Skocz do zawartości
surix

Geforce Fx 5900 / U / Xt / 5950 U

Rekomendowane odpowiedzi

I na standartowych ogólnie BIOSach. Bez żadnych modów. Jakby nówki od producenta ;)

Wiecie, aby było sprawiedliwie ;) Aha, i musiały by być 1 stery..

 

Surix, Sempron 2800+ byłby porównywalny ? Podobno AMD miało być lepsze w gierach itp. :/

Aha i w planach 2.2 - 2.4 Ghz.

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie mam te najnowsze ze strony NVidii 91.xx...wiem wiem... nie zawsze najnowsze są najlepsze ale na tych 61.xx co były na dołączonej płycie Aquamark wyświetlał bzdury więc ściągnąłęm pierwsze z brzegu jakie znalazłem..

Może grafa kręci dobrze ale szans na dobre wyniki w markach nie mam szans bo procek to tylko 1700+ wykręcony na 12x166->2000MHz....da się podkręcić na 10.5x200 ale na napięciu 1.95V a wtedy już nie wyrabia moja biedna chłodniczka.

A nie jestem taki żeby na siłę kompa katować.

Obecnie i tak chodzi na domyslnych ustawieniach1700+(11x133) i obnizonym napięciu do 1,5V (standart 1.65) i NFSMW smiga na 1024x768 detale na medium i mam około 40fps a w aquamarku 38.5K -grafie tez zluzowałem 500/750... heheheheh zluzowałem na 500MHz...nie jeden tyle by chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ;).

 

 

@pietach

 

wez daj loga z 3dmarka03 z cpu testa. Zobaczymy ile masz pkt i porównamy ;). Szkoda ze masz takiego procka bo Twoja karta by sie nawet do 7000 pkt zbliżyla bez zadnego oszukiwania ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@v.e.n.o.m

Sempra raczej będzie lepszy w grach ale w markach nie masz raczej co liczyć na poprawe :? , a ranking ruszy raczej od poniedziałku :wink:, ja proponował bym użyć najpierw tych sterów podanych w FAQ a później jeszcze można użyć innych 84.20.v2<---LINK, aha i jak wolicie czy wystarczy screen z 3dmarkiem czy chcecie wrzucać na ORBa, a 3dmark na deafulowych ustawieniach oczywiście :razz:

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zrobiłem tak:

podkręciłem procka na maxa czyli 12.5x166 co pokazało 2600+ przy napieciu 1.95.

podkreciłem kartę do rdzeń 520MHz a pamięć tylko do 815Mhz.

wynik z 3DMark2003 to 5958....mysle ze granica 6k pęknie jak tylko ściągne ten program do podkręcania co nie sprawdza ustawiem.

dla ciekawski zrzut ekranu:

Dołączona grafika

 

Dzis już nie odpowiem na posty bo własnie skónczyłem pakowanie sie do przeprowadzki wszystko już wywiezione tylko został komputer który za chwile musze tez wyłaczyc i wywieźć.

Pozdrawiam wszystkich

Na forum zajrze w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupi XGki :D I ja proszę o image jako dowód, bo nei mam na swoim kompie neta.

Byćmoże tata wykupi Livebox'a. Wtedy to może być też ORB :P

Aaaa i jaka wersja 3DMarka ? Ja jestem za 3.0.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee.... ja mam wersje 3.2 a najnowsza jest 3.6 i mam patch 3.6 więc chyba tą wersją pojedziemy po Fxach :-P :)

 

@pietach

Widać że wynik cpu score jest dość niski dlatego mniej pkt.....

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie ja daje swój stary skrin z 3dmarka03 ;). GPU 480 PAMIĘCI 890 Venice bez oc (1,8 Ghz) :P

Wynik - 6342

 

Dołączona grafika

 

Jak sie ochłodzi podkręce A64 do 2,5 plus może coś z gpu wyciągne i może sie obije o te 7000 pkt ;). EH marzenia.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy wynik na standard czyli 390/700 a później maksymalny uzyskany wynik no i wymagany jest screen danych proca z programu CPU-z :)

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screenem z cpu-z chyba nie ma problemu suchy :wink: a mozna podejrzec jakie fsb itp.

 

Próbowałem dziś benchowac ale du...a 80*C na 450/850 :| i nie chce ryzykować żeby mosfety na płycie wy***ało....

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze screenem z cpu-z chyba nie ma problemu suchy :wink: a mozna podejrzec jakie fsb itp.

 

Próbowałem dziś benchowac ale du...a 80*C na 450/850 :| i nie chce ryzykować żeby mosfety na płycie wy***ało....

Dobrze masz ze chociaż termomert masz :P i tego nie mam a teraz radioar parzy przy 460/850 :? nici z oc przy takiej pogodzie ;). Chekamy aż sie ochłodzi i obaczymy kto rządzi :P (w sumie to pietach bo jemu najlepiej idze ale sie obaczy jeszcze ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak wam nie podskocze bo ma słabego procka.

w weekend podkręciłęm karte na 525/880....więcej jak podkręce to albo arty, albo freezy albo nie przełąca sie na tryb performance 3D,

wynik z marka to 6k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze być w otwarty ;). A gdzie on bedzie ? na 1 stronie ? :)

Chyba na I bo w normalnej dyskusji przedstawiać co jakiś czas ranking chyba mija się z celem...

 

@pietach

 

Masz pamięci 2.5ns jesli nie chcą iść na więcej no a rdzeń to już końcówka, za mało V już na nim

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo :D to i tak za***sty wynik, rzadko kiedy trafia się tak wytrzymała sztuka :wink:

 

Dziś testowałem na 390/700 czyli standard i 77*C :mur:

 

Dołączona grafika

 

I chyba dziś znów nici z obiecanego kręcenia :-| ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema spleśniałe staruchy :lol:

[ot]Walnęło mi w pobliski słup podczas burzy i mi modem od neo spaliło a wy już tyle napisaliście :blink:

W 2 dni ! [/ot]

Narazie oficjalny wynik do rankingu to ten z poprzedniej strony 1szy post.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema spleśniałe staruchy :lol:

[ot]Walnęło mi w pobliski słup podczas burzy i mi modem od neo spaliło a wy już tyle napisaliście :blink:

W 2 dni ! [/ot]

Narazie oficjalny wynik do rankingu to ten z poprzedniej strony 1szy post.

Pzdr.

ROFL :P. Dobrze ze zyjesz ;). Moj wynik narazie znacie 6342, skrin na poprzedniej stronie ;).

 

A tutaj daje all jeszcze raz plus opis :P

 

|| gainward gf fx 5900xt + nv silencer 3 + as5 || 3dmark03 wynik: 6342 || gpu 480 pamieci 890 || sterownik: forceware 66.93 || cpu venice non oc (1,8 Ghz) :P

Skrin:

Dołączona grafika

 

Nie moge sie doczekać chłodnych dni. Bedzie super. Moze gpu pójdze 490-500 plus jeszcze przecież oc proca idze ;). Oj bedzie sie działo.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...