Jump to content
Sign in to follow this  
pho

Napoje

Recommended Posts

Dziewicza cola... :> Ostatnio pijam 3Cytryny od Zbyszka... Czasami ma sie ochotę pić dalej, pijesz i musisz dalej bo Cie nie zaspokaja...

Nie pijcie tylko napojów z helleny :mur:

dlaczego ?

oranzada biala i czerwona jest ok

Bo jak były mrozy to tylko tej firmy napoje nie zamarzły :P

Moze to barwione petrygo bylo :) z chlodnicy kto sposcil :lol2:

A moze plyn hamulcowy <_< :lol2:

Edited by sbchp250

Odkopuję trupa, czas na archeologię. Wróciło Frugo na rynek - jak wrażenia? Piłem czarne i nic specjalnego, tamte sprzed lat było dużo lepsze i bardziej wyraziste smakowo.

Frugo jak Frugo - IMO OK. Dobrze sobie przypomnieć smaki dzieciństwa. Tylko, że to ciemne, nie jest tym czarnym, które weszło razem z białym.

A z tych gazowanych zdecydowanie wolę produkty PepsiCo niż Coca-Coli (zwłaszcza Pepsi Max).

E tam Frugo - Jack Daniels z Cola w puszce... to jest cos ;]

Eeee tam, jak sam sobie zrobisz Jacka Danielsa z Colą to jest dużo lepszy : )

Jak dla mnie Frugo miazga.

Jakoś nie zwróciłem uwagi żeby bardzo odstawało, ale może to kwestia czasu...

Jonathan - Co jak co, ale ten Jack Daniels z colą jest tak paskudny, że łoooo czizys. Frugo - Owszem, to nie jest to samo co dawniej, nawet te przywożone z zagranicy. Nie wiem co tak ludziom odbiło na jego punkcie, ale chyba tylko napis "frugo"...

• Upvote 1
  • Downvote 1

Frugo - fakt czarne jest beznadziejne ( ale czego w tych czasach się spodziewać ).

Jak dla mnie tylko i wyłącznie ZIELONE jest coś warte.

Nie znacie się. Jack wymiata! :-D U mnie 7.5zł.

A Frugo nie miałem jeszcze okazji, w końcu dorwę na pewno. To Lucozade coś daje? Znaczy, energy? Edit, po co ja pytam jak tego w PL nie znajde :D

Edited by Havoc

Frugo jest dobre, mi przypomniał stare czasy i smaki akurat pasują. A czarne jest nie dobre ale to nie jest to samo Frugo czarne co wyszło razem z białym w latach '90 tylko po prostu Frugo czarne o smaku owoców leśnych czy czego tam :D Także to nie to samo, może później wyjdzie to stare, dobre, czarne Frugo razem z białym (które jest niby w planach i swoją drogą było najlepsze kiedyś wg mnie).

Dzisiaj idę sobie do osiedlowego sklepiku po picie, patrzę a tu FRUGO !! Parę miesięcy temu jeszcze wspominałem stare reklamy FRUGO, flashowe "ściemy" itd. To było coś. Pomyślałem sobie, że fajnie by było się jeszcze kiedyś napić świeżego frugo. No i proszę.

Leżą i chłodzą się w lodówce, nie mogę sie doczekać jak spróbuję.

Ciekawe czy będzie podobna kampania reklamowa jak w latach 90-tych.

Odkopuję trupa, czas na archeologię. Wróciło Frugo na rynek - jak wrażenia? Piłem czarne i nic specjalnego, tamte sprzed lat było dużo lepsze i bardziej wyraziste smakowo.

Czarne smakuje jak przed laty. Zielone to nie mój typ. Czekam jeszcze na różowe ;]

Pomarańczowe rewelacja. Zielone też niczego sobie ;)

Pycha. Od dzisiaj będzie to mój napój nr.1.

A ja nigdzie nie mogę dostać, nawet w dobrych marketach... Ktoś ma jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można kupić Frugo?

Saloniki Kolporter.

W markecie się jeszcze nie spotkałem.

A tak to w dobrych monopolach... przynajmniej u mnie :lol:

Skoro w moim osiedlowym garażu 15 sek. drogi pieszo od bloku jest to powinien być wszędzie :P

Albo trzeba poczekać jeszcze trochę jak się upowszechni.

W Tesco czasem jest, w Polo Markecie jakiś czas temu kupowałem (dzisiaj byłem, ale nie było), no i w Netto ostatnio też było. A tak w mniejszych sklepach i kioskach można dostać, ale podobnie jak w marketach szybko idzie. Popyt jest ogromny.

FRUGO mocne czarne - przyzwoite. Z dzieciństwa najlepiej kojarzę zielony więc wkrótce nieomieszkam wypróbować.

WIem, że późno piszę ale dopiero się pojawiło w mojej mieścinie w Biedronce.