Skocz do zawartości
marco

Oświadczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Na moją prośbę na stronie głównej serwisu http://www.twojastrefapc.pl/ został umieszczony oficjalny komunikat Marco. Serwis ten obiecał, że będzie starał się pomóc Nam w tej trudnej sytuacji. Dziękuje TSPC.pl za zainteresowanie się sprawą.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie dzieciaki

Ja tu nie widze zadnych dzieci, pozatym tak mozesz odnosic sie tylko do swoich potomkow. Sadzac z Twojego zachowania Ty wykazujesz oznaki zdziecinnienia...

 

Jak dla mnie ban powyzszy user tylko sieje ferment i psuje atmosfere na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moją prośbę na stronie głównej serwisu http://www.twojastrefapc.pl/ został umieszczony oficjalny komunikat Marco. Serwis ten obiecał, że będzie starał się pomóc Nam w tej trudnej sytuacji. Dziękuje TSPC.pl za zainteresowanie się sprawą.

Tak jako administrator serwisu TSPC.pl postaram się pomóc, uwierzcie mi... wiem jak to jest... przerabiałem to już kilka razy :( Na prośbę jednego z userów tegoż forum na stronie głównej TSPC.pl pojawiła się odezwa Marc`a.

 

Pozdrawiam!

Daniel K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie dzieciaki, ja nie pisze w imieniu redakcji ale z prywatnego konta. Problem danych osobowych poruszalem nie dalej jak wczoraj. Kontaktowalem sie ze specjalistami w tej dziedzinie. Jakos zaden z nich nie nazywal sie Sikor i nie podzielal Twojego zdania. Moze dlatego ze takie spory roztrzyga sie w sadzie a nie na forum.

 

Jak narazie z Waszego forum wiem ze skopiowanie strony na inny serwer wymaga zmiany domeny. Faktycznie jesli tak jest to ja sie nie znam na komputerach. Nie wiem tez co to kradziez i bezpodstawne zarzuty w strone moja i redakcji. Popisujecie sie lepsza (domniemanie lepsza) znajomoscia prawa i przepisow a lamiecie swoj wlasny regulamin! Piszecie ze jestem normalny inaczej i ze pisze farmazony. To ma byc rozmowa na poziomie? Mowicie ze wszyscy redaktorzy pisma komputerowego nie znaja sie na komputerach. Co najlepsze w watku nie na temat i bezpodstawnie. Cala dyskusja z Wami to niestety tylko dziecinnada... ale czego oczekiwac od czlowieka z podpisem "Wredny moderator"? ostatnia sprawa - nie znam wersji Liska, nie pytalem go o to nawet. Wszedlem najpierw tu i zostalem niemile zaskoczony oskarzeniami i atakami. Fajne to forum tworzycie... powodzenia

 

No tak, jeszcze banda "bachorów" i jestesmy napuszczeni :-) teraz teoria spisku i kolejne obelgi

 

ludzie skąd wy mieszkacie i którędy Wam na imie? :)

Dzieciaków poszukaj w piaskownicy pod redakcją.

Oczywiście z fachowcami o danych osobowych dyskutowałeś w kontekście forum dyskusyjnego, tak? To nie powiedzieli Ci, że gdyby baza forum dyskusyjnego trafiła pod reżim ustawy, to praktycznie żadne forum nie mogłoby funkcjonować w sposób, w jaki funkcjonują obecnie fora w Polsce? Dziwni ci fachowcy. Brak spełnionych ustawowych wymogów formalnych uniemożliwiłoby zgodne z prawem funkcjonowanie forum.

Właśnie po to, aby nie było konieczności rejestrowania bazy i wypełnienia kolejnych formalności z tym zwiazanych, dane żądane przy rejestracji są takie, a nie inne. Czyli nie podpadające pod reżim ustawy.

 

A znasz ten regulamin? No to użyj przycisku "raport" i zapewne któryś z moderatorów zareaguje, jeżeli w zgłoszonym przez Ciebie poście zauważy uchybienia regulaminowe. A może chciałbyś nam jeszcze przedstawić swoją wykładnię naszego regulaminu?

