Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

A wynik debaty jest z góry znany = nic mu nie zrobią...

F1: podjęto decyzję w sprawie Hamiltona

 

Władze Formuły 1 nie znalazły powodu do ukarania lidera klasyfikacji generalnej Brytyjczyka Lewisa Hamitona z McLarena za niebezpieczną i niezgodną z przepisami jazdę w wyścigu o Grand Prix Japonii.

 

więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge powiedziec, a raczej napisac to:

:|

 

Nie rozumiem tego..

To jest proste i to bardzo.

Po prosu Hamilton za wszelka cene musi zdobyc mistrzostwo. Ma dobre plecy i jest na maxa promowany.

Na to sie nic nie poradzi niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie jest sporo innych serii wyscigowych gdzie dla odmiany gra sie czysto i nie brak sportowych emocji co powoduje ze w efekcie sa ciekawsze, bo ostatnio w F1 interesujace wyscigi sa tylko w ulewie, pozostale przypominaja szybka procesje w Boze cialo. Ja wrocilem do ogladania F1 tylko i wylacznie ze wzgledu na kibicowanie Robertowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w tym calym zalosnym przedstawieniu z Ham'em najbardziej boli wykupiona prenumerata na F1 Racing. Wiadomo, zawsze byl to tendencyjny miesiecznik, gdy mowa byla o brytyjskich kierowcach, ale obecnie akcje z muzinem siegaja szczytu absurdu. Na co 2ej okladce Ham, w co 3 artykule Ham itp. I czuje, ze to sie juz nie zmieni, w koncu Brytole dostali kierowce z talentem, ktory dodatkowo jedzie na sterydach made by FIA, wiec statystyki Szumiego za 7 lat beda zagrozone ;)

 

I na deser http://www.f1.v10.pl/Ecclestone,Hamilton,z...em,F1,3805.html :lol:

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciele teorii spiskowych napisali by, ze testowali u Nicka sposób sabotowania Kubka w wyścigu :wink: :lol2:

Dobre :wink: No szkoda, nie udało się, ale trzeba przyznać, że taktycznie BMW tym razem nie nawaliło i pod tym względem wszystko ułożyło się po myśli szefostwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Limit pecha musi sie kiedys wyczerpac. Tak jak w przypadku FIAmiltona, nareszcie go szczescie opuscilo (a moze nerwy poniosly?). Imo zdecydowanie za szybko chcial wjechac do pit-stopu, przeciez wiedzial jaka przyczenosc daja mu jego opony. Kubka bardzo szkoda, ale to bardzo. Ciekawi mnie na ile lapow by mu wystarczylo paliwa.

 

Juz sie nie moge doczekac GP na Interlagos ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał link z wywiadem Kubka z polsatu po GP to dajcie tutaj link :) bo pojechał po bmw przepięknie :D Powiedział źe paliwa miał do końca wyscigu i uciekło coś więcej niź podium.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... Limit pecha musi sie kiedys wyczerpac. Tak jak w przypadku FIAmiltona, nareszcie go szczescie opuscilo (a moze nerwy poniosly?). Imo zdecydowanie za szybko chcial wjechac do pit-stopu, przeciez wiedzial jaka przyczenosc daja mu jego opony. Kubka bardzo szkoda, ale to bardzo. Ciekawi mnie na ile lapow by mu wystarczylo paliwa.

 

Juz sie nie moge doczekac GP na Interlagos ;).

Z tego co Robert powiedział paliwa miał dosyć by dojechać do mety.

Stwierdził wręcz, że uciekło coś więcej niż podium

Tak wkurzonego Kubicy jeszcze nie widziałem - "co się stało - to każdy głupi chyba wie ... " to odpowiedź na pytanie co nawaliło w bolidzie. Nawet nie dociekał czy to skrzynia czy hudraulika - raczej chydraulika - ale widać było że to co strzeliło go nie obchodzi. Chłopak ma dosyć tego sezonu i nie dziwię się. Robi co może i ciągle coś nawala, jak nie strategia to bolid ...

Pocieszające jest to, że jest twardy psychicznie. Jego ojciec stwierdził, że we wcześniej często mieli problemy budżetowe, że Robert startował w słabszych teamach i nigdy nie poddawał się. Nie jest rozpieszczonym pupilkiem jak Hamilton. Podono już za czasów kartingu H miał parasol ochronny ... i już wtedy czasem działy się dziwne rzeczy.

Brawa dla Roberta za postawę i życzę mu lepszego Teamu/bolidu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam nie fart, zaspałem, a na dodatek wyścig mi się nie nagrał :lol: Ale powtórkę z miłą chęcią obejrzę.

 

Szkoda mi Roberta. Chłopak bardzo się stara, a tu znowu jak nie skrzynia to coś innego.

 

Zobaczycie, w przyszłym roku FIA polikwiduje wszystkie pułapki żwirowe, a jeśli takowe będą to będą przy nich stały dźwigi jak na torze w Niemczech :damage_wall:

 

Ktoś na Onecie napisał fajny komentarz, że z powodu wypadnięcia Hamiltona z toru powinni GP Chin od tego powtórzyć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie miał link z wywiadem Kubka z polsatu po GP to dajcie tutaj link :) bo pojechał po bmw przepięknie :D Powiedział źe paliwa miał do końca wyscigu i uciekło coś więcej niź podium.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-20...h&plindex=0

Pech, pech i jeszcze raz pech. Szkoda mi Roberta. Jeżeli zespół poradzi sobie z awaryjnością bolidów, to z nadzieją patrze na następny sezon.

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=-20...h&plindex=0

Pech, pech i jeszcze raz pech. Szkoda mi Roberta. Jeżeli zespół poradzi sobie z awaryjnością bolidów, to z nadzieją patrze na następny sezon.

Samo zmniejszenie awaryjności to za mało - ciągle 3ci team ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...