Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie spalem, wlasnie wrocilem z imprezy. Jestem tak padniety ze ledwo widze na oczy a na dodatek jeszcze % mnie trzymaja :) Ide w kime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zapis rozmowy na gg z moim kumplem.

 

Maikelll- ja Kopcik-kumpel

 

 

maikelll10:26:11kiedy masz 18?

Kopcik10:36:124 wrzesnia a co?

maikelll10:36:30tak pytam

Kopcik10:36:511dzien szkoły

maikelll10:37:23to masz fajny prezent

Kopcik10:37:37co

Kopcik10:37:41od kogo

 

 

:lol2: B-)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Co tam u was?

 

Przez 6 tygodni myślałem, że za kufel piwa i chleba z Polski oddam każdy pieniądz! ;)

 

Wytrzymalem, jestem i pije! ;) Zdrowie

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! :>

 

Ur8an do mnie napisal o cod'zie i przypomnialy mi sie stare dobre czasy :>. Czy w ogole ktos jeszcze tutaj w to gra? Mam na mysli: gnz, jonathan, Powerslave? Starzy wyjadacze :twisted:. Ja to juz prawie rok w 1 nie gram, a w 2 z 7 miechow, i wujaszkowi przypomnial to az serce sie kraja, jak sie pomysli o tej grze :(. Tak bym chcial, i tak tesknie, ale nie mam czasu, a i Kobieta bedzie zazdrosna :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć spamery. Właśnie wróciłem z delegacji w Poznaniu. Troszkę popracowałem przy komputerze i z ludźmi ale przez większość czasu jeździliśmy z całą załogą do Boszkowa nad jeziorko i tam sie bawiliśmy przy piwku ,grillu i żaglówkach, jak był dobry wiaterek ,a był. O mało co znajomy się nie utopił ,który pływał kajakiem jak troszkę naprawdę mocno wiało ,ale tak poza tym to się bawiliśmy świetnie, a o 11 godzinach na konferencjach i przed kompem, przez pierwsze 2 dni, nikt już potem nie myślał tylko korzystał :P Trafił mi się darmowy wypoczynek ,bo dosłownie wszystko opłacała firma. Czy czegoś trzeba chcieć więcej :) Jestem cały spalony jak murzyn i boli mnie wszystko od pływania ,wiosłowania i etc... A jutro już na 7 do roboty. Eh czas iść spać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy!

 

Nudno coś. Nie wiecie, jak nazywał się topic, w którym można było swoją fotkę pokazać? Bo zapomniałem :( BTW ta Miss Polonia taka brzydka, poprostu masakra imo.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<- mmmmm :oops: :lol:

 

Cze spamy!

 

Nudno coś. Nie wiecie, jak nazywał się topic, w którym można było swoją fotkę pokazać? Bo zapomniałem :(

Pokaż swoją twarz...

Edytowane przez Soker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż swoją twarz, pokaż ile w sobie prawdy masz... :gitarzysta: czy jakoś tak to leciało :lol: :lol: :) .

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w szukajce i nie mogę znaleść tego topica. A mam takie elo zdjęcie :( Może ktoś zarzuci linkiem?

Seryjnie ten topic wcieło gdzieś, nie ma go :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w szukajce i nie mogę znaleść tego topica. A mam takie elo zdjęcie :( Może ktoś zarzuci linkiem?

Z tego co pamiętam, to temat został usunięty.

 

BTW: pisze się znaleźć. Chyba nie chcesz dostać & :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wszyscy spia. ;) Tak wiec PSTRYK swiatelko i dobranoc. ;)

 

EDIT: Ja sie jeszcze pogapie troche na TV Extreme bo rowerki sa. :P

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

'Alesh ona mi sie podoba no smilies/sad.gif Patrze na nia every day jak tu aj em. Oczywiscie wcale nie jej uroda o tym zawazyla'

'Niestety, moja wybranka jest zajeta z tego co zdarzylem sie dowiedziec smilies/sad.gif smilies/borgani.gif smilies/cry.gif smilies/heu.gif a powiem szczerze, ze naprawde zrobila na mnie wielkie wrazenie <smutnuś>'

'Chyba sie zakochalem w pewnej forumowiczce. Bardzo podchodzi pod moj typ i musze cos z tym zrobic dla zasady smilies/smile.gif '

 

No prosze hydro2 sie zakochal ;]. W forumowiczce z PCLabu...

;s;s;s

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...