Przy okazji Ci podpowiem, że też łamiesz tenże regulamin. Powinieneś pisać poprawną polszczyzną w myśl jego postanowień.

 

Od "wrednego", to się odczep. Po pierwsze nie jest to podpis, tylko ranga. A po drugie, nie jesteś użytkownikiem forum, nie znasz więc kontekstu, w jakim ona powstała.

 

BTW, zostałem tak określony niejednokrotnie na forum, przez fakt uporczywej walki z nagminną, niepoprawną pisownią. No to oflagowałem to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponadto jeżeli Marco i Paranoik (znam, fajni goście) byli dobrymi administratorami to chwała im za to. Jednak to nie zmienia faktu, ze tylko tutaj "pracowali" u Liska, który powtarzam setny raz jest właścicielem, z Wami czy bez Was.

1) Nigdy nie pracowałem ani dla PL, ani nikogo z jego rodziny. Nie wiążą mnie, ani Kuby jakiekolwiek umowy czy to o prace czy to o dzieło z tym Panem

2) Absolutnie nigdzie nie było informacji jakoby serwis należał do jakiejś firmy.

* był tworzony przez PL do 2002 i przezemnie i PL od 2002

* nie znajdował się na serwerze firmy będącej własnością PL lub okolic

* nie był przez niego administrowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sie dogadają - w końcu to Liska serwis i własność, nie podejrzewam, zeby z tego rezygnowal. Dziwi mnie tylko, że tak bawi Was to obrzucanie się błotem :) Ponadto jeżeli Marco i Paranoik (znam, fajni goście) byli dobrymi administratorami to chwała im za to. Jednak to nie zmienia faktu, ze tylko tutaj "pracowali" u Liska, który powtarzam setny raz jest właścicielem, z Wami czy bez Was.

 

Jeszcze jedno? Po co Lisek ma sie wszystkim zajmować? Przecież może miec od tego ludzi, jak każdy właściciel małej firmy robi na poczatku wszystko sam, w miare gry twór się rozrasta dobiera ludzi do pomocy. Ma tez prace, zycie prywatne. Ludzie zastanowcie sie - ma siedziec tylko na tweaku i za co zyc?

 

Jeżeli ktoś pomagał Ci remontowac dom i go potem sprzatać to oznacza, że może go sobie zabrać?

Jedyna osobą, która ma prawo do serwisu i forum jest Piotrek L i tyle! Nikt wiecej, a ze ktos tam moderowal czy administrowal to jego sprawa - nie jest wlascicielem!

 

To jest teraz kopia forum, która będzie musiała zniknąć po ponownym pojawieniu sie Tweaka.

 

Wypowiedziałem się tylko, więc proszę zaraz nie wyciagac mojego zyciorysu, gdzie pracuje, mieszkam, ile mam dzieci i jakie urupowanie polityczne popieram :) Dziekuje

1. Za prace otrzymuje sie wynagrodzenie

2. To nie Piotr jest wlascicielem

3. NIe remontowac a budowac za wlasna kase (jest mala roznica)

 

To tak dla scislosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafi, jakbyś czytał temat dokładnie, to byś wiedział to, co napisał Jon. A od wrednego Sikora to się odklej, to jest stwierdzenie w "" z ;) (nigdy nei podejrzewałem Sikora o wredność :D) .(sam mnie ściga(ł) za wybitną ortografię ;] ale mimo to, bro mu się należy !!).

PS. chcesz z płetwy :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nigdy nie pracowałem ani dla PL, ani nikogo z jego rodziny. Nie wiążą mnie, ani Kuby jakiekolwiek umowy czy to o prace czy to o dzieło z tym Panem

2) Absolutnie nigdzie nie było informacji jakoby serwis należał do jakiejś firmy.

