Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

@dzikidaniel:

W pierwszym poście był link do CryEngine2 Tech Demo, dokładnie do tego filmiku.

 

CryEngine2 to Crysis, jaki engine będzie wykorzystany w Far Cry 2 nie wiadomo.

"Filmów" (trailer, teaser etc.) z Far Cry 2 narazie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to bezsensu.. FC na CryEngine wyglądał znakomicie. A teraz by mieli dać inny silnik. ? Jestem pewien że jak dadzą nowy to będzie gorzej zoptymalizowany i grafika może i słabsza. To cofanie się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to bezsensu.. FC na CryEngine wyglądał znakomicie. A teraz by mieli dać inny silnik. ? Jestem pewien że jak dadzą nowy to będzie gorzej zoptymalizowany i grafika może i słabsza. To cofanie się...

e tam zgadzam sie ze silnik far cry nadal powala grafiką i optymalizacją, ale spojrzmy prawdzie w oczy, minely ponad 3 lata i wszystko poszlo do przodu, wiec grafika gorsza na pewno nie bedzie. w koncu far cry to zbyt znana marka. łezka sie kreci w oku ze far cry 2 to juz nie bedzie produkcja od cryteka ... :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet ciekawy news z fajnymi artami: http://www.in4.pl/komentarze.htm?news_id=13704

Niech tyko tytuł Was nie zwodzi (w październiku ma być dopiero ark w PC Gamerze a nie premiera (czy demo) FC2). Niby nic nowego ale fajne arty.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Tylko mnie zastanawia co to bedzie miało wspólnego z FC ;]. Oby Jacka przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mini scan z gamestar

 

Dołączona grafika

 

widać od razu, że Far Cry 2 różni się bardzo od pierwowzoru :-| prędzej nazwał bym Crysisa sequelem Far Cry niż tą grę. mam nadzieję, że panowie z Ubisoft Montreal podołają zadaniu i nie spaprzą tej wspanialej gry.

dziwi mnie fakt dlaczego tak się stało, że Ubisoft Montreal robi Far Cry 2, a Crytek Crysisa :angry: EA musiał sporo zaplacić żeby Crytek "porzucił" Far Cry lub sytuacja jest taka sama jak z People Can Fly którzy to nie mają żadnych praw do tytułu Painkiller, a tym samym nie mogą bez zgody Dreamchater stworzyć sequel Painkillera.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dla mnie jasne jest, ze gra nie dzieje sie na tropikalnych wyspach, poniewaz, Crysis 'zaklepal' ten temat wczesniej, ze tak powiem, a do tego Ubi chyba nie chce konkurowac z Crysisem, bo, przyznajmy szczerze, konkurowac z ludzmi (tzn Crytek), ktorzy w temacie 'tropikalnej strzelanki' czuja sie jak w domu raczej nie ma szans na wygrana.

 

2. To raczej nie jest tak, ze EA dalo kupe siana za to zeby Crytek porzucil FC i UbiSoft, to bylo na tej zasadzie, ze Ubi i CryTek mialy umowe tylko na gre FarCry (1) i prawdopodobnie Crytek zgodzil sie zeby prawa do marki FC posiadl Ubi, a ze po wydaniu FC umowa wygasla i CryTek juz nic wsplnego z Ubi nie mial to w tym momencie EA szybko zareagowalo i podpisalo umowe z 'wolnym' CryTekiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o plener (imo fajny) tu chodzi o Jacka ;0. Skoro to FC2 jakieś powiązanie musi być do pierwowzoru (z fabułą i postaciami). Jakoś ten kolo mi nie przypomina Jacka (chociaż podobnie było z Payne'em). No zobaczymy. Imo fajnie ze gra sie nie rozgrywa w jungli i na wyspach tylko na sawannie.

 

A i szkoda ze scan taki mały. Widać na nim nowe skriny ale tekstu sie już nie da przeczytać ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies zaginione miasta ... niektore skany to jak rodem z azerbejdzanu. jakie bronie - jak II wojny - to na pewno squel ? to wyglada jak prequel tylko ze wydany po podstawce ....

 

zaczynam sie obawiac o smak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze co to bedzie mialo wspolnego z pierwsza czescia FC ?? chyba tytul tylko :/

faktycznie jak by nie patrzec to bardziej "Cryzys" jest kontynuacja far craja - moze nie do konca bo az takich ufokow nie bylo w czesci pierwszej, natomiast pozostale aspekty cryzysa wskazuja wg mnie ze plasuje sie to na squel far cry.

 

a far cry 2 to sam nie wiem ... bardziej pod delta force bym to podciagnal takie w wersji rambo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z magazynu PC Gamer.

  • Rozgrywka toczy się na terenie Afryki;
  • Gra będzie nieliniowa w pełnym tego słowa znaczeniu (otwarty teren, brak narzuconej kolejności wykonywania misji);
  • Gracz będzie mógł nawiązać współpracę z różnymi organizacjami. Możliwe będzie także zaprzyjaźnienie się z niektórymi postaciami;
  • W Far Cry 2 będzie można podziwiać bardzo zróżnicowane krajobrazy – od terenów pustynnych, po sawanny oraz dżungle zlokalizowane w pobliżu rzek;
  • Do dyspozycji gracza oddanych zostanie 30 rodzajów broni (mogącej ulec zniszczeniu) oraz 14 pojazdów;
  • Autorzy zaimplementują w Far Cry 2 dynamiczne efekty pogodowe;
  • Sztuczna inteligencja przeciwników na bieżąco analizuje aktualne warunki pogodowe oraz porę dnia, przystosowując się do wszystkich zmian;
  • W grze będzie się można natknąć na około 50 modeli przeciwników, należących do trzech organizacji;
  • Autorzy zapowiadają również zaawansowany model destrukcji otoczenia;
  • Gra będzie w pełni korzystać z dobrodziejstw DX10, jednak redaktorzy PC Powerplay wierzą w to, że będzie w nią można bezproblemowo pograć także na DX9;
  • W tekście nie zamieszczono niestety żadnych informacji na temat trybu rozgrywki wieloosobowej.
Źródło: www.gry-online.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak do tego dodadzą lwy, tygrysy, lamparty hieny i inne dzikie stwory może być całkiem młodzieżowo :)

Wyobrażam sobie: noc skradam sie w wysokiej trawie, a tu nagle lampart mi na kark skacze ( prawie jak AvP :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze będzie tak, że FC2 gameplayem pobije Crysisa, bo wyspa już była, pustynia nie :>

No faktycznie z pustynią mało co shooterów kojarzę. Mnie tam nawet pasują w grze takie klimaty z kałachami ,terrorystami etc Ileż można łazić po wyspach. FC mnie jakoś przynudzał jak zacząłem pierwszy raz w niego grać. Wszyscy nim się w około podniecali ,ale ta gra jakoś mnie nie zachwyciła niczym szczególnym po za grafiką. Tu nas zapewniają że nie będzie liniowości. Do tego dojdzie współpraca z innymi. Coraz bardziej mnie interesuje ta gra.

 

Małe OT: Crysis ma tą wadę właśnie że nawiązuje trochę do FC 1 pod względem lokalizacji. Po prostu przypomina mi to FC z każdej strony tylko z nieco podrasowaną grafiką. Kolejna reklama engine'u Cryteka jak dla mnie. Chodzisz ,strzelasz etc.. nuda...

 

P.S to tylko moje zdanie ,więc nie bić ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...