Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akurat wziąłem głównie dla Super Froga, bo sentyment do wersji z Amigi pozostał. Nie ma kodów do gier, tylko strona HB łączy się z kontem Steam po OAuth. Nie wiem jak by miało wyglądać podłączenie poszczególnych gier do różnych kont Steam.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat wziąłem głównie dla Super Froga, bo sentyment do wersji z Amigi pozostał. Nie ma kodów do gier, tylko strona HB łączy się z kontem Steam po OAuth. Nie wiem jak by miało wyglądać podłączenie poszczególnych gier do różnych kont Steam.

http://blog.humblebundle.com/post/65643651960/now-its-easier-to-add-games-to-your-steam-library

 

Skończyło się giftowanie gier z HB... Teraz pobranie kodu automatycznie przypisuje grę do konta które mamy połączone z HB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne stwierdzenie:
"The new Steam key redemption process will make it even easier to quickly redeem your games on Steam! One click and the games will appear instantly in your library!"

 

Szkoda, że nie opisali tego jako: "bezpośrednie łączenie gier z kontem steam zagwarantuje nam wszystkim, że nie spróbujesz później odsprzedać kodów gier na allegro czy ebay".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Jakbyś był sprzedawcą gier np na allegro i miałbyś około 100 kluczy od dystrybutora zakupionych za powiedzmy 20 zł od sztuki to byś się nieźle zirytował jakby nagle jakiś wielki biznesmen wbił na allegro z 200 sztukami tej samej gry sprzedając ją po 5 zł. On zarabia, a ty tracisz, bo ci nagle sprzedaż kluczy się zatrzymuje. I to nie tylko na czas akcji ale czasami na parę miesięcy.

 

Sens samego humblebundle jest przecież inny. Już pomijam fakt, że w regulaminie humblebundle jest dopisek o tym, że gier nie można sprzedawać i są tylko na użytek własny albo giftowanie.

 

Tapatalk 4 @ SGS 3

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne stwierdzenie:

"The new Steam key redemption process will make it even easier to quickly redeem your games on Steam! One click and the games will appear instantly in your library!"

 

Szkoda, że nie opisali tego jako: "bezpośrednie łączenie gier z kontem steam zagwarantuje nam wszystkim, że nie spróbujesz później odsprzedać kodów gier na allegro czy ebay".

Nie tak do konca. W wiadomosci podanej przez BLANTMENA jest napisane:

 

Humble Bundle created the new key redemption process to make it easier to redeem keys for personal use and harder to resell Humble purchases.

Ciekawe jest tez kolejne zdanie:

 

Reducing game resale will enhance our ability to bring newer and bigger games to future Humble Bundles while still letting consumers pay what they want, get great games and support charity.

Jezeli faktycznie tak sie stanie, to ja jestem za. Jeszcze nigdy nie sprzedalem gry z tego typu bundli, ale mnostwo innych osob to robilo - wystarczylo zajrzec na allegro/ebay przy jakiejkolwiek nowej akcji HB. Ale dublujace sie gry lub te, ktore mnie zupelnie nie interesowaly giftowalem znajomym czy za posrednictwem serwisu SteamGifts (glownie grupie PPC) - teraz nie bedzie to mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do konca. W wiadomosci podanej przez BLANTMENA jest napisane:

 

 

Ciekawe jest tez kolejne zdanie:

 

 

Jezeli faktycznie tak sie stanie, to ja jestem za. Jeszcze nigdy nie sprzedalem gry z tego typu bundli, ale mnostwo innych osob to robilo - wystarczylo zajrzec na allegro/ebay przy jakiejkolwiek nowej akcji HB. Ale dublujace sie gry lub te, ktore mnie zupelnie nie interesowaly giftowalem znajomym czy za posrednictwem serwisu SteamGifts (glownie grupie PPC) - teraz nie bedzie to mozliwe.

 

No to jeszcze za Facebookiem:

 

"We'd like to apologize to all customers who are unhappy about the new Steam key OAuth redemption process. We are listening to feedback."

 

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Jedynie martwię się o bezpieczeństwo informacji które przechowuje HB o naszych kontach Steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze za Facebookiem:

 

"We'd like to apologize to all customers who are unhappy about the new Steam key OAuth redemption process. We are listening to feedback."

 

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Jedynie martwię się o bezpieczeństwo informacji które przechowuje HB o naszych kontach Steam.

Humble Bundle twierdzi, ze nie przechowuje zadnych informacji o kontach Steam. Info z FAQ:

 

Q: Why do I have to link my Steam account?

A: We created the account linking to make it easy for you to access your steam games. We don't store your username or password when you sign into Steam from the download page. The connection we make will only grant access for Humble to redeem Steam keys on your account. To remove the connection after redeeming your purchases, you can click unlink your account right from the same download page where you linked them in the first place.

 

Q: Does Humble Bundle have access to my Steam account?

