Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

moze zabrzmie jak jakis obronca zwierząt, lub ktos z greenpeace etc. ale musze powiedzieć, ze bardzo nie spodoba mi się mozliwosć roznorakiego zabijania zwierząt w grze. Ja rozumie, ze odwzorowanie swiata ma byc jak najbardziej wiarygodnie, ale bezcelowe wybijanie zwierząt to bezsens i wypaczanie naturalnych poglądów.

 

do popełnienia tego posta zmusił mnie ten trailer:

http://polygamia.pl/trailer-trailera-far-cry-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusk

 

A szyneczke na swieta to z czego jadles ??? z trawy ???

Kielbaske tez pewnie z tego prosiaka co masz w Avantarze ;)

No chyba ze jestes Jarosh , to sorry

 

Maja byc zwierzaki ,ma byc ostra jazda i krwawe safari

Maximum Game

albo

Maximum Reality

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, a to co oferuje postal, gta i masa innych gier (jak nie wiekszosc) ci nie przeszkadza?

 

Jak ktos ma problemy z odroznieniem rzeczywistosci od tego co widzi (i na co ma wplyw) na ekranie to ma powody do zmartwien ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że nie będzie zwierząt w afryce xD Pluskwa - Imo tak będzie fajniej, bo sorry, ale nie tylko kraby, ptaki, kury i jakieś inne żabki żyją na dość orientalnych wyspach, a tym bardziej w tropikach czy też afryce... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to też chyba za dużo wieprzowiny jem,bo ni ch..y nie moge się dopatrzeć ani usłyszeć strzelania i zabijania na tym trailerze.

 

A do tematu to imo (mam nadzieje ;) ) że FC2 zmiecie Crysisa. Grafika zapowiada się miodzio (jak w więkoszości nowych gier hehe) + dobra/b.dobra grywalność i to sie może udać.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie no rozumie :D jadlo sie to i tamto, ale czy ktos z Was podjada sobie mięsko z zebry albo innego jelenia? :) Ogolnie dziwnie zabrzmiałem i mam nadzieje , ze nie wywołam tu lawiny postow obroncow zwierząt :lol:

 

jurek911 przeczytaj sobie jeszcze raz mojego posta bo napisalem tam bardziej w czasie przyszłym.

 

... w gta nie pamietam zebym ganial po dzikich terenach, wiec moze nie porownujmy, a co naprawde oferuje postal?? ja nie mam pojęcia, z opisu ta gra wydawała mi się popie.dolona wiec sobie darowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no "karygodne", a "nie podoba mi się" to z deczka jakaś róznica, nie obrzucalem nikogo mięsem za to, ze zabija zwierzęta w grach. Z reszta nie chcialem tu wywoływać z tej okazji jakichś burzliwych obrad ale widze Carson ze sie zgłebiłeś :D Moja opinie była spowodowana trailerem jak i tym, że moj pies nie był na dworze od 7:00 do 16:30 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyzszy czas zeby w tego typu grach implementowali srodowisko

wraz z jego bogata roznorodna fauna i flora .

Jeszcze lepiej zeby to wszystko wspolgralo , zeby mozna bylo w FC2 zabladzic

i aby przezyc cos upolowac ,albo w innych okolicznosciach byc upolowanym ;)

Skoro w trailerze gosciu sobie kule wyciaga z nogi to spoko mozna i zaimplementowac

cale srodowsiko sawanny i polowanie na slonie :)

 

wyimaginowana

Misja , 5 kul w magazynku ,pozny wieczor i trzeba przejsc 2 mile poprzez sawanne pelna

drapieznikow , ot tego potrzeba w tej grze .

Z tego co czytalem na ich forum dla vipow to tego typu akcje beda w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyzszy czas zeby w tego typu grach implementowali srodowisko

wraz z jego bogata roznorodna fauna i flora .

Jeszcze lepiej zeby to wszystko wspolgralo , zeby mozna bylo w FC2 zabladzic

i aby przezyc cos upolowac ,albo w innych okolicznosciach byc upolowanym ;)

Skoro w trailerze gosciu sobie kule wyciaga z nogi to spoko mozna i zaimplementowac

cale srodowsiko sawanny i polowanie na slonie :)

 

wyimaginowana

Misja , 5 kul w magazynku ,pozny wieczor i trzeba przejsc 2 mile poprzez sawanne pelna

drapieznikow , ot tego potrzeba w tej grze .

Z tego co czytalem na ich forum dla vipow to tego typu akcje beda w grze

mi by to własnie nie stykało. Może na żywo byłoby to "fajne" (nadnercza by wyschły od produkcji adrenaliny) ale w grze to wiało by nudą (przynajmniej dla mnie). A co do wyjmowania kuli z reki to tak jak wcześniej napisałem jeden z większych " :lol: " tej gry ;]. Dalej widze jak narazie prawie same plusy (nie liczac braku Jack'a). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szawel

 

To czego oczekuje to cos nowego ,cos wiecej niz oferuje nam przecietna gra

takie polonczenie kilku gier dalo by super produkt gwarantujacy sukces .

