Skocz do zawartości
[Dante]

Słuchawki Do Muzyki - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram cię CarsonPoland, świetne są te słuchawki. Dzisiaj dostałem o 17.30 komplet SanDisk Sansa m240 & Creative EP630, i jestem bardzo zadowolony. EPki grają zdecydowanie lepiej od tych standardowych słuchawek dołożonych do Sansy.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy naprawde dynamicznych kawalkach np Slipknot - Wait and Bleed , moze w brzmieniu Grado sr-60, czegos ci brakowac. Nie graj zle, basu nie brakuje, gitary sie nie zlewaja, ale czasem ma sie wrazenie, przy naprawde ostrym uderzeniu, ze mogloby byc lepiej. Cala reszta to czysty zachwyt nawet na takim badziewiu ja X-fi.

 

A i nie ma co sugerowac sie odsluchem na niewygrzanych sluchawkach.

dzieki wielkie!

 

no niestety słucham sporo dynamicznej muzyki, death, lub coś takiego. a w innych ktos wie jak to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie!

 

no niestety słucham sporo dynamicznej muzyki, death, lub coś takiego. a w innych ktos wie jak to będzie?

Death moze nie slucham, ale HD 555 calkiem niezle do dynamicznej muzyki sie nadaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety słucham sporo dynamicznej muzyki, death, lub coś takiego. a w innych ktos wie jak to będzie?

Grado są stworzone do rocka i pochodnych, myślę że będziesz zadowolony. Mam SR-60, wprawdzie death to już nie moje klimaty, ale przy Pearl Jam, RATM, Dream Theater, Creed i tym podobnych, słuchawki spisują się świetnie. Oczywiście, że mają swoje ograniczenia, ale jakby ich nie miały to nie było by RS-1 czy GS 1000. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death moze nie slucham, ale HD 555 calkiem niezle do dynamicznej muzyki sie nadaja :)

heh, dzięki :)

 

Grado są stworzone do rocka i pochodnych, myślę że będziesz zadowolony. Mam SR-60, wprawdzie death to już nie moje klimaty, ale przy Pearl Jam, RATM, Dream Theater, Creed i tym podobnych, słuchawki spisują się świetnie. Oczywiście, że mają swoje ograniczenia, ale jakby ich nie miały to nie było by RS-1 czy GS 1000. ;]

pearl jam to jeden z moich klasyków ;) słucham dużo rocka, porcupine tree, NIN i mase; ubie nawet lighty typu Franz Ferdinand ale słucham też dużo ciężkiej, wszystkiego prawie oprócz chyba black metalu -> dlatego tez pytam o szybkie dynamiczne bo tam czasami temu zabójcze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś doczynienia z nowymi Philipsami HP8900? W jakimś niemieckim czasopiśmie zostały ocenione trochę wyżej od Senków HD555. Wcześniej planowałem kupić Kossy UR-40, ale nastąpił przypływ gotówki, więc teraz mierzę w coś do 250zł. Myślę mocno nad tymi Philipsami, ale może coś w tej cenie jest też wartego uwagi? Muzyczka to rock, metal gotycki symfoniczny, czasami elektronika, trochę popu i smooth jazzu, klasyki... no właściwie wszystko co w miarę ambitne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. co do moich typów to znalazłem coś jeszcze:

 

AKG K 240 http://www.allegro.pl/item156623461_akg_k_...l_fv_wilk_.html . Co wy na to?

 

hd555, AKG K 240 , SR60, czy BEYERDYNAMIC DTX 900 ?? natretnie powiem że do dynamicznej muzy - rock, metal ale czasami tez coś spokojnego poleci - filowa, 'dzezik' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś Słuchawki Sennheiser MX 400 i jestem całkiem zadowolony. Moim zdaniem jakość dźwięku jest naprawdę znakomita jak za tą cene 64 PLN. Wiadomo że nie jest to jakaś rewelacja ,ale w porównaniu do moich wcześniejszych to nieba a ziemia :) Polecam te słuchaweczki.

