Skocz do zawartości
nrl

Team Fortress 2

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, a warto kupić na allegro coś takiego?

http://allegro.pl/item428605981_steam_oran...nne_3x_100.html

 

Kiedyś czytałem coś o tym, że gość może później jeszcze jakoś pisać do Valve i próbować odzyskać to konto - racja to?

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem coś o tym, że gość może później jeszcze jakoś pisać do Valve i próbować odzyskać to konto - racja to?

Wystarczy wysłać steam support ticket o kradzież konta, razem z fotką pudełka z widocznym cdkeyem. Jeśli kupił gry na steam to nic nie może zrobić.

 

Bardzo łatwo się przed tym zabezpieczyć, po prostu nie wystawiaj mu komentarza. Gość ma 100% pozytywów. Nie odstawi raczej nic z kontem wiedząc, że możesz mu w każdej chwili wystawić nega ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało mi do myślenia o tym co napisał BLANTMEN, ale tak patrzę po necie i taki orange box to koszt 130zł z przesyłką... widział ktoś gdzieś taniej czy cóś?

 

Bo jak mogę mieć za 90zł taniej konto to chyba bardziej opłacalne... a gry po prostu ściągnę z neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dało mi do myślenia o tym co napisał BLANTMEN, ale tak patrzę po necie i taki orange box to koszt 130zł z przesyłką... widział ktoś gdzieś taniej czy cóś?

 

Bo jak mogę mieć za 90zł taniej konto to chyba bardziej opłacalne... a gry po prostu ściągnę z neta...

Rozwiń stwierdzenie - "gry po prostu ściągnę z neta" ;)

 

A co do samego Orange Box - zawsze możesz się uśmiechnąć do kolegów z forum i ktoś Ci może kupić via Steam.

 

Orange Box przez Steam kosztuje 39.99$ + 8.80$ podatku = 48.79$ co daje nam w przeliczeniu na zlotówki ~112,21 zł.

 

Ewentualnie - http://allegro.pl/item426860112_half_life_..._steam_key.html ta aukcja.

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń stwierdzenie - "gry po prostu ściągnę z neta" ;)

 

A co do samego Orange Box - zawsze możesz się uśmiechnąć do kolegów z forum i ktoś Ci może kupić via Steam.

 

Orange Box przez Steam kosztuje 39.99$ + 8.80$ podatku = 48.79$ co daje nam w przeliczeniu na zlotówki ~112,21 zł.

 

Ewentualnie - http://allegro.pl/item426860112_half_life_..._steam_key.html ta aukcja.

 

Nie zrozumieliśmy się... Mam już steama i CS 1.6 a TF2 gram na kodzie :]

Więc jak kupiłbym steam keya z orangebox to "gry po prostu ściągnę" i zrobię backup na DVD :)

 

 

Jeszcze jedno, na orange box nie ma CS 1.6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać mało wiecie, tutaj legalny dystrybutor kluczy Steam w Polsce:

http://gamepad.pl/index.php?menu=Steam

 

Orange Box 80zł, niegdyś po 69zł, czasami są ofery weekendowe ileś % taniej.

 

Nie kupujcie kont na allegro itd, po prostu odzyskanie tego konta potem (nawet bez cdkey, czyli jak ktoś kupił na Steam Store) to kwestia 3 dni. A do tego zawsze możesz się nadziać na konto, na którym ktoś cheatował i z opóźnieniem dostaniesz VAC Bana (nie do zdjęcia), możesz też się nadziać na konto Disabled (te da się jakoś odzyskać ale zależy od sprawy), a najgorzej jak się nadziejesz na konto skradzione, potem ktoś komu je ukradziono po prostu je odzyska.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego kolesia brałem 3 konta css szmat czasu temu i jakoś do tej pory działają, nie dostały bana, nikt ich nie odzyskał -_-

Nie ma co przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż ja kupiłem cd key do BOXa za 45zł

 

http://allegro.pl/item424517600_424517600.html

 

wszystko śmiga bez problemu, teraz gość sprzedaje po 50zł

http://allegro.pl/item426860112_half_life_..._steam_key.html

CD-KEY można zresetować (jak ktoś pokaże Valve pudełko na supporcie) i wtedy tracisz gre

poza tym te klucze i tak pewnie jakieś kradzione, pojedyncze osoby nie mają dostępu do kluczy (legalnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że aż ściska jak się daje o 40zł więcej :rolleyes:

te klucze równie dobrze mogą być kupione np w zagranicznych serwisach gdzie waluta jest po prostu tańsza

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem:

gra poprostu tnie, jest tak ze gra sie nieprzyjemnie. wszystko na low + 1024x860 ! przy sprzecie z podpisu.

i pytanie teraz, czy jest moze jakas komenda dotyczaca pracy dual core do silnikow source ? moze to jest to.

a jak nie, to moze ktos spotkał sie z tajemniczymi komendami / ustawieniami co spowalniaja gre dosyc mocno -,- ?

