Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, w sumie chcial kupic jakies sluchawki z prawdziwego zdarzenia, miala teraz jakies za 50zł wpierw padla lewa sluchawka pozniej mic, mowisz te icematy nie sprawdzily by sie ? a Plantronics .Audio 350 VL co z tymi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia [;

BTW: Icematy były już 2 razy na serwisie - za każdym razem padało to samo - potencjometr - raz w ogóle zaczęły grać jedna głośniej, druga ciszej i trzeszczały przy poruszaniu pokrętłem. A ostatnio znów zaczęły trzeszczeć i kolejna wymianka regulatora głośności ;/

Tak poza tym, to nie masz nawet co patrzeć na recenzje po internecie, bo wszystkie chyba są sponsorowane, albo jacyś głusi ludzie je piszą ;|

Myślę, że Icematy nie dadzą Ci nic lepszego niż Philipsy za 30zł - prócz wykonania i mikrofonu.

Icematy to przereklamowany shit!

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od pewnego czasu zastanawiam się na słuchawkami do komputera.Po wielu godzinach spędzonych na poszukiwaniu tych jedynych wybór padł na HD 555 i tu pojawia się mój problem.

Czy na moim 7 letnim :lol: SoundBlasterze słuchawki odpowiednio się wygrzeją i czy w ogóle jest sens kupować sprzęt tej klasy do takiego wehikułu. :wink:

Pozdrawiam B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygodne? Haha. User Mayo sprzedał je, bo okropnie go cisnęły w głowę i miał po nich obolałą szczękę :o. Zresztą Icematy, to na pewno nie są super wygodne słuchawki.

btw: heryf przecież icematy mają osobny mikrofon...

A te UR-40 mają strasznie krótki kabel. Skoro heryf chce mieć taki el0 pr0 gamerski zestaw, to myślę, że przedłużacz odpada [;

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest ich jedna recenzja... Tylko nie było testów w grach, a nie jedne już słuchawki 5.1 zostały źle ocenione [;

http://www.trustedreviews.com/multimedia/r...ound-Headset/p1

Tutqaj jeszcze jedna. http://www.razerblueprints.net/index.php?o...7&Itemid=39 Tak jak myślałem, dobrze nie wypadły. Chociaż to forum razera i wiadomo, że lansują barracudy hp-1.

Na forum dobrze Ci radzą, a od Speed-Linka to trzymałbym się daleko.

Zawsze możesz dozbierać i spróbować kupić bardziej sprawdzone Steele 5HV2. Jeżeli tak bardzo Ci zależy na pr0gamerskich słuchawkach.

Ja już nigdy takiego czegoś nie kupię.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie urwanie glowy z tymi sluchawkami, kobita mi tu placze czytalem teraz o tych Steel Sound 5H v2 i wypadaja najlepiej tylko ta cena troszke 269,00zł plus przesylka, dodatkowo czy wykorzysta ich mozliwosci na karcie muzycznej z plyty asus k8n4e

Edytowane przez heryf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości? :D

Myślę, że nawet karta za 2000zł nie pomoże im lepiej brzmieć [;

Najwyżej kupisz kiedyś jakieś audigy ;p

W grach powinny sprawować się ok nawet na jakimś realteku.

 

Niby są też wersje 4H i 3H, ale to już nie pr0 5.1 [; ;] [; ;]

Podobno też nie takie złe. Poszukaj jakiś recek.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba nie poleci Ci tutaj takich słuchawek. Dobre słuchawki tego typu zaczynają się w okolicach 150zł - Koss Porta Pro, 200zł - Sennheiser PX100...

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wynalazki Sharkoona/Manhattana/SpeedLinka co to maja 5.1 w nazwie to jeden shit - Cosmic 5.1 leza u mnie w szafie bo lepiej od tego graja Plantronicsy Audio 340 a i wygodniejsze sa.

 

BTW to wszystkie ww 3 firmy (produtky) roznia sie szczegolami - inne obudowy, potencjometr (manhattan i sharkoona to doslownie to samo) - mikrofon wszedzie jest do [gluteus maximus].

Edytowane przez Forrestal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś wreszcie??

AKG K24P polecam, a te które pokazałeś to nie zachwycą. Za takie pieniądze to chyba lepiej pchełki czy dokanałowe jakieś.

Nikt chyba nie poleci Ci tutaj takich słuchawek. Dobre słuchawki tego typu zaczynają się w okolicach 150zł - Koss Porta Pro, 200zł - Sennheiser PX100...

No a co powiesz na te AKG. Cena około 100zł i w tej cenie to chyba nic nie gra lepiej. Ale uwaga na wygodę, zresztą poczytajcie na necie o nich, ale dźwięk rewelacja. Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz jutro bede mial sluchaweczki ep-630, co prawda troche przeplacilem bo wybule 90zl ale kupuje u siebie w miescie wiec w razie awarii nie bedzie trzeba wysylac paczek (w przypadku allegro). mam nadzieje ze nie bede zalowal wydanych 90zl na sluchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

przebrnąłem przez cały wateczek malutki :D

 

chyba bede zmianil słuchawki - mam Senki HD 207 - stare ale jare chyba ;) chciałbym coś lepszego bo zaczynam odczuwać brak lepszego grania.

 

mam 3 faworytów po przeczytaniu:

 

BEYERDYNAMIC DTX 900 359zł

Sennheiser HD555 399zł

Grado SR60 359 (cieżko chyba dostępne)

 

najwiecej zachwytów jest nad chyba Grado. oczywiscie przeslucham przed zakupem, ale chciałbym zeby ktos subiektywnie je porównał, do jakiej muzyki, jak z dynamiką, basami miedzy nimi.

 

Ja słuchać będe metalu, rocka (wszystkie pogatunki)

 

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy naprawde dynamicznych kawalkach np Slipknot - Wait and Bleed , moze w brzmieniu Grado sr-60, czegos ci brakowac. Nie graj zle, basu nie brakuje, gitary sie nie zlewaja, ale czasem ma sie wrazenie, przy naprawde ostrym uderzeniu, ze mogloby byc lepiej. Cala reszta to czysty zachwyt nawet na takim badziewiu ja X-fi.

 

A i nie ma co sugerowac sie odsluchem na niewygrzanych sluchawkach.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...