A: Protecting your privacy is extremely important to us. Humble does not have the access to view any of the information within your Steam account. The only access that Humble has to your Steam account is the ability to add awesome new games to your library in a much more convenient way than was implemented before.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udało mi sie przypisać tylko superżabę, reszta gier zwraca mi komunikat 

Please try redeeming again later

napisałem do supporty wtf maila, taką otrzymałem odpowiedź

Lorrie AspirasNOV 01, 2013  |  04:29PM PDTHi there,It seems as though Steam was down at the moment.Sorry about the inconvenience,Lorrie Support NinjaHumble Bundle

Dołączona grafika

 

nie muszę chyba pisać, że w tej kwestii się nic nie zmieniło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania paczka DLC do Mafii 2 

  • Mafia II: Greaser

  • Mafia II: Jimmy Vendetta

  • Mafia II: Joe's Adventure

  • Mafia II: Renegade

  • Mafia II: Vegas

  • Mafia II: WarHero

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/mafia-ii-dlc-pack/

 

Po dodaniu vouchera cena spada do 2$ + po zakupie dostajemy 2$ na zakupy w GMG. TAREM-8HHS6-BSYEQ

PS. Prawdopodobnie kod działa tylko dla tych co dostali grę na Joystick Awards

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath,
w sumie to dalej wystarczy kupic HB jako gifta i odsprzedac komus kod do calej paczki

@grzechuk,
dzisiaj po 19 zakupilem podstawowa paczke i wszystkie tytuly aktywowalem bez wiekszych problemow (logowanie do Steama przez HB troche sie dluzylo)

@M@TI,
potwierdzam - ja wybralem Civ5 i u mnie kod na DLC z Mafii 2 nie dziala. Osoby, ktore wybraly Ciwilizacje 5 moga zyskac dodatkowa znizke na dwa rozszerzenia:
- Sid Meier’s Civilization V: Gods and Kings - obecnie $9,89 - z kodem TAREM-23HDF-D9SN3 $4,95
- Sid Meier’s Civilization V: Brave New World - obecnie $14,99 - z kodem TAREM-FEUBS-38ND8 $10,05

Edytowane przez brachol
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem popołudniu humble z wormsami i do tej pory nie mogę aktywować. Strona ładuje się w nieskończoność... sprawdzane na kilku przeglądarkach

Strona internetowa jest niedostępna

Sama strona http://steamcommunity.com/ działa, ale to co dostałem zamiast klucza ... niet

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy już pełną listę gier w nadchodzącym Humble WB Games Bundle! Za dolara dostaniecie: Batman Arkham Asylum, Fear 2, F3ar 3 i Lord of the Rings: War in the North. Osoby płacące powyżej średniej dostaną również: Scribblenauts Unlimited oraz Batman: Arkham City!

 

wow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można już kupić nowego bundla wypas okazja Dołączona grafika Obydwa Batmany już mam ale Scribblenauts chciałem kiedyś pograć Dołączona grafika

 

Edit: nawet bez problemu udało m się przypisać gry do konta Steam, a gry, które się już posiada można dać komuś jako gift, pewnie dlatego ciągle handlują.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra paczka, ktora sobie jednak podaruje - Gacki juz mam, reszta mnie nie interesuje.

 

Wracajac jeszcze do nowego systemu aktywacji gier z HB, na stronie z "kluczami" danej paczki znajdziemy odnosnik do instrukcji, w ktorej wyjasniaja, jak giftowac indywidualne pozycje z paczki - http://support.humblebundle.com/customer/portal/articles/1356336-gifting-steam-keys - nie wiem, czy wczesniej bylo to udostepnione, nie zwrocilem uwagi. Koniec koncow jest jak bylo - mozna giftowac pojedyncze kody, ale zamiast wklepywac kod recznie w kliencie Steama, robi to za nas HB.

 

//edyta:

twistet mnie ubiegl z info Dołączona grafika

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak płacisz powyżej średniej to dostajesz wszystkie gry, wiążesz swoje konto na Humblu z kontem Steam i po kolei przypisujesz gry do konta, tylko nie musisz ich wpisywać ręcznie a po prostu masz teraz przycisk "redeem on this account" (czy jakoś tak) i ci się pojawiają te gry na Steam-ie. Nie widzisz teraz kluczy do gier jak to było kiedyś.

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komu steam sale jak można kupić takie gry za grosze Dołączona grafika

 

Jeszcze ode mnie.

Silent hunter 5 i Prince of Persia na uplay za darmo. Wystarczy kliknąć w obrazek.

http://www.gamestar.de/keys/prince-of-persia-vergessene-zeit/

http://www.gamestar.de/keys/silent-hunter-5/

Edytowane przez M@TI
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, że płacąc 4,10$ dostaje wszystko łącznie z Arkham City i jeden kod dopisuje wszystkie gry do konta Steam tak?

Teraz do każdej gry jest tak jakby oddzielne okienko z kodem, jeśli je klikniesz to dodaje automatycznie gre do Twojego konta. Ale obok jest też ikonka prezentu, więc każdą z tych gier możesz komuś wysłać jako gift.

 

Ktoś kupił tego bundla t17?

Bo zastanawiam się czy wormsy armagedon działają normalnie na w7/w8.1

Bo wersja cd raczej nie bardzo...:P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i Worms Armageddon działa bez zarzutów na Windows 7. Dodano też kilka pożytecznych opcji, takich jak np. możliwość ustawienia wysokiej rozdzielczości (w oryginale było max 1024x768). Polecam, bo po latach nadal gra się bardzo fajnie. Worms Reloaded się nie umywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś bundla z Batmanem i w pakiecie mam FEAR 2, FEAR 3, Scribblenauts Unlimited oraz The Lord of the Rings: War in the North

Jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam w dobre ręce. Na PW oddam pierwszej osobie, która się zgłosi. (lub osobom jeśli są chętni na pojedyncze tytuły)

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ode mnie.

Silent hunter 5 i Prince of Persia na uplay za darmo. Wystarczy kliknąć w obrazek.

http://www.gamestar.de/keys/prince-of-persia-vergessene-zeit/

http://www.gamestar.de/keys/silent-hunter-5/

Działa to komuś?

Wyskakuje pop-up window i nic więcej się nie dzieje :<

 

@down: szkoda

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...