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem:

gra poprostu tnie, jest tak ze gra sie nieprzyjemnie. wszystko na low + 1024x860 ! przy sprzecie z podpisu.

i pytanie teraz, czy jest moze jakas komenda dotyczaca pracy dual core do silnikow source ? moze to jest to.

a jak nie, to moze ktos spotkał sie z tajemniczymi komendami / ustawieniami co spowalniaja gre dosyc mocno -,- ?

z gory dzieki

a mozne to po prostu wina marnej grafy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozne to po prostu wina marnej grafy...

w TF2 gram też na 6600 (530/700) 128mb i nawet przy dużej rozwałce większych problemów nie ma

 

800x600 dx9 modele- wysoki, tekstury- niski, shader- wysoki, woda- zaaw, cienie- średni, korekta kol- on, filtrowanie- trójlinowe, pole widzenia 75, reszta off.

 

więc tym bardziej 2600 sobie poradzi, chyba że ustawienia są faktycznie za wysokie jak na ta kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ... wlazałem na mapke turbina okolo 20 osob, i fps był całkiem fajny choc czasami spadał dosc mocno. wszystko przy rozdziałce 1400x900 a reszta chyba low.

a komenda na 2 jajca dała mi kopa :D teraz tlyko jaks nizsza rozdziałke zeby uzyskac stałe fps i heya banana

 

update:

jak zresetowac statystyki itd ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszlo mnie dzis pytanie. Czemu tylu polskich graczy nie gra w ogole na polskich serwach? Bo na niemieckich latwiej wchodza fragi? W tej chwili mamy praktycznie dwa publiczne serwy, co jest wynikiem po prostu smiesznym... Na fps-arenie wieczorami zbiera sie konkretna ekipa i jestem pewien ze polacy mogliby zapelnic wiecej niz te dwa marne serwerki (jakas arenka, no-crit). Pytanie kieruje glownie do osob z grupy pure pc ktorych czesto widuje na angielskich serwach 32 osobowych (sic!) ;-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mamy nowy mega updejt :)

tym razem wzięto się za skauta

 

http://www.teamfortress.com/scoutupdate/

 

New features

 

 

Added The Force-A-Nature, The Sandman, and Bonk!

 

Added 35 new Scout achievements

 

Added crit boosted on/off sound effects

 

Added new sounds for upgraded teleporters

 

Added new sound for a fully charged medic dying

 

Add bonus points section to scores

 

Scouts earn a bonus point for killing Medics who are actively healing a target

 

Added several new speech concepts, mostly hooked up to new Scout lines

 

Added new "Remember last weapon between lives" option to the Multiplayer Advanced dialog

 

Spies can now control which weapon the enemy team sees them holding. Hitting the "last disguise" key while disguised updates the disguise to show the Spy's currently held weapon

 

Added several new Arena mode announcer speech events.

 

Added "First Blood" to Arena mode

 

Removed 2x item respawn times in arena

 

Changed backstab handling to fix facestabs

 

Spies disguised as enemy team can now see player IDs for enemies

 

 

New maps

 

Added community maps: cp_egypt, arena_watchtower, and cp_junction

 

Updated cp_fastlane with Arttu's new version

 

 

Mapmaker requests

 

Added new input for forward speed modifier to FuncTrainTrain

 

Added TeleportToPathTrack input to func_tracktrain

 

 

Bugfixes

 

Fixed a bug where players would sometimes gib from non-gib damage kills

 

Fixed stat screen showing an entry for a class called "map."

 

Fixed item model panels not using team skins

 

 

- Fixed obscure bug where spectators were able to carry the flag

bardzo cieszą mnie poprawki dla szpiega, od początku marzyłem, aby mieć możliwość zmieniania widocznej broni w przebraniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Mi się podoba nowy kij z piłką jak się wali stuna, nowa strzelba myśliwska nei przypadła mi za mało ammo a puszka coli czasami się przydaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywa ktos jeszcze? :wink: Na jakie zagarniczne serki oplaca sie wbijac? bo z PL to nonstop zapchane na full ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...