Skocz do zawartości
nrl

Alone In The Dark 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I jak panowie z tą gierką ? Ktoś w to pomykał ? bo zamierzam się do kupna i niechce wywalić kasy w błoto .

Ciekawa gierka ? Z trailera wygląda nieźle.

Jakiś czas temu grałem w jakąś cześć silent hilla i nawet fajny horror surival :)

Bo widzę że gra małą publike zebrała i cisza o niej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale konsolowym masz opisane. Tu jest cicho, bo większość nie chce tej gry kupować ze względu na sprzeczne recenzje. A wersja od Cioci z Ameryki (czytaj pirat ) nie została złamana ponoć.

 

Ja nie grałem , więc nie oceniam, w każdym razie wielu narzeka na brak klimatu i sterowanie oraz grafike. Inni zachwycają się niesamowitą interakcją z otoczeniem przy czym dobrą grywalnością. Opinie są sprzeczne. Także najlepiej pożycz od kogoś i sprawdź, bo demka na PC z tego co mi wiadomo nie ma.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja skończyłem gre na PC i powiem ci, że bardzo mi się podobała, klimacik jest naprawde fajny, dużo kombinowania z inwentarzem, trzeba pomyśleć co nam sie przyda a co zostawić, bo wszystkiego nie weźmiemy, walki czasem są trudne, ale po kilku godzinach dochodzi się do wprawy, końcówka gry to istny Tomb Raider :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dialogów w grze:(

 

Wie ktoś co poradzić na mój problem??

 

Kupić oryginał. Sorry ziomuś, ale takie problemy załatwiaj gdzie indziej, a nie na tym forum. Dźwięk pewnie się kaszani, bo crack jest spierniczony. 49 zł to IMO nie dużo. Ja tam się wstrzymałem od kupna, bo gra ponoć średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, i tak nie raz wiadomo, jaka jest gra i ludzie pomagają, więc nie wszystko stracone:D Najgorsze, że pewnie masz racje, bo wszystkim pomaga zmniejszenie jakiegoś przyśpieszenia sprzętowego ale nie mi:(

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie posiadam o to taki pad http://pclab.pl/art28400.html i mam problem z tą grą gdyż gra nie widzi pada do tego mam oryginalną grę od piątku (cytat z microsoft-u co do pada:Działa na wszystkich platformach do gier firmy Microsoft. Kontroler Xbox 360 dla systemu Windows pozwala czerpać radość z grania zarówno na komputerze, jak i konsoli.) i nie mogę go skonfigurować pod tą grę inne gry działają np. PES , NFS , FIFA , MoH:A ale ta gra nawet nie widzi tego pada nie wiem co robić może komuś udało się odpalić proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam napiszę, że gra jest dobra w porywach do bardzo dobra. Jeszcze całości nie skończyłem, jestem w okolicach 65% ale śmiało stwierdzam, że mi się podoba. Sterowanie po kilkunastu minutach można przyswoić i w trakcie rozgrywki dociera, że jest z nim dobra zabawa. Dabing jest o.k, tym bardziej, że nie poznałem oryginalnej wersji ale to i lepiej. Trochę szwankuje animacja gdy postać porusza się na jednym metrze kwadratowym. :D Możliwości łączenia przedmiotów dają pole do popisu w rozwiązywaniu problemów np:palące się naboje czy przyklejona butelka do "pajęczaka", który zanosi ją grzecznie do własnego gniazda. Ogólnie grafika też jest niezła, nie przyciągają uwagi jakieś słabe tekstury, raczej wszystko jest ostre i z detalami.

Szybka akcja i filmowe wstawki czy nawet ujęcia kamery powodują, że rozgrywka jest dynamiczna. Jeśli chodzi o tak zbesztane momenty prowadzenia samochodu... po przejechaniu ulicami manhatanu i lawirowaniu pomiędzy przeszkodami byłem centralnie zaskoczony. To było świetne. :o

Screen akurat z innego momentu ale nie chcę przyczepiać się nawet do prowadzenia auta.