* był tworzony przez PL do 2002 i przezemnie i PL od 2002

* nie znajdował się na serwerze firmy będącej własnością PL lub okolic

* nie był przez niego administrowany

 

Siema Marco

 

Z całego grona tutaj piszacych, którzy w znacznej wiekszości (bez urazy) nie znają sprawy - ja i Ty dokładnie wiemy o co chodzi, prawda? Uważam, że jesteś spoko gość i zastanawia mnie dlaczego robisz takie skur...stwo koledze. Dobrze wiesz czyja jest firma, do kogo nalezy i czyj prawnie jest cały serwis. Także podpieprzac koledze jego własność i rujnowac 6 lat pracy (no nie nie sory, po dwóch dniach powiedziałeś, że to backup) to chyba nie fair, co?

Zrobiłeś zamieszanie, które w ogóle nie było potrzebne i nie wyjdze na dobre ani Tewakowi (forumowiczom) ani Tobie. Był nowy serwer, wszystko szlo zgodnie z planem to musiałes nawywijac. No jednak nawarzone piwko trzeba bedzie teraz wypic. Szkoda, ze tak postapiles. Ponadto sam nie chcesz odbierac telefonów, rozumiem Cie, w sumie bo po tym co zrobiles to troche glupio, nie?

 

Ale co tam...

...to jest poprostu takie sobie gadanie, ten kto musiał juz podjął kroki prawne, a nie toczy piane na forum i za to Liska podziwiam - po co ma sie klocic? Wszystko załatwią odpowiednie instytucje.

 

 

Sikor, wez troche zejdz z tonu i nie obrazaj wszystkich na prawo i lewo bo sie zdenerwowales, czujesz sie urazony i postanowiles obrazac Bogu ducha winnych ludzi? Ja do Ciebie nic nie mam i nawet Cie nie znam, wiec prosze bez inwektyw pod moim adresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........

Sikor, wez troche zejdz z tonu i nie obrazaj wszystkich na prawo i lewo bo sie zdenerwowales, czujesz sie urazony i postanowiles obrazac Bogu ducha winnych ludzi? Ja do Ciebie nic nie mam i nawet Cie nie znam, wiec prosze bez inwektyw pod moim adresem.

Ke :?: :blink:

Pokaż mi, gdzie kogokolwiek obraziłem. Konkretne cytaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za prace otrzymuje sie wynagrodzenie

2. To nie Piotr jest wlascicielem

3. NIe remontowac a budowac za wlasna kase (jest mala roznica)

 

To tak dla scislosci

 

1. A co nie dał im Lisek wolnej reki? nie brali za reklamy?

2. A kto jest? No prosze odpowiedz

3. Nikt nikomu nie kazal dawac kasy, a skoro nie wiesz ile PL wlozyl w ten serwis to daruj...

 

widzisz? nie znasz sprawy, ale muszisz wsadzic swoje 3 grosze? I po co? Nie rozumiem tego, nie orientujesz sie w temacie i serwujesz nieprawdziwe informacje.

 

Ja tez zaraz zaczne podobnie

 

Ej Lisek jest z planety XRYU78989048 i własnie pojechal do swoich ziomków ufoludków na ichnie świeta. Ponadto prawda jest, ze pierze w Tweaku kase zarobiona na narkotykach i ma 4 gumowe lalki z czego jedna mu sie juz nie podoba.

 

 

 

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle tak sie dziwnie sklada ze buduje ten serwis z chlopakami jakies 4 lata. W skrocie powiem ze widze wiecej niz Ty co sie tutaj dzieje. Wiec od mojej wiedzy prosze sie delikatnie powiedziawszy oddelegowac.

 

Usiadz moze i napisz jakis sensowny artykul na poziomie, poprostu nie chce tu dyskutowac z osobami ktore pojawily sie nie wiadomo skad i sieja zamet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A co nie dał im Lisek wolnej reki? nie brali za reklamy?

2. A kto jest? No prosze odpowiedz

3. Nikt nikomu nie kazal dawac kasy, a skoro nie wiesz ile PL wlozyl w ten serwis to daruj...

 

widzisz? nie znasz sprawy, ale muszisz wsadzic swoje 3 grosze? I po co? Nie rozumiem tego, nie orientujesz sie w temacie i serwujesz nieprawdziwe informacje.

