Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niewiem wiekszosc osob kibicuje druzyna ktore przegrywaja. Np Niemcy - Portugalia wieszkosc osob na protugalie liczyla a tu zonk xD. Teraz wiekszosc na Wlochy wiec pewnie Francja wygra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem kibicow ale przyznajcie jesli Italia wygra mecz w karnych to strasznie niezasluzenie , znow graja ten ochydny football , praktycznie bronia sie cala druzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh naszczescie obronil Buffon ;) Teraz kolejne 15 minut koszmaru ;) I macie swoja gwiazdke. Jak najbardziej zasluzyl by go wykopali...

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie pozegnal... wstyd ja na taka gwiazde. Wlosi faktycznie sie gubia i gra im nie idzie zbytnio... karne jednak to wyjasnia a szkoda. Musze przyznac ze mimo ze nie jestem za Francja to graja dobra pilke. Nie ma co sie oszukiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że Zizu siłe ma :D BTW ciekawe co go tak wkurzyło bo napewno nie jakaś [ciach!]ła...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze zawsze chcial cos takiego zrobic ? Tak jak kumpel smial, ze chcialby byc najlepszym na swiecie bramkarzem i jak by konczyl kariere w finale mistrzostw swiata, to w decydujacym momencie, odwrocilby sie i wbil gola do swojej bramki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brawo dla zizu za piękną banię. Szkoda że nie w twarz to by wyeleminował gościa...

Ja myśle że to było tak jak mówili w studio, czyli na tle rasistowskim jakieś obelgi...

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...