Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andare

Wszyscy tak gadaja, ze - a Crysis to bedzie drugi Far Cry 1. Preawda jest taka, ze dzungla to bedzie tylko 1 level z bardzo wielu dostepnych w grze i tylko w jednym levelu zobaczymy jakies podobienstwo do Far Cry'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym, ale za to jakim dużym, bo nie oszukujmy się - wygląda na to, że "pierwsza część" Crysis'a będzie toczyła się głównie w dżungli.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

W jednym, ale za to jakim dużym, bo nie oszukujmy się - wygląda na to, że "pierwsza część" Crysis'a będzie toczyła się głównie w dżungli.

Skad wiesz jak duzy, jak gra nie wyszla ? Poza tym to 1,1 jedyny etap. Pozniej mamy statek kosmiczny, zamrozona dzungle (tego chyba nie liczysz bo nie bedzie mialo nic wspolnego z pierwszym levelem bo tam juz wchodza obcy) a reszta lokacji bedzie zupelnie inna. Z tego co wiem, leveli ma byc 20 a skoro w dzungli (tej far cry'owej) ma byc tylko 1 wiec strasznie mnie dziwia takie porownania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiesz jak duzy, jak gra nie wyszla ? Poza tym to 1,1 jedyny etap. Pozniej mamy statek kosmiczny, zamrozona dzungle (tego chyba nie liczysz bo nie bedzie mialo nic wspolnego z pierwszym levelem bo tam juz wchodza obcy) a reszta lokacji bedzie zupelnie inna. Z tego co wiem, leveli ma byc 20 a skoro w dzungli (tej far cry'owej) ma byc tylko 1 wiec strasznie mnie dziwia takie porownania.

Naprawdę myślisz, że "czysta dżungla" to tylko 2-3 poziomy, potem tyle samo poziomów zamrożonych lasów i cała reszta na statku kosmicznym?

 

Bez żartów - z pewnością większość będzie rozgrywała się na tropikalnej wyspie nie skutej lodem.

 

No, co mogą jeszcze dodać?, podziemia?, nawet jeżeli, to z pewnością nie będzie to 50% gry.

 

Ale no tak - to nie temat o Crysis'ie...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"In short, everything. Far Cry 2 is hugely, impossibly ambitious. It's S.T.A.L.K.E.R. gone on safari; it's Boiling Point with a budget."

A skończy się znowu tak.... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak widzialem na tym scanie gazetki te screeny tylko w znacznie mniejszym rozmiarze ->ZAL.RUS jesli chodzi o kontynuacje legendy FC1, ktora charakteryzowala sie tym ze "mgielka" na horyzoncie pojawiala sie kilakset metrow dalej, a tutaj...jak w kazdym obecnie FPS a anwet i gorzej, widok 50m i tyle....mam nadzieje ze grywalnsoc bedzie dobra chcoiaz.... Przelom ma byc iwstrzac an rynku . narazie to przemilcze , zobaczymy tailery z gameplay o sie dowiemy...

IMHO solidny FPS(bo niezly budzet i zdolna ekipa) ktory zostanie zapomniany po roku jak nie wczesniej

 

EDIT:

screen 2 poraza!!!! to chyba DX11

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol z linka powyżej to zgodzę się z tym tekstem:

 

Według szefa firmy Crytek, w Far Cry istnieją dwa miejsca, gdzie gracze rezygnują z dalszej zabawy: przy pierwszym kontakcie z mutantami oraz w ostatnim etapie. Zgodzicie się?

screeny!!

tragicznie to wygląda imo. lol, 2 screen te drzewko...a ogół jakieś to takie pomarańczowe, nadal nie mogę się przekonać do tych pixel shaderów, w większości gier jakby wywalić shadery to gry wyglądają okropnie a tekstury słabo... Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , Tak

Na 90% to sa skany , a nie jak ktos pisal wczesniej szkice

Widac taka maja polityke reklamowa , zreszta z FC bylo tak samo

pierwsze co ujrzalo swiatlo dzienne to wlasnie byly Skany .

Miesiac . dwa i bedziemy mieli pierwsze screeny HD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se ogladam pierwsze techdemka z wykorzystaniem nowego silnika Cryengine to jakos inaczej to wyglada.

Pamietacie rozwalajacy sie dom czy odchylajace sie liscie czy krzaki gdy przechodzimy ?

Juz na filmikach Crysis czy FC2 tego nie ma :/

 

No ale sama akcja w grze moze byc przednia. To co po nas zostaje to jakis kataklizm :)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

Bardzo mi się podoba, że stawiają na realizm więc nie będzie mutantów czy alienów. Co do leczenia to wyciąga z ręki kule albo z nogi ew się gasi ja bym wolał gdyby była apteczka ale żeby jej użyć trzeba by było poświęcić czas na bandażowanie ran.

Edytowane przez Andżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mówią o maxymalizaci realizmu a tutaj takie akcje z tą kulą ;]. Średnio mi sie to podoba.

Troche mi nie pasi strzelanie z SAW'a (m249) bez recoila (szczególnie gdy autorzy stawiają na realizm). Tylko jeden ziom może strzelać z czegoś takiego (m248 czy m60) bez odrzutu albo z jednej ręki - RAMBO ;).

No i na koniec: albo koleś gra z godmode albo na ultra easy. Skoro realizm to czemu bohater jest wytrzymały jak czołg ?

Poza tym FC2 mi sie podoba. Klimat sawanny to coś nowego w FPS'ach (przynajmniej dla mnie - nie wliczam Legii Cudzoziemskiej i takie tam ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tyle, ze na tym filmiku tez trafil sie nie zly absurd jak gosciu stoji na srodku pola i wyjmuje sobie kule pod ostrzałem przeciwnika :lol: mogłby tak stac poł dnia i dłubać w ciele az sie agresorom skończą kontenery amunicji :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglada jak cryengine 2 nawet te blachy na domkach takie same

 

moze crytek udzielil im licencji po cichu bo jakos nie chce mi sie wierzyc aby ubisoft pisal engine od podstaw

Edytowane przez jasrka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...