Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

Nie wejde na chat, bo nie moge wgrac javy [;

 

@JROX, ten dysk ma kilka ladnych latek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I działa :)

A mój raptem 2 i pół letni Seagate 80GB nie działa poprawnie :(

Najpierw zaliczył R.I.P.'a :D

Ale poleżał troche i odżył, ale bad sektory itd.

Nawet sterowniki do modemu się nie chcą zainstalować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Ale jest jak najbardziej do podciągnięcia tylko potrzebna jest świeżutka winda, odpowiednie stery i troche chłodu ;)

OC tylko na 470/1180 :(

 

BTW. jakie pamięci lepsze do marka, 2x256 czy 2x512, dajmy na to że takie same ustawienia?

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie koniec bo u mnie na pietrze jest prawdziwe pieklo

 

wszyscy sie witaja ave szatan , chieli wogle zrobic oltarz i odprawic msze :D , w rozmowach co 2 slowo to szatan szatanskie jedzenie szatanska cola , szatanskie pomylsy itp ale jest jak zwykle smiesznie

 

 

ps wracam do mikro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu a w biedronce pracuja ;p a tak na powaznie to wy sie nudzicie, a ja mecze zadania z polaka ;/ wlasnie stracilem wene i nie wiem gdzie jej szukac :P oprocz tego juz jestem strasznie zmeczony, mam sie nauczyc z gegry jakis gklupich wietrzen zeby zaliczyc i dostac 4 na koniec, a takze pasowaloby sie wyspac, bp jutro mam 9 lekcji, w tym dwa wuefy na koncu gdzie pasuje miec troche sily do biegania i strzelania bramek :P ale kiedy tu sie wyspac kiedy dzien taki krotki ? -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy jest taki jeden konfident :mur: , ale już sobie pomału z nim poradzili. :oops:

 

Kolejny dzień a ja dalej czuje te zakwasy, jak tak dalej pójdzie to w cale mi nie przejdzie. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wstałem o 14.00 i do teraz nie śpię, kit nie kładę się spać bo lista zadań na dzień dzisiejszy jest długa jak ... stąd do Zjednoczonych Amiratów Arabskich :)

 

Kawką z guaranką i do roboty rodacy, odbudowywać nową bo IV (P)olską ®zeczpospolitą (A)bsurdalną :mur:

Szykuje się ładny dzień, przynajmniej pogoda na to teraz wskazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chmurek malo ale duzo slonca... bierzemy rower i czas do szkoly

U mnie tak samo :)

 

Mam lekcje na 10:15, nie wiem czy wogóle pojdę ;)

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chmurek malo ale duzo slonca... bierzemy rower i czas do szkoly

Też bym chciał rowerem, ale mam tak blisko, że wyniesienie roweru zajmie dłużej niż dojście do szkoły piechotą. :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chmurek malo ale duzo slonca... bierzemy rower i czas do szkoly

@Neo_x

Ty do szkoły na rowerze jeździasz??

@Szalony Ahmed

(P)olską ®zeczpospolitą (A)bsurdalną ?

a może Rzeczpospolitą Polską Absurdalną (R.P.A.) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

A ja siedze w domu z katarem i kaszlem, do bani :( Jutro zaliczenie z anglika na 3 bo dostałem niesprawiedliwe 2 i musiałem pisać podanie... Co za świat <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy tu biją? Temat o "nudzie" - teraz to przeszliście samych siebie ;]

 

Ja właśnie urwałem się z pracy, bo jest dużo ludzi i mało roboty. Czas ten zamierzałem wykorzystać na naukę (na weekendzie mam egzaminy i zaliczenia), ale jakoś chęci brak. Czytam forum zamiast czytać wykłady z baz :|

 

BTW:

Wczoraj pisałem CV na zajęcia z angielskiego. Jak by ktoś potrzebował, to tu jest świetna stronka o tym:

http://europass.cedefop.europa.eu/europass...navigate.action

Dostępne także inne języki - polecam. Tylko jak będziecie pisać, to przełączcie sobie język w Wordzie na angielski i sprawdzajcie pisownię, bo znalazłem tam kilka błedów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle na 14 na Chynow :( Juz mi sie powoli odechciewa wszystkiego chodz prace mimo,ze slabo platna to mam dobra.To wszystko jednak spowodowane jest tym,ze moja ukochana od 4 dni nie odpowiada na moje telefony i esy z przyczyn mi nieznanych :(

I nadal jestem hydro,where is Marco?

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Bo ma Ci sie kojarzyc :lol: U mnie tez sloneczko, ale jest ciut chlodno :) Ide zafajczyc, zaraz wracam Panowie :) Dysk powoli odmawia posluszenstwa, wszystko zaczyna sie sypac :lol2: Ciekawe kiedy moj 200 razy wiekszy dysk wroci z serwisu ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JRox,to nie takie latwe bo nigdy tak nie bylo i najdziwiniejsze jest to,ze nie mam idei dlaczego,czyzby parentsy weszly w akcje? Jej mother mnie chyba lubi bo dala mi raz kanapki na droge powrotna :D wiec nie wiem o co teges :(

BTW - HDR_o mi sie bardziej podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JRox,to nie takie latwe bo nigdy tak nie bylo i najdziwiniejsze jest to,ze nie mam idei dlaczego,czyzby parentsy weszly w akcje? Jej mother mnie chyba lubi bo dala mi raz kanapki na droge powrotna :D wiec nie wiem o co teges :(

BTW - HDR_o mi sie bardziej podoba :)

A może pojedz do niej i dowiedz się o co chodzi??

 

 

EDIT: 60 strona moja :ploom: :banana: B)

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...