Skocz do zawartości
Assassin_

Pentium D 805 2.66 Ghz

Rekomendowane odpowiedzi

w tyg spyle procka i zobaczycie moje boje w innym topiku ;]

"rozmyslilem sie, nie chce go sprzedawac"

 

Czyli jednak jeszcze trochę w tym? (albo poza aukcją poszedł :wink:)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie rozwalil koleś co odemnie kupił proca (D805) :D

napisał na maila że mu komp nie wstaje, dzwonie do niego pierwsze co pytam jaką ma płyte powiedział mi że ma jakąś intela ... na chipie 915 :D

troche sie wkurzył jak sie dowiedział że trzeba płyte za 400zl kupić heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mnie rozwalil koleś co odemnie kupił proca (D805) :D

napisał na maila że mu komp nie wstaje, dzwonie do niego pierwsze co pytam jaką ma płyte powiedział mi że ma jakąś intela ... na chipie 915 :D

troche sie wkurzył jak sie dowiedział że trzeba płyte za 400zl kupić heh

Jak koleś but :P

 

A btw, jakoś po środzie będziemy katować moją 805 zanim pójdzie na sprzedaż na allegro ;) Powyżej 4 GHz bezproblemowo robi więc krótko mówiąc będzie ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty najpierw tego Abita zmień na coś porządnego :P

Mobo mam zamiar zmienić jak wyjdzie coś pod conrouka :P :D A teraz chce zapodać tą 930 i zobaczyć czy Mobo dobrnie do magicznego dla niej muru FSB 340 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo procek natchniety moimi lamerskimi lapkami, tu inna sztuka dopiero co wsadzona w kompa, napiecie 1,3 chlodzenie box

 

Dołączona grafika

widze że płytka troche zaniża ;)

ten procek to chyba lepszy niż genga :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że płytka troche zaniża ;)

ten procek to chyba lepszy niż genga :>

Ale to przecież jest 930 :blink: Lepszy jest napewno już z samej racji że jest 930 :P A jeśli chodzi o 930 to jeśli pamięć mnie nie myli ktoś na AC na XS póścił takie cuś na 4.67 GHz :P

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie Hipek chwalil [; ja mam cos nie tak z temp, bo przy 4,2 dobija juz mi do 88st :| ale jak bede mial go do soboty to bedzie zabawa, bo bedzie Vdroop, gaz do fc przyjedzie a i sie dowiedzialem, ze rura mam do di w olsztynie [; do tego znalazlem 631 ES :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo sie Hipek chwalil [; ja mam cos nie tak z temp, bo przy 4,2 dobija juz mi do 88st :| ale jak bede mial go do soboty to bedzie zabawa, bo bedzie Vdroop, gaz do fc przyjedzie a i sie dowiedzialem, ze rura mam do di w olsztynie [; do tego znalazlem 631 ES :D

To szykuje sie pracowity weekend ;) Po całej zabawie czekamy na jakąś relacje i jakieś dobre wyniki w SuperPi i Cinebench :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...