 

Ja tez zaraz zaczne podobnie

 

Ej Lisek jest z planety XRYU78989048 i własnie pojechal do swoich ziomków ufoludków na ichnie świeta. Ponadto prawda jest, ze pierze w Tweaku kase zarobiona na narkotykach i ma 4 gumowe lalki z czego jedna mu sie juz nie podoba.

 

 

 

 

pozdrawiam :)

1. kase za reklame moze brac TYLKO wlasciciel a pozniej sie conajwyzej podzielic

2.

Domain object:

domain: tweak.pl

registrant's handle: hmns146425 (CORPORATE)

nservers: dns.sisco.pl.[195.242.116.2]

dns1.sisco.pl.[80.81.255.208]

created: 2000.08.30

last modified: 2006.04.12

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

 

option: the domain name has not option

 

Subscribers Contact object:

company: PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE TWEAK.PL ANDRZEJ LISOWSKI

street: UL. SZAROTKI 20

city: 22-100 CHELM

location: PL

handle: hmns146425

last modified: 2006.04.12

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

hmmm jak widac nie jest wlascielem piotr a andrzej czyli ojciec?

 

Whois database last updated: 2006.04.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle tak sie dziwnie sklada ze buduje ten serwis z chlopakami jakies 4 lata. W skrócie powiem ze widze wiecej niz Ty co sie tutaj dzieje. Wiec od mojej wiedzy prosze sie delikatnie powiedziawszy oddelegowac.

 

Usiadz moze i napisz jakis sensowny artykul na poziomie, poprostu nie chce tu dyskutowac z osobami ktore pojawily sie nie wiadomo skad i sieja zamet

No Ty znasz temat z forum ja od kulis i taka róznica. Ja widziałem papiery Ty nie.

 

No właśnie nie chce mi się juz robić - chcesz pomóc;)?

Top znaczy gdy mam inne zdanie to mam sie nie wypowiadac tak? Jeżeli chce pisac to mam popierać konkretna osobe? Pisze tylko swoje zdanie, z którym Ty nie musisz sie zgadzac i mozesz polemizowac:)

 

 

1. kase za reklame moze brac TYLKO wlasciciel a pozniej sie conajwyzej podzielic

2.

.....[ciach]

 

Subscribers Contact object:

company: PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE TWEAK.PL ANDRZEJ LISOWSKI

street: UL. SZAROTKI 20

city: 22-100 CHELM

location: PL

handle: hmns146425

last modified: 2006.04.12

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

hmmm jak widac nie jest wlascielem piotr a andrzej czyli ojciec?

...[ciach]

 

no dokładnie

 

 

 

 

AAA i nie pojawiłem sie niewiadomo skąd bo na tym forum jestem od 3 lat:) Byłem nawet kiedys na zlocie - pozdro dla wszystkich:) w szczegolnosci AMD i Niemca:) stare pijaki;) - to od Minimala;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ty jeszcze nie przeszlismy

 

Papiery Pan widzial?? No nie dziwne w koncu pracuje Pan w redakcji.

 

Wlascicielem jest firma Pana Andrzeja Lisowskiego

Lisek rok temu mial juz przedyskutowac przyszlosc forum i portalu. Jakos przez rok bylo trudno o jedna godzinke. Rozumiem juz go usprawiedliwiles praca, zycie prywatne itd..

Podobnie jak u wszystkich z Nas ktorzy caly czas kladli prace by to forum jakos wygladalo!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta

robta co chceta - moim zdaniem P L na droge sadowa nie wystapi bo sa machloje ze skarbowka - chyba, ze admini i moderatoorzy klamia ;)

tak jak pisalem wczesniej - wystepuje to przerost chorych ambicji i dumy nad checiami i mozliwosciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ty jeszcze nie przeszlismy

 

Papiery Pan widzial?? No nie dziwne w koncu pracuje Pan w redakcji.

 

Wlascicielem jest firma Pana Andrzeja Lisowskiego

Lisek rok temu mial juz przedyskutowac przyszlosc forum i portalu. Jakos przez rok bylo trudno o jedna godzinke. Rozumiem juz go usprawiedliwiles praca, zycie prywatne itd..

