Skocz do zawartości
romek

Konkurs Na Nazwę Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

uff wkoncu doczytalem do konca :wink: w tym czasie 3x zmienialem zdanie, a teraz odechcialo mi sie glosowac, co bedzie to bedzie, dlamnie wsio ryba :)

 

pozdrawiam i podziwiam administracje i moderacje za cierpliwosc :)

 

p.s. ludzie czytajcie regulaminy... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ponad 140 kont w ciągu jednego dnia...

:blink: jak dobrze rozumiem to 1 konto = 1 nowy adres mail? Komu się to chciało? Czy wam na prawdę się tak nudzi? :mur: :mur: :mur: Zero sprawiedliwości w tej polsce zero!!! :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzies ta nagrode. Wole dotychczasowa nazwe. Te nowe mnie nie kreca. Za bardzo wydumane (tinker) albo zbyt dlugie (dreamtech). Na swoim kompie sobie dodasz do ulubionych, ale w robocie, gdzie po kazdym logowaniu mam czyszczone wszystko, za czort tego nie moge zrobic.

 

Przy okazji - prosilbym uprzejmie o ewentualna zmiane kolorystyki forum, bo oczy bola, a jeszcze bardziej rozprasza uwage podczas czytania ta cholerna czerwien.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i niektorych moderatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainteresujcie się panem, który zaproponował nazwę DreamTech.pl bo to ona zapene coś kręci :banana:

 

ps.

ach ten zmysł Sherlocka :wink: :lol2:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - prosilbym uprzejmie o ewentualna zmiane kolorystyki forum, bo oczy bola, a jeszcze bardziej rozprasza uwage podczas czytania ta cholerna czerwien.

kolorystyke mozesz zmienic w ustawieniach w swoim profilu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo nie ładnie się tak bawić z głosowaniem.

Ponad 140 kont w ciągu jednego dnia. Teraz już wiem dlaczego Dreamtech.pl wysunął się na prowadzenie.

 

Możliwość zakładania nowych kont zostało czasowo zablokowane.

Po IP i regionie dojdziemy kto się tak nieładnie bawił i usuniemy go z społeczności forumowej.

 

To się nazywa determinacja i jawne łamanie regulaminu :mur:

Czyli stalo sie tak jak pisalem wczesniej :?. Mam tylko nadzieje, ze wszystkie nieuczciwe glosy zostana uniewaznione.

 

 

 

I mam jeszcze jedna prosbe o nie nawolywanie do oddania glosu na zadna z podanych nazw. To jest glosowanie, a nie kampania przedwyborcza ;).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założenie nowego adresu i nowego konta pocztowego :shock:

To się ktoś naprodukował <_<

 

Dobrze, że zostało to zablokowane, tylko wstyd, że coś takiego trzabyło aby blokować zakładanie kont :-|

 

 

Nie można zrobić coś takiego, że użytkownicy będący co najmniej miesiąc na forum mogą tylko głosować :?:

 

 

A może to osoby, które do tej pory były tylko czytelnikami i nie miały kont teraz chcą mieć udział w nazwie forum, przynajmniej może część tych nowych kont :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzi przechodzą samych siebie :mur:

Przydała by się taka opcja żeby tylko "starsi" użytkownicy (1-2 miechy) mogli głosować bo teraz już jest rozpiździaj z tym... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to osoby, które do tej pory były tylko czytelnikami i nie miały kont teraz chcą mieć udział w nazwie forum, przynajmniej może część tych nowych kont :mellow:

Raczej nie ... popatrz na liste uzytkowników i godzine rejestracji. Dzisiaj rano i w nocy to masakra było, co pare minut nowy ... tym bardziej w mniej wiecej jednakowych odstepach czasu.

Ja bym sie nie patyczkował i wszystkim dał bana :twisted2:

 

Ci ludzi przechodzą samych siebie :mur:

Przydała by się taka opcja żeby tylko "starsi" użytkownicy (1-2 miechy) mogli głosować bo teraz już jest rozpiździaj z tym... :?

Imho teraz to juz ta ankieta straciła sens. Przykro mi to mowić, bo administracja sie napracowała, żeby nam dac mozliwość wyboru, a tu takie lolki bezmyślnie psują prace i starania innych. Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhym dlatego z taka nagminnoscia zaczeli sie rejestrowac i oddawac tylko glos w ankiecie

Wiem, że to mało prawdopodobne. Ale może przynajmniej jakaś cześć tych nowych kont w ten sposób powstała.

Zresztą raczej nie możliwe aby jedna osoba założyła w tak krótkim czasie tyle kont. :unsure:

 

A teraz pytanie do moderacji:

Największy wzrost padł na Dreamtech. Ile osób zaproponowało taką nazwe?

