Skocz do zawartości
DREDD

Jabol Tudziez Korbol Badz Siarofrut

Rekomendowane odpowiedzi

Ja :) beczkowe mocne w plastikowej butelce mi ostatnio zasmakowalo i nalewka miodowo-lipowa ale to juz klasyk.

 

...boze co ja pisze ide kimac bo mi mozg odmawia posluszenstwa...

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez wy sie lubicie czepiac...

To forum jak je znam od 4 lat to zaczyna schodzic na psy... :/

 

PS. Chyba czas do szkoly mkl ;)

Edytowane przez DREDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

mkl stara się być dorosły. Chłopie, daj sobie na wstrzymanie. To nie alkohol, tylko siara - to raz. A dwa - to nie kanalia, tylko tweak i dział - kulinaria, czyli paranoiczne forum kulinaryczne.

 

Muszę przyznać, że nie jestem 'koneserem' taniego wina, ale jak ktoś lubi - niech sobie popija [;

 

Tanie winko ma to do siebie, że proporcjonalnie do zawartości siary w jednym litrze 'trunku' trzepie mózg pięciokrotnie bardziej ;]

Edytowane przez Briareos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście to pijałem takowe trunki w szkole średniej... teraz jakoś mi to już nie wchodzi :P pewnie temu, że miałem obok siebie wytwórnie takowych trunków z dodatkiem siary i wiem jak to robią…

zawsze jakoś bardziej ciągło mnie w strone piwka i tak też zostało do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już skonczyłem z tymi przysmakami ;)

Ale jak pijałem to najczesciej stara dobra arizone, Wino Warka (litrowe, za 5 zeta - Owoce lesne, Jabko Mieta, Pozeczkowe, Wisnia, Midowo Lipowe, Cytrynka)

Albo Jabols - smak jabkowo mietowy, winko wytwarzane w Szczytnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwielbiam chodzić na manewry

z Komandosami ;)

najlepsiejszy winiacz jaki zdarzylo mi sie pic...

 

polecam Warka Strong: Apple Wine napis na etykiecie:

Trzeciego nikt nie dopił

wino jabłkowe, 14% w butelkach 0.5L...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o takim winku jak "sperma szatana"? Krążą legendy, że można go spodkać gdzieś w okolicach Kielc tudzież w samych Kielcach. Przypomniało mi się właśnie jak cztery lata temu pierwszy raz się spiłem tanim winem. To był Cavalier porzeczkowy bodajże, taki w kartonie. Jak to zwróciłem to czułem jak mi się zęby rozpuszczajom. Teraz człowiek trochę bardziej doświadczony to już co innego :D Wiele osób chwali sobie Leśny dzban, muszę przyznać, że faktycznie jest niezły ale wole Comandosa bądź Domatora. Ostatnio miałem bliższy kontakt z równie dobrym kultowym winem, które się nazywało Patykiem pisane. Największy syf jaki wprowadziłem do organizmu to był Cavalier ale jabłkowo miętowy...blee. Tak ogólnie to jabole rox B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Briareos

Zmieńmy nazwę serwisu na siarofrut.pl i forum.siarofrut.pl [; Widzę, że mamy tu wielu degustatorów tanich trunków wysokoprocentowych ;] "Dobra siara nie jest zła" [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas są różne sangrie.

 

Jedna jest za 3.50, a druga za ~6.00 bodajże. <- Ceny z przełomu roku 04/05 :P

 

Ta druga i lepiej pachniała i lepiej smakowała. :P

Ale ogulnie to od tamtego czasu nie pijam "win"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak mi się zdarzy kuknąć gdzieś do rowu melioracyjnego przy drodze jak śpię gdzieś poza miastem albo w specyficznych mało uczęszczanych miejscach natknę się na winko o sympatycznej nazwie Beczułka, wygląda ono jak piwo z biedronki. Warto to wypić? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak mi się zdarzy kuknąć gdzieś do rowu melioracyjnego przy drodze jak śpię gdzieś poza miastem albo w specyficznych mało uczęszczanych miejscach natknę się na winko o sympatycznej nazwie Beczułka, wygląda ono jak piwo z biedronki. Warto to wypić? <_<

 

Wedlug mnie warto. Chocby ze wzgledu na mozliwosc poznania nowego smaku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś o takim winku jak "sperma szatana"? Krążą legendy, że można go spodkać gdzieś w okolicach Kielc tudzież w samych Kielcach.

Kumpel gadał, że w Poznaniu pił...

 

osobiście wole wóde pić polecam stronke www.taniewodki.prv.pl na tej stronce jest gdzieś gra WINO ADVENTURE coś dla miłośników wina i jrpg ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...