Podobnie jak u wszystkich z Nas ktorzy caly czas kladli prace by to forum jakos wygladalo!!

 

 

Wybaczy Mi Pan. Praca moderatora jest wolontariatem.

Takie inne papiery, myslałem, ze pisze do inteligentnego czlowieka;)

Dobra, bo widze, ze juz sa docinki, a na to nie mam czasu niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczy Mi Pan. Praca moderatora jest wolontariatem.

....

I to oznacza oczywiście, że właściciel/syn właściciela może takową pracę olać i dopuścić do upadku owoców tejże pracy. Bo tak to, niestety, wygląda.

 

 

BTW, ciągle czekam na zacytowanie obraźliwych treści, które to, rzekomo, zamieściłem w swoich wypowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczy Mi Pan. Praca moderatora jest wolontariatem.

Takie inne papiery, myslałem, ze pisze do inteligentnego czlowieka;)

Dobra, bo widze, ze juz sa docinki, a na to nie mam czasu niestety.

Zadna praca nie jest wolontariatem. Wolontariusz wedle prawa jest osoba bezrobotna. Jak juz pisalem wczesniej za prace otrzymuje sie place.

Za to musi Pan przyznac ze praca administratora darmowa nie jest, a wrecz przeciwnie.

 

Domyslam sie o jakie papiery chodzi, mialem zamiar rozladowc troszke napiecie ale widze ze sie nie udalo.

 

Zadnych zlosliwosci nie bylo, poprostu powiedzialem to co mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczy Mi Pan. Praca moderatora jest wolontariatem.

Takie inne papiery, myslałem, ze pisze do inteligentnego czlowieka;)

Dobra, bo widze, ze juz sa docinki, a na to nie mam czasu niestety.

I tak tweak czy purepc będzie istniało nadal bo jest bardzo dużo związanych z forum userów i takie gadanie nic nie zmieni, nie ma sensu z wami obrońcami "winnego" gadać :? bo i tak nie dojrzycie tego że moderatorzy włożyli całą pracę w tworzeniu tego forum a nie ich "szef" Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejscu olał bym to wszystko i założył nowe lepsze forum, bo widze że ta walka do niczego konstruktywnego nie prowadzi. bydło przyszło nie wiadomo skąd i truje dupę. sory za takie słowa ale brak mi słów na opisanie tego wszystkiego.

 

ps. nazwa tweak tak naprawdę nic nie znaczy, bez nas userów jest niczym

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpatrz to w kategoriach moralnych.

 

Ech, czy wszystko na Tweaku trzeba pisać dużymi literami?

EOT w stosunku do Ciebie.

Heh...widzisz, żeby wszyscy kierowali się w życiu kategoriami moralnymi, to byłoby cudownie..ale niestety tak nie jest i miedzy innymi po to powstały przepisy prawne jako takie-byliście jako moderatorzy związani jakąkolwiek umową prawną, która by regulowała co Lisek moze zrobić z Waszą pracą(a raczej z jej efektami)? Ktoś wyżej napisał, że nie... Tak więc nie rozumiem, o co chodzi...jasne, że zachował się nie fair, jeżeli rozpatrywać to w kategoriach moralnych-ale on wcale się do nich stosować nie musiał...

Wy zaś przywłaszczyliście sobie baze danych i startujecie z nowym forum...jasne, że szkoda by było efektów Waszej pracy na tweak.pl...ale to też było zagranie nie fair...rozpatrz to w kategoriach moralnych...

A jak chodzi o czepianie: wydaje mi się, że rejestrując się na tweaku wyraziłem zgodę na otrzymywanie maili od administracji serwisu tweak.pl, nie zaś purepc.pl - to zaś podchodzi pod wysyłanie spamu, co jest chyba karalne...(Tak samo jak owo przywłaszczenie bazy danych...)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA i nie pojawiłem sie niewiadomo skąd bo na tym forum jestem od 3 lat:) Byłem nawet kiedys na zlocie - pozdro dla wszystkich:) w szczegolnosci AMD i Niemca:) stare pijaki;) - to od Minimala;)

I w trosce o forum, wyjątkowa aktywność w ciągu ostatnich 24 godz., nad wyraz subiektywna. Wg jakiego kalendarza mierzysz czas ,że od wczoraj mineło Ci trzy lata?

