Skocz do zawartości
Sulaco

Company Of Heroes

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie szukam strategii która jest "luźna" czyli nie za trudna i mało taktyczna coś podobnego do warhammera 40000 czy warto zainteresować się tą grą czy może coś innego wybrać ?

 

jak ta gra wygląda w porównaniu z warhamerem 400000 dawn of war ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam strategii która jest "luźna" czyli nie za trudna i mało taktyczna coś podobnego do warhammera 40000 czy warto zainteresować się tą grą czy może coś innego wybrać ?

 

jak ta gra wygląda w porównaniu z warhamerem 400000 dawn of war ?

coh to jeden z najlepszych rts'ow w jakie gralem , a ja nawet zbytnio za nimi nie przepadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra musi być fajna ale jeżeli demko waży 1.8GB to część ludzi (jak ja np.) odpuszcza sobie sciąganie (mam za wolnego neta żeby to zaciągnać w zadowalającym mnie czasie ;) ).

Full już wyszedł? Bo znalazłem już retail Patcha wersja 1.2, znajdziecie go pod linkiem ponizej:

http://www.3dgamers.com/games/companyheroes/downloads/

 

Lista poprawek:

 

Company of Heroes by Relic Entertainment - English retail v1.0 -> v1.2 patch

 

v1.2 : 9/12/2006

 

- Various connection problems fixed

- SLI performance bug fixed

- Fixed exploit with Allied HMG Crew's Armor Piercing Rounds ability, where ability would remain active after squad was garrisoned or retreated back to HQ

- Fixed Axis wrecked building exploit

- Various crashes fixed

 

v1.1 : 8/25/2006

 

- Multithreaded lens-flare destruction fix

- Burning building crash fix

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po siekaninie 1 misja to omaha beach

początkowe filmiki są zabójcze

w trakcie misji są też przerywniki na silniku gry

jednym słowem chaos ( wybuchy , okrzyki strzały wystrzały działa armaty) a żołnierzyki z góry widać

wymagania sprzętowe za duże - zjechałem z detalami na medium i dopiero jest płynnie (average 28 fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijmy o fizyce, pociski z dział rozrywające ludzi, walące budynki, widać że dobrze wykorzystali Havoka, no i druga misją z oddziałem Airborne też niezła - Behind Enemy Lines.

A i jeszcze to że jak rozwali się czołg to zostaje wrak za którym można schować swoich zołnierzy dla mnie super pomysł jak na RTS, oczywiście wrak też można zniszczyć.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cośmało wypowiedzi czyżby gra nie była tak ciekawa jak zapowiadali ?

To, że mało wypowiedzi nie znaczy, że gra jest nieciekawa - wręcz przeciwnie, tylko o czym tu pisać - w to trzeba zagrać. Miód wylewa się z CoH litrami. Ja się hamuję aby nie przejść wszystkiego na raz :-) Właśnie jestem pod koniec 6 misji (Cherbourg). Najlepszy RTS w jaki grałem. Mój ulubiony (chlip, chlip) Red Alert spadł na drugie miejsce...

 

...pociski z dział rozrywające ludzi...

Fajnie by było, gdyby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mało wypowiedzi nie znaczy, że gra jest nieciekawa - wręcz przeciwnie, tylko o czym tu pisać - w to trzeba zagrać. Miód wylewa się z CoH litrami. Ja się hamuję aby nie przejść wszystkiego na raz :-) Właśnie jestem pod koniec 6 misji (Cherbourg). Najlepszy RTS w jaki grałem. Mój ulubiony (chlip, chlip) Red Alert spadł na drugie miejsce...

Fajnie by było, gdyby tak było.

 

Grasz na grafice Radeon 9800 ? Jak bardzo zjechałeś z detalami aby było płynnie ?

Ja mam 6600GT i gram na detalach medium , wtedy mam (average 28 fps)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że mało wypowiedzi nie znaczy, że gra jest nieciekawa - wręcz przeciwnie, tylko o czym tu pisać - w to trzeba zagrać. Miód wylewa się z CoH litrami. Ja się hamuję aby nie przejść wszystkiego na raz :-) Właśnie jestem pod koniec 6 misji (Cherbourg). Najlepszy RTS w jaki grałem. Mój ulubiony (chlip, chlip) Red Alert spadł na drugie miejsce...

