Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszyłem się do dzisiaj że nie mam w grze żadnych bugów o których piszecie, a tu jeb :|

Raz wyłączyłem gre zamykając proces, i od tego czasu nie działa... W 90% przypadków wiesza się przy wychodzeniu z garażu, w pozostałych mam 5fps (poprzednio miałem ~20) i zwieche bo wejściu na GPS. Dodam że reinstalacja i tworzenie nowego profilu nie pamaga :| Ma ktoś jakiś pomysł oprócz formata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie teraz zastnowiłem co do problemow z teksturami... bo tak z wlaczonym FRAPSEM ... dosc czesto mam problem wlasnie z zanikajacymi teksturami a bez FRAPSA.. o ile pamietam nie mam tego problemu... moze jednak to nie wina ..gry ale TUTAJ moge się mylic ..

 

ktos to sprawdzał .. ?

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Dzisiaj odpalilem swoja kopie gry na kompie kumpla... Zero problemow z dzwiekiem ale z przycinkami owszem. Tak samo jak u mnie doczytuje mu np przy wyborze samochodu.

 

p4 2,6Ghz

2x512 Twinmos

galaxy 7900gt 512mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 19 FPS podczas robienia filmikow :) ...

 

systematycznie bede powiekszał kolekcje ..

No proszę, mój krajan jest maniakiem. ;-) Podziel się jakimiś.

 

BTW. Właśnie instaluję TDU, jeszcze nigdy nie miałem takich problemów ze zdobyciem gry.

BTW2. Początek piosenki z instalacji TDU - nie przypomina wam początku tej piosenki ze Shreka jak wjeżdżał do miasta? :P

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, mój krajan jest maniakiem. ;-) Podziel się jakimiś.

 

Sysak (krajan :lol2: dobre a karty kupic nie chciales B-) ) ..... mowisz i masz :) to bardziej testowy filmik ale ... zreszta zapraszam do oberzenia szkoda ze tylko 00.29 s

 

 

p.s ucze sie dopiero "składania do kupy" filmow to #2 w mojej karierze ... wiec prosze sie nie smiac ..

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie teraz zastnowiłem co do problemow z teksturami... bo tak z wlaczonym FRAPSEM ... dosc czesto mam problem wlasnie z zanikajacymi teksturami a bez FRAPSA.. o ile pamietam nie mam tego problemu... moze jednak to nie wina ..gry ale TUTAJ moge się mylic .. ktos to sprawdzał .. ?

Hehee, a to by było dobre, wszyscy jeźdzą z frapsem w tle bo mają przycinki i chcą sprawdzić dlaczego, a to właśnie włączony fraps je powoduje :) Taki mały Konik Trojański :) a tu nagle Kucyk się pojawia... daje do myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sysak (krajan :lol2: dobre a karty kupic nie chciales B-) ) ..... mowisz i masz :) to bardziej testowy filmik ale ... zreszta zapraszam do oberzenia szkoda ze tylko 00.29 s

 

 

p.s ucze sie dopiero "składania do kupy" filmow to #2 w mojej karierze ... wiec prosze sie nie smiac ..

A to masz takie zasady, że żeby biedny uczeń ze swoim słabym komputerem mógł mieszkać niedaleko Ciebie, musi kupować drogie, wypasione, burżuazyjne karty graficzne? ;-)

 

Właściwa treść posta:

Moja kierownica nie lubi się z TDU. (Microsoft Sidewinder bez FF USB i stery 4.0) Gra w ogóle jej nie widzi. Nie da się przypisać żadnych klawiszy z kiery o osiach już nie mówiąc. Zaznaczanie "Enable Wheel" nie pomaga. Bez kiery w TDU moje życie nie ma sensu. :( Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to masz takie zasady, że żeby biedny uczeń ze swoim słabym komputerem mógł mieszkać niedaleko Ciebie, musi kupować drogie, wypasione, burżuazyjne karty graficzne? ;-)

 

oj .. swoja droga za ta grafe .. z siga dałem 250 zł uroki pracy w komputerowym :wink:

dobra nie robie off-topa ...

