Skocz do zawartości
lukas666

wasze maksymalne fsb

Rekomendowane odpowiedzi

bravo Epox Rullez ja miałem 206mhz na KT333 i 200mhz na KT266A (zamkniety licznik 8KHA+ na tym biosie który miałem :) ). Więcej pozyczone pamięci nie pozwalały albo mobo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka u mnie juz dziala na fsb 190 ,chyba zaraz sprobuje na fsb200  :twisted: :)

Przydalby sie dzielnik 1/6 co? Bylaby jazda :twisted: Ja jak za mocno wykrece to zasilka po [gluteus maximus] dostaje i jest lipa.. 235 W :( Musze jakas mocniejsza zakupic.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka u mnie juz dziala na fsb 190 ,chyba zaraz sprobuje na fsb200  :twisted: :)

Przydalby sie dzielnik 1/6 co? Bylaby jazda :twisted: Ja jak za mocno wykrece to zasilka po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dostaje i jest lipa.. 235 W :( Musze jakas mocniejsza zakupic.

 

Pozdrawiam

Dokladnie.FSB200 to dla mojego solteka granica chyba nie osiagalna.Wszystko ladnie sie odpalilo ale pozniej zaczynaja wylazic jakies dziwne paski i zaczyna sierobic kaszana.9.5x190 stabilne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

112 MHz , ale to tylko BX , pamieci chodza na 2-2-2

temp. chipsetu przy 112 MHz (ruch powietrza w budzie znikomy) cos ok 45 - 50 stopni (ale BX-y tak mają) , podejzewam ze przy troszke wiekszym napieciu , chlodzeniu chipa i mniejszych timingach poszedl by na 124 MHz ale po co mi to :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duron 1GHz@10x200.81MHz (max; na innym biosie mialem juz 'tylko' 200.43MHz) Epox 8KHA+, pamieci asynchronicznie, stabilne, screenwo nie mam, bo padl mi dysk od tamtego czasu ;-) (bylo to prawie rok temu), teraz jak zakupie nowa plytke z fsb do 250 i pamieci 333, to poprawie swoj rekord :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba sie nie mam czym pochwalic co .Za szajske pamieci a na fsb 150 mam pci 30 mhz a jeszcze sprubuje na 166 ale watpie (ale napiecie mam 2.6V płyta zawyrza :twisted: ) jak bede miał czas to zobacze a co lepsze naostrzejsze timmingi i fsb 143 czy najwolniejsze i 166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duron 1GHz@10x200.81MHz (max; na innym biosie mialem juz 'tylko' 200.43MHz) Epox 8KHA+, pamieci asynchronicznie, stabilne, screenwo nie mam, bo padl mi dysk od tamtego czasu ;-) (bylo to prawie rok temu), teraz jak zakupie nowa plytke z fsb do 250 i pamieci 333, to poprawie swoj rekord :P

Chyba miało być5 x 200 lub 6 x600...

Bo inaczej to byłby naprawdę niezły wynik :wink:

 

ps. Jak żeś zamordował tego nowego procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak narazie 204 fsb maxymalnie, nie probowalem wiecej, bo wtedy musze dawac tak kijowe timingi na pamieci ze szkoda gadac, a nie widze sensu w dawaniu 250 fsb i pamieci na 80% przypuscmy. Moze kiedys sie skusze i sprawdze na ile chodzi na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duron 1GHz@10x200.81MHz (max; na innym biosie mialem juz 'tylko' 200.43MHz) Epox 8KHA+, pamieci asynchronicznie, stabilne, screenwo nie mam, bo padl mi dysk od tamtego czasu ;-) (bylo to prawie rok temu), teraz jak zakupie nowa plytke z fsb do 250 i pamieci 333, to poprawie swoj rekord :P

Chyba miało być5 x 200 lub 6 x600...

Bo inaczej to byłby naprawdę niezły wynik :wink:

 

ps. Jak żeś zamordował tego nowego procka?

ee, a no, 6x200 :D

 

PS. od razu zamordowal ;-P, po prostu sie zrobilo przebicie przez CS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle ile w podpisie na codzień. Tyle że na standardowym mnożniku x11 :) właściwie to UT2003 poszedł na 195, ale mam tak słaby wentyl i radiator (Titan jakiś stary aluminiowy z wentylem 60x60@5400/s), że dopóki nie dostane Volcano7+ to jest tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...