Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że również tak pomyślałem o silniku a na początku tego gameplay'a jak zobaczyłem rąsię z pistolecikiem i wokoło te drzewa i krzaki uśmiechnąłem się tylko z myślą ...mmm.... far :cry:... pierwsze skojarzenie, wydaje mi się, że nawet niewiedząc co to za gra właśnie tak bym ją zidentyfikował.

Fajne jest jeszcze to, że zapowiadają się na wiosnę przyszłego roku. Jak nie będzie obsuwy to będzie miłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24516

 

 

Uuuuu... właśnie oglądam ten drugi filmik i chyba go na dysk zrzucę by mieć lepszą jakość. Otoczenie i jego zachowanie oraz warunki pogodowe wyglądają rewelacyjnie.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=24516

Uuuuu... właśnie oglądam ten drugi filmik i chyba go na dysk zrzucę by mieć lepszą jakość. Otoczenie i jego zachowanie oraz warunki pogodowe wyglądają rewelacyjnie.

No ładnie ładnie, jak możesz rzuć linka do wersji HQ, bo niekumaty jestem po czeskawemu...

 

EDIT: 08:27 :blink:

 

EDIT 2: znalazłem (fakt, ślepy jestem...), ale to chyba nie to samo, czas 2:25?

 

EDIT 3: plik leży na dysku, jakość taka jak na stronie, połączone oba filmiki w jedno.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis też dobrze hulał :lol:

 

EDIT: no to radzę obejrzeć pierwsze filmiki z Crysis, bo te pokazywane obecnie są chyba z innej gry (albo mają tam w Cryteku słabsze kompy niż kiedyś). Tak, to była ironia.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie te zmienne warunki pogodowe wyglądają, ale już patrząc z punku meteorologicznego to szkoda gadać jak to jest zrobione. W przyszłości programiści będą musieli kończyć jakieś kursy z podstaw biologii, fizyki, meteorologii, astronomii i innych, bo takie rodzaje chmurek i wiatr to myślą sobie, że można sobie łączyć jak się tylko podoba... ładnie to wygląda ale totalnie zero realizmu. Szczególnie w Afryce, gdzie takie zjawiska są ściśle powiązane z porami roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to jak na którymś z trailerów narrator gada "nie znajdziecie tutaj żadnych apteczek itd, wszystko jest jak w rzeczywistości" po czym koleś zatrzymuje się i pod obstrzałem wyciąga obcęgami kule z ręki...to ci dopiero realizm :lol:

 

Ale poza tym to bardzo mi sie podoba (przynajmniej trailery) i nie chce wszczynać żadnych wojen,ale może nawet bardziej mi sie podoba niż crysis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliły mnie filmiki "FarCry 2 *Growing Vegetation* Demo" i "FarCry 2 *Tree Regeneration* Video". Po co to w grze ?? Przecież takie procesy trwają po kilka/kilkanaście lat jeśli w grze będzie drzewko odrastało w pięć minut to według mnie jest totalnym bezsensem, mam nadzieję, że w finalnej wersji gry tego nie będzie, a te filmiki to tylko zabawa enginem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Rozwaliły mnie filmiki "FarCry 2 *Growing Vegetation* Demo" i "FarCry 2 *Tree Regeneration* Video". Po co to w grze ?? Przecież takie procesy trwają po kilka/kilkanaście lat jeśli w grze będzie drzewko odrastało w pięć minut to według mnie jest totalnym bezsensem, mam nadzieję, że w finalnej wersji gry tego nie będzie, a te filmiki to tylko zabawa enginem.

Tak bo na pewno nie przyśpieszali procesu by nie nagrywać 5 lat filmu. Widać, że wszystko jest specjalnie przyśpieszone.

 

Grafika też ładna chociaż szału nie robi. Ale szykuje się dość ciekawy tytuł. Otwarte przestrzenie bez loadingów, nieliniowość i ciekawe fizyka oraz otoczenie. Czekam na tą gre z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bo na pewno nie przyśpieszali procesu by nie nagrywać 5 lat filmu. Widać, że wszystko jest specjalnie przyśpieszone.

 

Grafika też ładna chociaż szału nie robi. Ale szykuje się dość ciekawy tytuł. Otwarte przestrzenie bez loadingów, nieliniowość i ciekawe fizyka oraz otoczenie. Czekam na tą gre z niecierpliwością.

To, że przyśpieszyli to logiczne mi chodziło o to, żeby nie było tak, że strzelam w drzewko odpada gałąź odwracam się patrzę za chwilę, a ono wygląda jak nowe.

 

Filmiki jak z zapowiedzi Crysis - wszystko pieknie ladnie, wszyscy sie podniecali, a pozniej w grze juz takiej grafy nie widac.

Nie jest problemem zrobienie jeszcze lepszej grafy w Crysis'ie bo engine na to pozwala problemem jest to, że dzisiejsze kompy nie są wstanie wyświetlić w zadowalającym framerate takiej grafy. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dopiero oblookalem nieco dluzsza wersje filmu z powyzszego linku

jest tam data Alpha Dema Sierpien 2007 ,

http://www.n-joy.cz/video/far-cry-2-gc-vid...CfD3sTURd3GAOG/

kuzwa moze jest szansa ze w ciagu miesiaca wydadza dfinalne demo ?

Gra zapowiada sie co najmniej tak dobrze jak Crysis ,

oby tylko te sawanny nie byly pozbawione zycia ,znaczy sie oby tchneli w nie troche zwierzyny

bylo by jak na prawdziwym safari ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajkowo nie bajkowo

zobaczy sie jak wyjdzie oficjalny Trailer HD

ponoc ma wyjsc na dniach .

 

Mnie sie tam grafika w FC2 podoba , widac posluchali moich prosb na forum ;)

i tchneli w sawanne normalnego zycia ,

teraz tylko zeby interakcja z zwierzyna byla na odpowiednim poziomie

np. zeby np rannego bohatera tropily po sawannie glodne lwy, hieny bedzie zabawniej i naturalnie

no i naturalniej w rzekach krokodyle i mamy symulator sawanny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k będziesz zawiedziony... ale z tego co czytałem to drapieżniki podobno nie są w planach FC2 ... gdyż twórcy stwierdzili, że wprowadzenie zwierzaków drapieżnych zachwieje liczbę innych osobników np. antylopów :P i okazałoby się, że wszystkie antylopy by wyginęły przez to, że populacja lwów byłałby za duża ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle: mniejsze zageszczenie drzew da z pewnoscia troche odetchnac kartom graf :lol: (w porownaniu do crysisa), co mnie oczywiscie bardzo cieszy

 

ps. Jak patrze na screeny to pierwsze skojarzenie to project igi, tylko nie wiem czemu bo klimaty lekko inne.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k będziesz zawiedziony... ale z tego co czytałem to drapieżniki podobno nie są w planach FC2 ... gdyż twórcy stwierdzili, że wprowadzenie zwierzaków drapieżnych zachwieje liczbę innych osobników np. antylopów :P i okazałoby się, że wszystkie antylopy by wyginęły przez to, że populacja lwów byłałby za duża ;p

Wątpię żeby nie mogli stworzyć respawnu dla antylop i jakiś prosty program do kontroli liczby osobników danej grupy. Pewnie po prostu zwierzęta psuły gameplay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...