 

fraps+TDU = zaniki tekstur .. itp .. (nie zawsze) TDU bez frapsa .. o ile pamietam .. nie bylo takich problemow ma ktos jakies doswiadczenie LCC ? sprawdziles moze ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Hehee, a to by było dobre, wszyscy jeźdzą z frapsem w tle bo mają przycinki i chcą sprawdzić dlaczego, a to właśnie włączony fraps je powoduje :) Taki mały Konik Trojański :) a tu nagle Kucyk się pojawia... daje do myślenia ;)

Ja grałem w bete 2 tygodnie bez frapsa na starym kompie i zanikające tekstury też się pojawiały i to o wiele częściej niż teraz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w bete 2 tygodnie bez frapsa na starym kompie i zanikające tekstury też się pojawiały i to o wiele częściej niż teraz :wink:

 

i wszystko w temacie a juz myslalem ze to to :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja nie gram z Frapsem i nie mam problemów z grafiką. Raz włączyłem frapsa i zaczęło sypać artami... więc. Może dodam to do FAQ i tym samym jest nadzieja, że skończą się posty typu ile mam FPS i zacznie się granie, a nie bench'owanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja nie gram z Frapsem i nie mam problemów z grafiką. Raz włączyłem frapsa i zaczęło sypać artami... więc. Może dodam to do FAQ i tym samym jest nadzieja, że skończą się posty typu ile mam FPS i zacznie się granie, a nie bench'owanie :)

 

jest przyczynie sie do rozwoju FAQ :wink: prosze umiesic moje prawa autorskie z tym FRAPSEM :rolleyes:

 

p.s. pracuje w sklepie komputerowym i mam nadzieje ze gra pojawi sie wczesniej na hurtowni :) .. niz koniec marca .. bo sie załamie ja chce ONLINE ....

dobra juz nie robie SPAMU ... xD

Edytowane przez marcell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja nie gram z Frapsem i nie mam problemów z grafiką. Raz włączyłem frapsa i zaczęło sypać artami... więc. Może dodam to do FAQ i tym samym jest nadzieja, że skończą się posty typu ile mam FPS i zacznie się granie, a nie bench'owanie :)

 

Granie się zacznie jak serwery będą dostępne a gra zawita do sklepów.

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest przyczynie sie do rozwoju FAQ :wink: prosze umiesic moje prawa autorskie z tym FRAPSEM :rolleyes:

Nie mogę tego zrobić bo musiałbym pod wszystkimi rzeczami w FAQ podpisywać kto je zaproponował, a to by nie dość, że zniszczyło postać wizualną to do tego pod większością byłbym ja sam, a to bez sensu bo nie chcę się afiszować... podpisy dałem tylko pod zdjęciami i plikami :)

 

 

Wracając do gry i konkursów, to jak chcecie z podziałem na klasy to ok, zapodajcie wyniki prędkości. Zrobię w FAQ dział "Konkursy" i tam będziemy to wpisywać... no bo trzeba jakoś sobie umilić czas z TDU, a rozrywki, przyjemności z grania i małej rywalizacji nigdy za wiele :)

 

No i odrazu rozpoczynam też 2 konkurs, a właściwie sondę

 

Która część wyspy w grze najbardziej Ci się podoba?

 

1. Północno-wschodnia i wschodnia (malownicze krajobrazy wybrzeża i wyspy)

2. Południowa (miasto... lotniska, porty i sieć autostrad)

3. Zachodnia i północno-zachodnia (piękne skaliste wybrzeże)

4. Środkowa część wyspy (tereny pasma górskiego i doliny)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego zrobić bo musiałbym pod wszystkimi rzeczami w FAQ podpisywać kto je zaproponował, a to by nie dość, że zniszczyło postać wizualną to do tego pod większością byłbym ja sam, a to bez sensu bo nie chcę się afiszować... podpisy dałem tylko pod zdjęciami i plikami.