Fajnie by było, gdyby tak było.

...pociski z dział rozrywające ludzi...

Parę razy się zdarzyło nie zawsze, ale jednak było.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na grafice Radeon 9800 ? Jak bardzo zjechałeś z detalami aby było płynnie ?

Ja mam 6600GT i gram na detalach medium , wtedy mam (average 28 fps)

Gram na takich ustawieniach jakie wykryła gra:

2320992[/snapback]

Parę razy się zdarzyło nie zawsze, ale jednak było.

Sorry za to, że jestem sceptyczny, ale taki już jestem, poza tym nie wierzę. Nie widziałem, żeby kogokolwiek tutaj rozrywało, coś Ci się musiało przewidzieć. Ani kropli krwii nie było nawet. To nie Postal :-) Chyyyyba, że to ma coś wspólnego z efektami??

mastertab - zwracam honor - rzeczywiście - rzadki widok, ale mi przed momentemi rozwalili rangera panzerschreckiem :-) ..na kawałeczki.

 

Jestem już po misji nr 7 czyli ataku na fabrykę V2. Całkiem nieźle mi szło, niestety pod sam koniec wykonałem kilka szaleńczych ataków i mnie zdziesiątkowali do 1 czołgu i 1 oddziału para ;D Przeszedłem ją, ale żal mi tych wirtualnych żyć :P

Edytowane przez John M. Kane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Na tych ustawieniach z podpisu i nie kręconym GF 6600GT mam po przeprowadzonym teście : (rozdzielczość 1024 x768) Average 30,5 fps , Maximum 88 , Minimum 15

Teraz wyszło więcej , bo wcześniej miałem zapchaną pamięć , a widać , że gra jej potrzebuje.

Na obrazku przedstawiam moje ustawienia (podniosłem reflections na high, building detail na high , phisics na medium)

post-122404-1158521949_thumb.jpg

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbyt na.rane w systemie żeby się bawić w FPSy, od chyba pół roku biorę się za reinstalkę go :) Nie wspominając o defragu itp.

 

Jak grałem w misję nr 8 to momentami zauważyłem (tym razem obserwowałem FPSy) że miewam nawet spadki do 10 gdy nawałnica jest spora. Pewnie też przez to obserwowanie głupich cyferek straciłem plac i zobaczyłem mission failed. Aż musiałem sobie film obejrzeć na rozluźnienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zbyt na.rane w systemie żeby się bawić w FPSy, od chyba pół roku biorę się za reinstalkę go :) Nie wspominając o defragu itp.

 

Jak grałem w misję nr 8 to momentami zauważyłem (tym razem obserwowałem FPSy) że miewam nawet spadki do 10 gdy nawałnica jest spora. Pewnie też przez to obserwowanie głupich cyferek straciłem plac i zobaczyłem mission failed. Aż musiałem sobie film obejrzeć na rozluźnienie :D

U mnie też spadki... czasami widziałem jak włączyłem fraps'a 19fps o_O A gdybym nie włączał to dałbym sobie głowe uciąć że jest min te 25! Dziwne strasznie 19fps i gra się normalnie bez zwolnień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie na obsluge dual core w grze nie ma co liczyc:(

Szkoda... I w tym przypadku, to raczej żaden patch nic nie pomoże.

Od dłuższego czasu miałem ochotę zagrać w jakąś strategię i już wiem co to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komponentami moj sprzet jest zblizony do twojego, jedynie x2 mam na 2,9 i powiem ze 1024x768 i reszta max to tak srednio jest, ale temu tytułowi to mozna jednak wybaczyc :wink:

ja pograłem chwilę i jakiś zwolnień nie widziałem. Wszysstko na max, rozdziałka 1360x768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz próbuje przejść Hill 192, tak aby dostać medal (bez medalu się nie ruszam dalej :P) i niestety nie wyrabiam. Zawsze jestem gdzieś nieopodal, ale niestety umocnienia są coraz mocniejsze im wyżej, także szaleńczy sprint wykluczony - raz tak spróbowałem to daleko nie zajechałem nawet czterema Shermanami.

 

Jak mnie to wkurza, ale tak pozytywnie, bo trzeba się postarać aby to przejść, gdyby to było takie proste to już nie było by to tak satysfakcjonujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...