Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że serwis się rozwija tak zatrzymać a będzie dobrze na jakim CMSie robić PurePC? Czy własny?

Wykorzystujemy zmodyfikowanego drupal'a to akurat nie jest jakakolwiek tajemnica.

 

Co do logowania i komentarzy do artykułów - spokojnie pracujemy nad tym. Przygotowujemy wspólny system logowania do wszystkich usług z serii pure* ;) - oprócz komentowania newsów będą jeszcze inne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Portal ma wiekszy potencjal niz nam sie potencjalnie wydaje :>

 

marco, przeczytales wiadomosc ode mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocamony mają bana na portalu :lol:

:wink:

Ja ostanio nic nie pisałem i dostałem tak poporstu ZPP na chyba 30 dni ... niezle co?

Wolna amerykanka tam panuje :mur:

 

 

A nasz portalik widze rosnie w oczach ... tak trzymajcie chlopaki. Niech nasz serwis przebije ten pclab'owski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzebałem przed momentem. Jako, że opera < 9.0 nie obsługuje paru fajnych rzeczy to w Operze otwiera normalnie w oknie. W wersji 9.0, FF i IE jest ładniej i używa skalowania w przeglądarce gdy obrazek jest zbyt duży.

Odchudziłem też całość wycinając wprawdzie bajerancką animacje, ale zyskując sporo kilobajtów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOsyc denerwujacy blad, czy tam co to jest: nie odswiezaja sie zawsze te kolumny menu i juz tak zostaje.

 

Dołączona grafika

 

Dzialam na IE 7.0

 

Co do powiekszanych zdjec to fajny bajerek, ale to wszystko, ja osobiscie bym wolal, zeby zdjecia defaultowo byly wieksze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzebałem przed momentem. Jako, że opera < 9.0 nie obsługuje paru fajnych rzeczy to w Operze otwiera normalnie w oknie. W wersji 9.0, FF i IE jest ładniej i używa skalowania w przeglądarce gdy obrazek jest zbyt duży.

Odchudziłem też całość wycinając wprawdzie bajerancką animacje, ale zyskując sporo kilobajtów ;)

Nie otwiera w oknie. Taki jakby popup jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszystko fajnie wygląda tylko że przez prace 12godzin dzień w dzień to nawet człowiek na forum zajrzeć nie ma czasu :oops:

 

 

Ale fajnie sięto prezentuje i widze nowego redaktora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwierając normalnie purepc.pl, czerwony pasek (na screenie) jest na samym dole,

Dołączona grafika

otwieram jakis news, to wędruje on do góry. :wink:

wszytko ok, tylko ze przecina sie on z kategoraimi artykułów po lewej (w kółku)

Dołączona grafika

 

moze to nei błąd, ale wg mnie troche dziwnie to wygląda, takie wcięcie sie w kategorie po lewej.

pasek - tekst - pasek...

nie weim jak wam, ale mi przynajmniej rzucilo sie to w oczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...