 

spoko LCC zartowałem :wink:

 

p.s moja ulubiona czesc wyspy .. hmm pln-wsch .. (latarnia morska + parking) miejsce czestych spotkan w beta on-line ;)

 

Pozdro dla Skorpio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam wersje gry beta i mam problem z grą a głównie z kierownicą

Microsoft Sidewinder FF , Po podłączeniu jej i włączeniu gry po prostu bez względu na ustawienia mam max 13 fps i przycina strasznie ,a gdy odłącze kierownice od USB o drazu fpsy lecą do góry i można płynnie sobie pograć z tym ,że tylko na klawiaturze a mnie to nie satysfakcjonuje i w żaden sposób nie mogę sobie z tym poradzić próbowałem podłączyć z powrotem kiere w grze ,ale to nic nie daje bo nie można ustawić gazu ani skrętu kierownicą :/

Czy ktoś słyszał już o takim problemie i mógłby mi pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Fikoł nie wiem jedyne co można zrobić to spróbować wgrać service packi, stery od kiery i jeszcze raz ją konfigurować, że tak zapytam masz oryginał XP? Bo jak nie to z USB różnie to bywa zwłaszcza gdy ma się pirata i się nie updejtuje. Ja mam oryginała pragnę dodać ale kumpel nie ma i nie miał service packów i jego kiera ( taka jak moja) dziwnie się zachowuje czasami.

 

@Koen ja już dawno mam dodatkowy folder do zapisywania sejwów ręcznie :wink:

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówka: jeśli lubicie swój profil, nie resetujcie komputera jak gra wam sie zwiesi przy wczytywaniu

Nie mogę z was... nikt z was nie jest zaradczy i nie potrafi sobie co jakiś czas kopiować save'ów do innego katalogu? Gdzie wy macie mózgi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że tak zapytam masz oryginał XP? Bo jak nie to z USB różnie to bywa zwłaszcza gdy ma się pirata

bzdura.. ale to juz OT... dodam od siebie ze pol dnia przechodze te cholerne wyscigi musclecarami przy 17%gry i ni cholery sobie poradzic nie moge... zawsze mnie gdzies przenionia.. a to na koncu... a to na prostej.. jakas rada? jezdze jaguarem tym z duza macha.. nie pamietam modelu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

bzdura.. ale to juz OT... dodam od siebie ze pol dnia przechodze te cholerne wyscigi musclecarami przy 17%gry i ni cholery sobie poradzic nie moge... zawsze mnie gdzies przenionia.. a to na koncu... a to na prostej.. jakas rada? jezdze jaguarem tym z duza macha.. nie pamietam modelu ;)

Jaguar E-Type te wyścigi raczej trywialne ale tym wozem lepiej nie trzymać nogi na gazie na zakrętach. A co do kierownic na USB to naprawdę różnie bywa na piratach bez SP i updateów kumpel nie mógł za nic zmusić kiery do działania w TOCE3 ale tu to raczej jest wina gry.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też idę spać ;) koniec na dziś.

 

ps. wgranie wszystkich możliwych poprawek windowsupdate nie rozwiązało problemu z kierownicą. Ale gram na widoku z zegarów - trudno się mówi.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja kiera dla odmiany zaczęła działać i jeździ się wspaniale. (W porównaniu do klawiatury. ;-) ) Do pełni szczęścia brakuje mi tylko Force Feedback) Aha. Denerwuje mnie też ręczna zmiana biegów. Jeśli nacisnę przycisk redukcji biegu 2 razy szybko, to i tak zrzucę tylko o jeden stopień. Muszę nacisnąć raz, poczekać na redukcję i dopiero następny raz. Irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprobowac na manualnym sprzegle :wink: Roznica w predkosci zmiany biegow ogromna [; Przynajmniej tak bylo w becie.

Dawno temu mowilem ze tdu bedzie pierwsza rzecza ktora przetestuje nowy zestaw. I obie rzeczy musialy sie poslizgnac :lol:

Niech to l*cho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnei gra sie zepsuła - mam polowe fps ! wykasopwalem, profil na nowym bylo ok .. ale po restarcie gry znow 15 fps :( przeinstalowalem nawet i znow sie zwalila .. mial ktos cos takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...