Skocz do zawartości
janio

New Logo

Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej podoba sie jak narazie propozycja Zawadaki

Napis, do tego logo. Jak znalazl na bluze ;)

2 Miejsce jak narazie hardo trzyma w moim rankingu logo tymczasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wskazówek. Pracować, myśleć, kreować logo. Pomyślcie, że to logo będzie przez kolejne kilka lat bardzo dobrze kojarzone przez wielu userów i firmy. Będzie kiepskie takie jak teraz powiedzmy Tweak.pl to będziemy cieniasami. Zrobimy fajne i profesjonalne to postrzegani będziemy jako profesjonalny portal/forum.

 

Będzie na portalu, forum, koszulkach, plakatach, smyczach, znaczkach, stickerach, pieczątce. Moim zdaniem warto się postarać i zrobić nawet 5 prac a może jakaś się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze OGROMNA SATYSFAKCJE przynioslo mi to, ze w konkursie na logo szkoly wygrala moja propozycja.. Teraz widze je czesto i tym bardziej, ze jestem absolwentem tej szkoly jest mi niezmiernie milo. Takze zachecam du zglaszania swoich projektów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia propozycja djsilence (prosta, pomysłowa, estetyczna - tylko kolorki pod kazdy skin dopasowac i gra gitara) oraz loga Zawadaki są imho najlepsze i najlepiej nadają sie na logo (projekty niektorych są przebajerowane - logo musi być proste).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może organizatorzy się jakoś wypowiedzą jakie w końcu będzie to logo bo gdybać i marudzić że nam się podoba albo nie to se możemy :]

I tak nic tutaj od nas nie zależy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może organizatorzy się jakoś wypowiedzą jakie w końcu będzie to logo bo gdybać i marudzić że nam się podoba albo nie to se możemy :]

I tak nic tutaj od nas nie zależy ...

A czytałeś moją wypowiedź w temacie, gdzie zamieszcza się loga?

Pamiętajcie to nie konkurs ani ankieta. Może wybierzemy, którąś z prac i zamieścimy jako nasze logo, lecz nie musimy, więc nie liczcie na nagrody i wielkie głosowania.

To oznacza, że przyglądam się pracą i za jakiś czas (bliżej nie określony) powiem co mi się podoba (będzie kilka). Nie będę mówił jakie mi się podobają a jakie nie bo każdy ma inny gust. Dajmy czas na waszą twórczość, myślę, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy tworzy, niech się uczy i się stara. Jeśli nie wygra to i tak nauczy się trochę więcej i nabierze doświadczenia. Nie zrobie konkursu, ankiety itp.

Wybierzemy sami lecz czytam to co piszecie i myślę jak to może wyglądać na portalu i skórach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość mi się podoba, jednak te kilka wybija się ponad resztę:

 

http://img411.imageshack.us/img411/9199/ppctest0yh.jpg

Może jakaś wersja dla Pure (red)?

 

http://img221.imageshack.us/img221/8123/logopure7ru.jpg

Zamieniłbym czcionki - "pure" tą ostrą, "PC" tą normlaną.

 

http://img156.imageshack.us/img156/2645/cor15js.jpg

Może być dobre - chętnie zobaczę efekt końcowy.

 

http://img456.imageshack.us/my.php?image=booth23hk.jpg

Świetne, ale zmieniłbym trochę kolorystykę.

 

http://chaos.dracopc.com/pure3.jpg

IMO "żaluzje" psują efekt.

 

http://chaos.dracopc.com/pub/pure/pure.jpg

Wersja dla Pure (red) mile widziana - czerwony zamiast niebieskiego.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja

 

Dołączona grafika

 

Dobre nie powiem

 

Dołączona grafika

 

To zas fajnie czytelne

 

Dołączona grafika

 

to chyba narazie najlepsze i do tego fajny znaczek ;p

 

Dołączona grafika

 

Tu zas prostota jest piekna

----------------------------------------------------------------

Wkazdym razie jak mialbym wybierac to narazie nie mam lidera (wszystkie sa eleganckie - moze codziennie nowy znaczek :wink: joke)

Ale narazie bylbym za obrazkiem 2,3. (Jeszcze musze sie dokladnie przyjrzec innym)

A a moze jakies ograniczenie czasowe, do kiedy mozna loga proponowac.

Bo im dluzej to coraz ladniejsze i trudniej wybrac. :wink: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe prace niektórzy nadsyłają, jednak zauważyłem pewne niezrozumienie idei loga. Część prac jakie przedstawiacie to grafiki, nie mające wiele wspólnego z logiem. Logo musi być czytelne i proste, bo bedzie umieszczane nie tylko na górze strony, ale także na banerach, buttonach reklamowych, itp. Aby unaocznić o co mi chodzi zrobiłem mały teścik - umieściłem kilka z prac obok innych popularnych znaków firmowych, w takiej wielkosci w jakiej zazwyczaj spotyka sie loga:

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

W tym zestawieniu tylko logo Zawadaki jest typowym logo - reszta to grafiki, ktore po zmiejszeniu wyglądają jak jakies plamy (sa w ogole nieczytelne). Dlatego jeśli mogę coś doradzić, to stawiajcie bardziej na prostote niż na jak najpełniejsze wykorzystanie opcji programów graficznych ;)

 

Ps.

Nie mówie, ze te grafiki są złe - to po prostu nie są loga :) . Zobaczcie sobie logo dowolnej marki - nie znajdziecie na nim zadnych zbednych efektow graficznych. Poza tym zbyt skomplikowane logo umieszczone na koszulkach zawyży ich cene;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca też mi się wydaje, że powyższe logo przypomina PCLAB x[

nieo z twojego "porównania" podoba mi się najbardziej logo nr.3, tylko „PC” jest trochę za daleko od „PURE”, reszta OK

 

karnister też jest niczego sobie

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy macie jakieś generatory logosów? :wink: dużo fajnych prac kto by pomyślał, że tylu zdolnych ludzi siedzi na purepc, widzę że dominują dwa nurty: graficznych "purystów" i zwolenników "baroku" ciekawe która koncepcja wygra. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...