 

Mam takie głupie pytanie (nie śmiać się ;) ) czy jak podłączę to do przedłużacza (jakiś za 10 PLN w Media Markt widziałem ) to jakość dźwięku na tym ucierpi czy będzie bez zmian. ? Sorry ,ale wcześniej nigdy nie kupowałem takiego przedłużacza ,bo zawsze dobierałem słuchawki (do kompa ) z dłuższym kablem. A teraz brałem takie bardziej do mojego odtwarzacza MP3 ,ale też chciałbym podłączyć je czasem do kompa. Kabel jednak ma 1m a to troszkę za krótki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszę różnicy w dźwięku, kiedy korzystam z takiego przedłużacza. Nie mówię, że kable nie zmieniają brzmienia, ale to musiałbyś niewiem jaki badziewny przedłużacz kupić, żeby się tym przejmować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo! Przeczytałem dwie ostatnie strony tego tematu, ale nie znalazłem tego czego szukam, a wcześniejsze nie aktualne odrobinę będą. Potrzebuję słuchawki głównie do muzyki, najważniejsze żeby miały mocny kabel i były w miarę wygodne. Chodzi mi głównie o wokół uszne (wiadomo o co chodzi :) )

Najważniejsze jest to, że mam na to max. 140zł z wysyłką... I tu zaczynają sie schody. Poproszę o jakieś linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sennki HD201 ? :) sluchaweczki kolo 100zl i pare zl przesylka. a tak poza tym to wypadalo by przejrzec troche wiecej niz dwie strony tematu, zwlaszcza ze nie znalazles odpowiedzi

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie słyszę różnicy w dźwięku, kiedy korzystam z takiego przedłużacza. Nie mówię, że kable nie zmieniają brzmienia, ale to musiałbyś niewiem jaki badziewny przedłużacz kupić, żeby się tym przejmować. :)

Już kupiłem i różnica zerowa :) A słuchawki coraz bardziej mi się podobają. Dźwięk jest lepszy niż w tych moich starych głośnikach Creative'a 4.1. Także częściej słucham muzy na słuchawkach niż na głośnikach. Jak za tą cenę jestem bardzo zadowolony. Zresztą czytałem o MX400 że są całkiem dobre. Czekałem aż w MM się pojawią. Chcieli mi wcisnąć MX300 ale ja się nie dałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piter6576 - a HD207? Widze że masz takie.. i co sądzisz o nich?

Nic nadzwyczajnego, dużo basu i metaliczna, mało szczegółowa góra. Naprawdę lepiej dołożyć do ur-40, grają znacznie przyjemniej i są o niebo wygodniejsze.

Edytowane przez Piter6576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem Sennheisery HD485.

 

świetny dźwięk, soczysty bas ;-) Może lekko za duże basy, no ale po to w chyba każdym urządzonku klasy średniej jest korektor graficzny regulowany przez użytkownika :)

 

 

sprawdzone na SB Extigy i Creative Zen Touch 40gb.

 

 

(przesiadka z Sennów MX 550 - całkiem niezłych zresztą, ale na dousznych zawsze bas kuleje...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland, here you are:

Dołączona grafika

 

Niedługo powinny przyjść płyteczki pod ten wzmacniacz, więc jakby co... wiadomo ;) Służę pomocą.

 

Co do słuchawek - wygrzewam, narazie uważam że zbyt jasne, wręcz natarczywe. Wygodne, nie za lekkie - trzymają się dobrze głowy (wbrew temu co czytałem, że łatwo spadają). Nie podoba mi się ten dołączany kabel, łatwo może wypaść. Ogólnie jestem zadowolony, ale czeka aż się dobrze wygrzeją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kasy??

Sennki MX-300/400/500 polecam (byle nie połówki - MX-x50).

 

racja, niestety ten suwaczek głośności troszkę lipny jest (zdarza się, że np. jeden kanał jest nieco głośniej i trzeba suwaczkiem ruszyć)

 

aczkolwiek sam w sobie to bardzo przydatny bajerek - zdecydowanie nie żałuję, że mam 550...

 

zależy od tego czy Ci jest potrzebny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~60zł, w razie czego mogę dołożyć...

 

Hmm.. A takie coś nie będzie dobre http://allegro.pl/item158785288_box_slucha...nowe_f_vat.html ?

EPki mogą być, są świetne o ile ci nie przeszkadza mocny bas i izolacja od innych dźwięków z otoczenia. Sam mam je i jestem zadowolony.

Polecił bym ci je od razu, ale pisałeś że mają być pchełki, a nie dokanałówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esh0 Twoja wersja jest już na maxa czy jescze coś można ulepszyć? Pytam bo se chyba sprawie taki wzmachol, jedyne co to będzie miał wyjście na jack - jack bo nie chce mi się robić innego - do kompa by to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPki mogą być, są świetne o ile ci nie przeszkadza mocny bas i izolacja od innych dźwięków z otoczenia. Sam mam je i jestem zadowolony.

Polecił bym ci je od razu, ale pisałeś że mają być pchełki, a nie dokanałówki.

Heh... Nie wiedziałem, że to co innego :lol:

 

Już zamówiłem EP-630 z tej aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...