Skocz do zawartości
yotomeczek

Na Tweaku Odblokowali Edycję Postów

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę

a dziś nie mogę się zalogować na TW - niemam prawa przeglądać forum jak jestem zalogowany :D

zostałem ZBANOWANY - nie wiem za co

ja pierdziele co za folwark zwierzęcy ...

Widocznie niejaki Andrzej_T poczuł się gromowładny i ukarał mnie ... nawet nie wiem już za jakie straszne przewinienie (może podgląda :D )

aaa... olac ich!! mi osobiscie juz nawet nie chce sie tam zagladac - trupem smierdzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę

a dziś nie mogę się zalogować na TW - niemam prawa przeglądać forum jak jestem zalogowany :D

zostałem ZBANOWANY - nie wiem za co

ja pierdziele co za folwark zwierzęcy ...

Widocznie niejaki Andrzej_T poczuł się gromowładny i ukarał mnie ... nawet nie wiem już za jakie straszne przewinienie (może podgląda :D)

Masz 100%.

Yotomeczek

Strasznie niesforny z Ciebie user ;) Chyba jakiś młody stażem na tamtym forum ..... :)

 

Ciekawe za co 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci, kasować bedziecie.

PS. Dzisiaj na tweaku mnie rozwalilo to:

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=...0entry2078321

"wklejasz do worda i używasz opcji "zamień" i zamieniasz w tekście wszystkie ć na c."

"jak się pozbyć poskich znaków np w txt?? żeny zamiast ć było c"

No comment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek

Strasznie niesforny z Ciebie user ;) Chyba jakiś młody stażem na tamtym forum ..... :)

 

Ciekawe za co 100%?

chyba tak :D

zastanówcie się czy mnie chcecie :D

serio nie kumam tego co się stało

załapałem 30% i ZPP

a po PM do tego Mocarnego modera

BAN :mrgreen:

 

pitole to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tak :D

zastanówcie się czy mnie chcecie :D

serio nie kumam tego co się stało

załapałem 30% i ZPP

a po PM do tego Mocarnego modera

BAN :mrgreen:

 

pitole to

3maj sie mocno...za nic nie wnoszące do dyskusji posty [te edytowane], po 10% każdy

Uwaga na jeżozwierze na drodze!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

demek, to nie wiedziales ? o_O To sie nazywa 'robic z igly widly', albo 'szukac dziury w calym'... grobel, idz do swojego 'kolka wzajemnej adoracji' :mur: grobel - prawie jak moderaor :lol: Ja zarobilem 40 % za reklamowanie PPC [; I to przed wprowadzeniem 'zakazu reklamowania PPC' i odpowiedniej 'adnotacji' w 'regulaminie' :lol2:

 

Tweak to kostnica z 50k trupow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

lis wlasnie zamknal te trzy tematy:

 

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=197489

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=197496

http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=197443

 

Tweak.pl i kradziez czyjejs pracy, Regulamin Tweak.pl i nie tylko, a ten trzeci o usuwaniu postow wlasnie usunal... :mur:

 

Wiem, bo akurat bylem na tweaku i patrzylem w jego profil jak napisal, ze dorzucil ram... Przegladal te trzy tematy pod rzad i poszedl na strone glowna...

 

:mur:

 

Jest az tak glupi, czy tylko udaje ? :blink:

 

Dodatkowo usunal mojego posta, gdzie zwrocilem mu uwage w tej kwestii i dostalem 10 %... :mur:

 

EDIT: BAN! :huh:

 

Widze, ze ludzi niewygodnych wysadza sie z autobusu o numerze rejestracyjnym W0 Tweak...

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3maj sie mocno...za nic nie wnoszące do dyskusji posty [te edytowane], po 10% każdy

Uwaga na jeżozwierze na drodze!!

nieee... no jak juz Pan_Moderator cos powie, to tak musi byc i basta

jak zwykle - przerost formy nad trescia - ale co tam - widac, ze moderka to ciezki kawalek chleba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demek, to nie wiedziales ? o_O To sie nazywa 'robic z igly widly', albo 'szukac dziury w calym'... grobel, idz do swojego 'kolka wzajemnej adoracji' :mur: grobel - prawie jak moderaor :lol: Ja zarobilem 40 % za reklamowanie PPC [; I to przed wprowadzeniem 'zakazu reklamowania PPC' i odpowiedniej 'adnotacji' w 'regulaminie' :lol2:

 

Tweak to kostnica z 50k trupow...

Masz jakies problemy? Przeciez to Ty najzacieklej broniles tweaka, skad nagle taka zmiana? :lol: Masz jakies pretensje to zglos je do admina, jakos nikt na mnie nie narzekał jeszcze....A % zarobiles za to ze trolujesz, takie to dziwne? Na ppc za taki cyrk dostałbyś natychmiastowego bana a nie % wiec moze pora juz skonczyc robic z taką ofiare.