Edytowane przez harryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejscu olał bym to wszystko i założył nowe lepsze forum, bo widze że ta walka do niczego konstruktywnego nie prowadzi. bydło przyszło nie wiadomo skąd i truje dupę. sory za takie słowa ale brak mi słów na opisanie tego wszystkiego.

 

ps. nazwa tweak tak naprawdę nic nie znaczy, bez nas userów jest niczym

Popieram w 100% wiele niepotrzebnej gadki się tu robi :???: Ja chce tylko żeby forum istniało a czy z nazwą Tweak czy bez i od zera nie ma znaczenia ważne żeby była stara ekipa userów, moderów i obecnych adminów PurePc.pl którzy tworzą niepowtarzalny klimat i znają się na rzeczy B)

 

Ale chce z całego serca żeby ta sprawa miała happy end :) bo szkoda naszego dorobku(czyt. userów) jak miałby on być na jakimś forum na który przestaniemy zaglądać, bo na forum PL mało ludzi ze starych userów zajrzy ja też tam nie zajrzę. Na forum Marco i Paranoika tak.

 

EDIT: MeHow ja poproszę wtedy o usunięcie swoich postów i pomogę Wam budować nowe forum.

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię. Są dwie proste sprawy:

- Jeśli Lisek wystąpi do sądu, to dostanie po pupie od skarbówki (dosyć spory problem dla niego i dla ojca)

- Jeśli jednak machlojek nie było, to wielu z nas (mam nadzieje) poprosi o usunięcie swoich postów z tweaka i zacznie budować forum od podstaw. (oczywiscie jesli baza purepc bedzie musiala zostac usunieta)

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na waszym miejscu olał bym to wszystko i założył nowe lepsze forum, bo widze że ta walka do niczego konstruktywnego nie prowadzi. bydło przyszło nie wiadomo skąd i truje dupę. sory za takie słowa ale brak mi słów na opisanie tego wszystkiego.

 

ps. nazwa tweak tak naprawdę nic nie znaczy, bez nas userów jest niczym

Moze ankieta ulatwi decyzje adminom? ;) Edytowane przez Manial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie coś:

A jak chodzi o czepianie: wydaje mi się, że rejestrując się na tweaku wyraziłem zgodę na otrzymywanie maili od administracji serwisu tweak.pl, nie zaś purepc.pl - to zaś podchodzi pod wysyłanie spamu, co jest chyba karalne...(Tak samo jak owo przywłaszczenie bazy danych...)

 

Pozdrawiam.

... to przypomina mi się tekst jednej piosenki Kazika:

[...] czy ma sens, że się trudzisz, weź nie pier...l to mnie nudzi [...]

 

Chyba Romek wraźnie napisał kilka razy, że:

Na koniec chcę jeszcze dodać ostatnią informację:

Proszę traktować PurePC.pl jako serwer Backupowy Tweak.pl, dopóki prawowity nie zacznie działać pod starą domeną

 

Już kilka razy to pisałem ale jak widzę nie czytaliście!

Jak ktos chce więcej szczegółów dotyczących bazy to wszystko zaostało wyjasnione we wcześniejszych postach Adminów/Moderów.

 

Szkoda, że akcja "Cała Polska czyta dzieciom" nie była przeprowadzona kilkanaście lat temu - dzisiaj byłoby mniej problemów.

No offence

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... proponuje 3manie kciukow bo chodzi tu o forum a nie urazone ambicje etc

Ale czy o to forum?

Cubuss

Dzisiaj, 13:04

Post #162

Początkujący uczestnik

Grupa: Użytkownik

Dołączył: Wczoraj, 15:37

Taki świeży nabytek, a już tak dba o to forum? Brawo!!! Może teraz forum się znacznie powiększy, a to by znaczyło, że backup jest lepszy od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...