 

 

Hmm. A może to ludzie, którzy chcą mieć PurePC

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. A może to ludzie, którzy chcą mieć PurePC

Chodzi ci o domene? Jezeli tak to co to niby da jak wygra inna nazwa, przeciez domena bedzie nadal w rekach osoby, ktora zaplacila za domene, nie wiem na ile zostala wykupiona ale sadze ze na rok napewno... czyli przez rok romek/marco beda z nia mogli zrobic co chca, na przekierowanie na pajacyka ;) Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o domene? Jezeli tak to co to niby da jak wygra inna nazwa, przeciez domena bedzie nadal w rekach osoby ktora zaplacila za domene, nie wiem na ile zostala wykupiona ale sadze ze na rok napewno.

Nie, nie o domene, tylko nazwe.

 

Popatrz ile krzyku było o nią, może ktoś jest zdesperwany aż do takiego stopnia :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 352 - Tylu jest użytkowników,

517 - Tyle głosów zostało oddanych.

Myślę że powinno się przykleić czy dać tą ankietę jako ogłoszenie. Aby każdy mógł szybko ją znaleźć.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 352 - Tylu jest użytkowników,

517 - Tyle głosów zostało oddanych.

Myślę że powinno się przykleić czy dać tą ankietę jako ogłoszenie. Aby każdy mógł szybko ją znaleźć.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Pracujemy nad tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie o domene, tylko nazwe.

 

Popatrz ile krzyku było o nią, może ktoś jest zdesperwany aż do takiego stopnia :blink:

Jezeli ktos chce miec nazwe to znaczy, ze chce miec domene ;) Nazwa zostala zarejestrowana przez marco/romka i az do czasu "wygasniecia" umowy bedzie do nich nalezala, wiec nic to nie da, znaczy jak wygra cos innego niz purpc.pl to i tak purepc nie przejdzie w inne rece... no chyba ze zostanie przedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad tym ;)

Proszę zauwazyć że w sumie jeszcze kilka dni pozostało do zakończenia ankiety.

Każdy głos będzie się przecież liczył.

 

Pozatym to co teraz zaczęło się dziać z tymi sztucznymi głosami to istny cyrk.

 

Pozdrawiam

Trolu609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SimooN

Zresztą raczej nie możliwe aby jedna osoba założyła w tak krótkim czasie tyle kont. :unsure:

Możliwe, a nawet dość proste do wykonania. Da się zejść poniżej 2 minut na konto nawet wykonując wszystkie operacje "ręcznie".

Przyrost głosów oddawanych na pozostałe nazwy był zasadniczo liniowy, tylko "Dreamtech" dostał dopalacza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos chce miec nazwe to znaczy, ze chce miec domene ;) Nazwa zostala zarejestrowana przez marco/romka i az do czasu "wygasniecia" umowy bedzie do nich nalezala, wiec nic to nie da, znaczy jak wygra cos innego niz purpc.pl to i tak purepc nie przejdzie w inne rece... no chyba ze zostanie przedana.

EE...

Mi chodzi o to, że ktoś za wszelką cene może chcieć mieć NAZWE FORUM. Z głosów wynika, że może to być PurePC lub Dreamtech

 

Dlatego niekoniecznie to musi być osoba, która wymyśliła nazwe DreamTech, więc dopóki nic nie udowodnione nie jedźcie po nim/niej.

Bo regulamin zabrania :-P

 

 

Sądze, że jak ktoś zakładał nowe konta pocztowe, to raczej ciągle na tym samym portalu np. o2, onet, interia itd.

Przecież admini mogą to łatwo sprawdzić.

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przykra niespodzianka z tymi kontami :mad: Pokasować te konta :mur: i unieważnić głosy wszystkich którzy są krócej niż np. miesiąc. Taka jest moja propozycja rozwiązania problemu.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EE...

Mi chodzi o to, że ktoś za wszelką cene może chcieć mieć NAZWE FORUM. Z głosów wynika, że może to być PurePC lub Dreamtech

Dokladnie o tym mowie, ale wszystkie nazwy bioraca udzial a ankiecie sa juz wlasnoscia administracji tego forum, wiec nikt nie przejmnie ani jednej ani drugiej nazwy forum.

Sądze, że jak ktoś zakładał nowe konta pocztowe, to raczej ciągle na tym samym portalu np. o2, onet, interia itd.

Przecież admini mogą to łatwo sprawdzić.

Albo na neo, jej (neo) uzytkownicy maja iles tam miejsca na konta pocztowe. Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle taka formuła głosowania jest zła. Zła jest też koncepcja tego wszystkiego. (sic!) Wiadomo że to jest tylko skrypt i ktoś kto bardzo będzie chciał wygrać wygra dzięki pomysłowości. Jednym słowem cheat :P A cheaterów się banuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...