 

nieee... no jak juz Pan_Moderator cos powie, to tak musi byc i basta

Czy ja jestem dawcą tych %?Tylko informuje wiec o co Ci chodzi? Staram sie rozwiazac sprawy jaknajlepiej dla uzyszkodnikow.Zresztą nie musze sie przed nikim z was tlumaczyc, zwlaszcza na tym forum. Chcecie dyskutowac na te tematy to zapraszam na pw albo te "inne" forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg

 

Za edycję postów na tweaku można dostać %? Jak to jest?

Nie, za edycje postów nie dostaniesz %. Chodzi o to że kazdy edytowany post nie przedstawia zadnej wartosci merytorycznej wiec jest karany wg cennika czyli :Posty niewnoszące nic do dyskusji - 10% +3 dni ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, za edycje postów nie dostaniesz %. Chodzi o to że kazdy edytowany post nie przedstawia zadnej wartosci merytorycznej wiec jest karany wg cennika czyli :Posty niewnoszące nic do dyskusji - 10% +3 dni ZPP.

Chce powiedzieć, że Yotomo edytował jakieś "śmieciowe" posty? :blink: Po kija? :? A % to kiedyś znikają czy są "na zawsze"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Aktualnie trwają zaawansowane rozmowy między Tweak.pl, a administracją PPC, aby się pogodzić i zapomnieć o sprawie. Chyba nie ma sensu, aby się kłócić i sprzeczać o wiele niepotrzebnych rzeczy.

Odkładając emocje na bok to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkładając emocje na bok to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie ....

Chyba nie liczysz na wiele :lol:

 

Teraz czekamy na re na naszym forum :lol:

Ta zabawa w kotka i myszkę jest już nudna :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie to ja teraz nie pale sie do laczenia martwego tweaka z purepc...

Mysle ze szefostwo tez nie wyrzuci swojej pracy do kosza.

 

Dla mnie jest to skomlenie skopanego psa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koniecznie chcecie siać zamieszanie, to proponuję, aby o wybranej godzinie wszyscy sobie wpisali w sigu adres do PurePC. Np o równej godzine 8:00 wszyscy na literę A i B, potem 8:05 C i D - aby serwera nie zapchać. Ewentualnie jakoś to rozciągnąć w czasie.

 

Jeśli mniej dosadnie chcecie się wyrazić, to wystarczy adres PPC w "strona domowa". Efektem zapewne będzie znaczne polepszenie pozycji PPC w wyszukiwarkach. :]

 

Problem jednak będzie, jak pracownicy lub automat wyszukiwarki zauważy sztuczny, duży wzrost trafień i zbanuje adres na powiedzmy miesiąc :[

 

Reasumując: Zanim cokolwiek zrobicie, to pomyślcie o następstwach tych działań w szerszej perspektywie.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za pare słów prawdy otrzymalem fajnego bana: Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone. Zawieszenie dobiegnie końca śro, 08 kwi 1970 - 06:41. To jest wlasnie tweak. Nic nie robią tylko blokują. :lol No i dobrze. Nie zalezalo mi na wchodzeniu tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za pare słów prawdy otrzymalem fajnego bana: Twoje konto zostało tymczasowo zawieszone. Zawieszenie dobiegnie końca śro, 08 kwi 1970 - 06:41. To jest wlasnie tweak. Nic nie robią tylko blokują. :lol No i dobrze. Nie zalezalo mi na wchodzeniu tam

 

No przeciez sam poprosiles o bana , wiec moze bys sie tak zdecydowal co i jak a nie placzesz tutaj i uzalasz sie nad soba :blink:

Dokladnie, potwierdzam...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koniecznie chcecie siać zamieszanie, to proponuję, aby o wybranej godzinie wszyscy sobie wpisali w sigu adres do PurePC. Np o równej godzine 8:00 wszyscy na literę A i B, potem 8:05 C i D - aby serwera nie zapchać. Ewentualnie jakoś to rozciągnąć w czasie.

 

Jeśli mniej dosadnie chcecie się wyrazić, to wystarczy adres PPC w "strona domowa". Efektem zapewne będzie znaczne polepszenie pozycji PPC w wyszukiwarkach. :]

 

Problem jednak będzie, jak pracownicy lub automat wyszukiwarki zauważy sztuczny, duży wzrost trafień i zbanuje adres na powiedzmy miesiąc :[

 

Reasumując: Zanim cokolwiek zrobicie, to pomyślcie o następstwach tych działań w szerszej perspektywie.

zdecyduj sie...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączył: 24-marzec 06 i się zachować nie umie...

Człowieku ciesz się, że za robienie "wiochy" na innym forum tu nie dostaniesz bana, chociaż Ci się nalezy a jeszcze na dodatek bredzisz o tym jaki jesteś bidny bo bananem dostałeś...

Pozdr

Edytowane przez zayonnc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dać sobie spokój z tweakiem, bo i tak tam nie zmądrzeją, za nic też dostałem bana i wogóle trzeba sobie odpóścić tą wojne bo tylko my morzemy stracić a u nich niech się dzieje co chce :?

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, a nie zastanawia Was skad tylu gosci na tweak.pl? No chyba ze wsyzscy tak jak ja wchodza zobaczyc tylko co tam sie dzieje :P Bo ludzi wiecej niz na ppc, ale zalogowanych to mozna policzyc na palcach jednej druzyny pilkarskiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...