Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzialem dzisiaj na miescie astona martina db9, jaguara xk coupe, forda mustanga, porsche cayman s... i jakiegos musclecara forda. O dziwo wszystkie byly na polskich blachach procz astona. Normalnie sie zakochalem w tym samochodzie...

No ba, toż to jedno z najpiękniejszych Coupe w historii. Dla mnie na równi jest z Porsche 911 Turbo (tylko wnętrze ma za bardzo pachnące "techniawą"). Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mustangów dość sporo w okolicach służewia wawa, na PL blachach, a porszaczki.... od nich to juz oczy bolą O_O, moden sie zrobiły wśród elity, z samych "znanych osób" to ma wojewódzki, kammel, pazura, gąsowski, urbański, rodowicz i tam jeszcze ktoś, zapomniałem xD

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat go nie spotkałem, ale za to spotkałem Forda GT od Rousha ;)

Wow! W zupelnosci zadowolilbym sie zobaczeniem seryjnego Forda GT. Ale chetnie zobaczylbym ktorys z wyscigowych samochodow Rousha: #6 #16 #17 #26 #99 mimo ze kibicuje samochodom Dodge z teamow Penske Racing i Evernham Motorsports

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, teraz to już nie jestem pewien czy to był na pewno od Rousha bo:

- był biały w niebieskie pasy a po krótkim szperaniu w google znalazłem same czarne z czarnymi felgami a nie wiem czy jest możliwość wyboru koloru...

- nie miał 600RE na drzwiach ;)

- "Production of the 600RE is limited to only 10 Vehicles and demand is expected to quickly exceed supply."

 

Chyba to jednak nie był Roush mimo że miał kilka takich znaczków.

 

 

I takie pytanie mam przy okazji. Widziałem ostatnio 4 drzwiowego Wranglera. To było seryjne czy komuś drzwi brakowało i zrobił na własną rękę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czesto widuje wiele ciekawych i 'egzotycznych' z pozoru samochodow ;)

Poniewaz im czesciej sie je widzi, tym bardziej staja sie mniej egzotyczne :)

 

Identycznym jezdzi jeden z Kucharzy w hotelu, w ktorym pracuje:

 

Dołączona grafika

 

Widziany na ulicy, identyczny kolor nadwozia:

 

Dołączona grafika

 

Czesto widuje tez:

 

Dołączona grafika

 

A nawet:

 

Dołączona grafika

 

Aston Martin, Porsche, Lamorghini i wiele innych w wielu odslonach ;)

Czasami czuje sie jak w Monaco :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R8 widziałem, hummery to chyba już nie egzotyki i fordy mustangi też te nowe, dziś zaparkowałem obok jednego, tyle ich widze ze to juz dla mnie zwykły ford ale fajny, ale juz nie egzotyczny O_o

 

PS: i kolejna corvetta na puławskiej, a na uczelni ma ktoś nówke vipera srebrnego

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dobry dzien: grafitowe Porsche 911 Turbo (997), czarne BMW M6, czerwone Ferrari F430 i czarny Dodge Charger (ten taki najbardziej klasyczny, nie znam sie na muscle carach), wszystko w Wawce.

 

Charger? z lat 70? oO ile bym dal zeby go zobaczyc, a co dopiero moc sie nim przejechac, albo chociaz usiasc w nim i posluchac silnika :D

 

Chyba sie do wawy musze wybrac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robione telefonem :

 

http://img209.imageshack.us/img209/7473/dsc00425ei8.jpg

lincoln

 

http://img231.imageshack.us/img231/5193/dsc00440xt6.jpg

mercedes ale jaki ! ! !

 

http://img410.imageshack.us/img410/1153/dsc00448jh6.jpg

mustang , jeden z wielu w wawie.....

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie zdjęcie, to chyba SLK? Na trzecim ładnie uchwyciłeś HDR. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mustang , jeden z wielu w wawie.....

No ten model jest akurat dosc czesto spotykany, ale ten juz chyba nie:

 

http://img81.imageshack.us/my.php?image=dsc00006jd2.jpg

 

Mustang SVT Cobra Cabrio Cameleon, a przed stary Chrysler 300

 

Sory za jakosc, ale robilem telefonem... i sory za odleglosc, ale nie moglem podejsc centralnie pod niego bo musialem przenosci meble :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis ide sobie z kumplami przy grudziackiej w Toruniu, przejechalo Audi R8 nasza reakcja byla "o k***a" i poszlismy dalej, autko na blachach warszawskich, jak troche przydepnal to naprawde wielkie wrazenie robi, kumpel zrobil fotke ale widac tylko rozmazany tyl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990
A już podawałem wcześniej chyba to ;) Ogólnie ostatnio nic ciekawego nie widziałem w Warszawie.

 

EDIT: Mam na myśli samochód [;

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem w Gdańsku koło Opery zieloną Corvette nową, aż się ździwiłem, jakie to niskie w porównaniu do reszty samochodów :D a oprócz tego na osiedlu obok mnie stoi piękne srebrne Porsche, Boxter bodajże, ale głowy nie dam :) ogólnie sporo porsche w Gdańsku można zobaczyć.

 

A oprócz tego byłem kiedys w Monte Carlo, a tam wiadomo :D młody byłem, nie znałem się, ale Ferrari, Porschaków i Lamborgini na co 2giej uliczce stały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...