferrari 612 i tvr t440r do zapierdzielania oraz cadillac cts-v do takiej ogolnej jazdy... tvr i cadillac jak narazie goruja ;) Bede chetny posmigac po sieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...