Mam dosc gier dla Moronow ,gdzie tylko idziesz i strzelasz do "Manekinow"

Jak sie tak czlek zastanowi co sie zmienilo w rozgrywce od czasow Q1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nieźle to wygląda. Sposób w jaki zachowują się rośliny i drzewa na wietrze oraz dynamiczna zmiana pogody. Coś pięknego. Fizyka w grze też pewnie będzie stać na wysokim poziomie. Graficznie też niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie to wygląda ale ta pogoda... już o tym pisałem ale widać oni lubią brnąć w nierealny świat. Pada deszcz, gęste chmury, a za chwilę chmury razem z deszczem rozchodzą się jakby wyparowały w kosmos. Do tego deszcz z takich chmur jak tam jest pokazane w Afryce nie pada. A jak już pada to z chmur burzowych, które mają po kilkanaście km wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC

 

 

Czy ty potrafisz odbierac na wlasciwych falach :) ?

Przeciez to byla Demonstracja ,

to niby mieli czekac w realtime zeby im sie te chmury rozmyly po 30-40 minutach ?

 

Zeby nie bylo tak jak z prezentacjami dynamicznej zmiany pory dnia w Crysis :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie to wygląda ale ta pogoda... już o tym pisałem ale widać oni lubią brnąć w nierealny świat. Pada deszcz, gęste chmury, a za chwilę chmury razem z deszczem rozchodzą się jakby wyparowały w kosmos. Do tego deszcz z takich chmur jak tam jest pokazane w Afryce nie pada. A jak już pada to z chmur burzowych, które mają po kilkanaście km wysokości.

Poprawiłeś mi humor. :-P Przecież to tylko gra.

Jak widać baaardzo ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz to tylko gra, pokazanie możliwości ale już wiemy z Crysisa i innych gierek, że te bzdury wprowadzają w życie. Najgorsze jest to, że Ci programiści i w ogóle większość ludzi naprawdę myśli, że tak to w realu wygląda. Nad chmurkami są ukryte zbiorniki w których się przechowuje wodę, która później spada na ziemię. A przecież same chmury to para wodna. W przyszłości do tych nierealnych pokazów się przyzwyczają i będziemy mieli w grach SF jakiego jeszcze nie widzieliśmy tylko dlatego, że programiści to banda amerykańskich czy tam europejskich nieuków :) No nie wiem jak Wy ale mnie kręci realizm, fanie jest się czymś takim zaskoczyć, a nie płaskie chmurki i tony wody z nich spadające.

 

"Przecież to tylko gra."

 

Tak to TYLKO gra, a dla 15 latków to AŻ tylko gra i z tego nauka więc, naprawdę to dużo nie kosztuje aby to zrobić jak w realu.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomysl z "polowaniem na cos zeby nie pasc z glodu" to juz dla mnie lekko zalatuje chlamem w stylu WoW.

To jest za ambitne na WoW :P Byla kiedys taka gierka - Robinson's Requiem bodajze - w ktorej wlasnie trezba bylo dbac o jedzenie, picie, ogrzanie sie, itp. Taki symulator rozbitka.

 

Niestety gra byla:

a. cholernie trudna (byle zadrapanie moglo sie skonczyc infekcja)

b. przerazliwie nudna (no chyba, ze kogos pasjonuje lykanie aspiryny :P )

 

LCC - a slyszales o czyms takim, jak kompresja czasu? Czas w grze z reguly plynie szybciej niz w rzeczywistosci, bo inaczej moznaby sie zanudzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Tak, teraz to tylko gra, pokazanie możliwości ale już wiemy z Crysisa i innych gierek, że te bzdury wprowadzają w życie. Najgorsze jest to, że Ci programiści i w ogóle większość ludzi naprawdę myśli, że tak to w realu wygląda. Nad chmurkami są ukryte zbiorniki w których się przechowuje wodę, która później spada na ziemię. A przecież same chmury to para wodna. W przyszłości do tych nierealnych pokazów się przyzwyczają i będziemy mieli w grach SF jakiego jeszcze nie widzieliśmy tylko dlatego, że programiści to banda amerykańskich czy tam europejskich nieuków :) No nie wiem jak Wy ale mnie kręci realizm, fanie jest się czymś takim zaskoczyć, a nie płaskie chmurki i tony wody z nich spadające.

 

"Przecież to tylko gra."

 

Tak to TYLKO gra, a dla 15 latków to AŻ tylko gra i z tego nauka więc, naprawdę to dużo nie kosztuje aby to zrobić jak w realu.

Nie sądziłem, że kto kolwiek naświecie patrzy na takie rzeczy. Ja nawet w realu nie patrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że kto kolwiek naświecie patrzy na takie rzeczy. Ja nawet w realu nie patrze

Dlatego Polska jest jaka jest :) Zaczniesz patrzyć w drugiej klasie liceum, bo chyba wtedy na geografii jest temat o chmurach.

15-nasto latkowie zaś powinni uczyć się w szkole od nauczycieli, a nie w domu od Ubisoftu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Dlatego Polska jest jaka jest :) Zaczniesz patrzyć w drugiej klasie liceum, bo chyba wtedy na geografii jest temat o chmurach.

15-nasto latkowie zaś powinni uczyć się w szkole od nauczycieli, a nie w domu od Ubisoftu...

Nie sądzę aby sytuacja w kraju zależała od tego czy ludzie znają się na chmurach, a może właśnie za dużo w nich bujają :-P

Poza tym czepianie sie chmur w grze (czy z takich powinno padać czy nie, czy takie bywają na tej szerokości, itp) uważam, za lekką przesadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...