Dołączona grafika

Ogólnie miło mnie gra zaskakuje a takie lokacje po prostu miażdżą mózg.

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

:)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde....Mam ją okazję kupić za 50pln od kolesia ale mam "mały" kłopot -komputer do gier nie ma dostępu do sieci i nie jest to kwestia "brakuje 20cm kabla" :sad: .Mało tego -mając WC w nim niezbyt się palę do wożenia go gdziekolwiek(zresztą musiałbym zdemontować to i owo).Ale ok -przyjmując ,że go zawiozłem "do sieci" i tak d..a :mur: .Wiedząc o braku sieci wykastrowałem system z funkcji sieciowych nlitem :rolleyes: .To jest niemal zabawne....Se pograłem....A kompy "pozostałe" to udźwigną grę równie łatwo jak ja 0.5t na klatę :D .Ciekawe czy zainstalowałaby się na nich chociaż(żebym mógł zgłębić "do czego ten net?").Chyba się obliżę smakiem....

EDIT -a właśnie poradziłem sobie.Musiałem nie do końca poprawne politycznie manewry robić ale jedyny sprzęt jaki poruszyłem to tacka od napędu :wink: .I gra chodzi nawet nie powąchawszy sieci :D .Nawet fajna póki co....Sterowanie nieco upierdliwe -może pada użyję...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi mina nieco zrzedła...Co to ma być za gatunek?GTA NY Horrorostic?Nie jest zła ale rozczarowuje...Dubbing tez nie najlepszy choć lubię bardzo gry w naszym Języku i wiele im wybaczam.Za mało w grze nastroju ,za dużo wstawek zręcznościowych.Musze przyznać ,że nawet "ostatnio w Alone" robi na mnie złe wrażenie kojarząc się z badziewnymi serialami amerykańskimi...Dla mnie zmarnowali grę.Jak napisałem wstępnie -nie jest zła ale....Dałbym jej 6kę póki co.Ale właśnie do Parku włażę wiec niech się ratuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - po tych wszystkich narzekaniach spodziewałem się niezłego crapa ;]

Jestem w 4 "odcinku" (w ogóle świetny pomysł, stylizować całość na serial ), tytuł bardzo mi się podoba, do sterowania przyzwyczaiłem się po godzinie męczarni (na początku mnie przeraziło), model jazdy aż taki koszmarny nie jest.

Interakcja z otoczeniem i możliwość łączenia przedmiotów, jest mega!

Po za tym, nawet nieźle nawiązali do poprzednich części, czego się trochę obawiałem.

Najbardziej irytujące są "drętwe" modele postaci - Edzio chodzi, jakby miał kij od szczoty wsadzony w....iecie gdzie :lol: Zupełnie jak za czasów 386 i pierwszej części gry ;]

Idę grać dalej ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć po skończeniu gry, że to kolejny marny port z ps2 ( Fifa 09 - odczucia po wersji demo, Mercenaries 2) serwowany graczom PC. Oczywiście ma dodanych kilka współczesnych bajerów graficznych ale to nie zmienia faktów. Po obejrzeniu na Gametrailers o ulepszeniach w do wersji PS3 to szlag człowieka trafia. Co do samej gry, rozgrywki, momentami świetna i zaraz potem słaba. Klimat tez czasami dostaje zadyszki. Jedyne co jest najlepsze od początku do końca to inwentarz postaci i majsterkowanie z przedmiotami w nim zawartymi. Gdyby chociaż gra lepiej wyglądała na PC, odbiór całości byłby inny, na plus. Tak mamy przeciętniaka z przebłyskami umysłu.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz co człowiek to inny gust, bo uważam, że AITD jak i Mercenaries 2 to gry bardzo dobre i oceniam je na conajmniej 8/10, AITD prawie przeszedłem, jestem pod koniec, Mercenaries jestem raczej na początku ale fajna gierka sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...