Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8800 GTX / GTS

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj mam 8800 GTS 320 i mam pytanie . Jak zmusić by temperatury grafy wyświetlał mi mbm?

Narazie na 1 karcie osiągnąłem 7800 w 3dmarku 06

nie trzeba atitool wystarczy ściągnąć wtyczkę do mbm nvidi poszukaj na forum ja nie pamiętam gdzie to było, u mnie działa (no i jeszcze trzeba pokombinować w ustawieniach temp bodajże taj jak wcześniej napisali w atitool czujnik 30)

 

Jak ktos chetny to przesle na e maila tego plugina

Edytowane przez bekala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty znalazłem i mnie olsniło ^_^ : EVGA GeForce 8800GTS 640MB 320Bit Link

 

Mam tylko nadzieję, że to dobry wybór :wink:

I jeszcze pytanko, może wziąć wersje SuperClocked bo taka sama cena? Jak to jest potem z dalszym jej podkręceniem (znaczy tej SC)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdke.. kompa mam z podpisu i wpadly mi w reke 2x 8800GTS 320. No wiec mysle zrobie SLi. Podlączyłem wsio, zalozylem mostek - zainstalowala sie 2ga grafa i nei widze gdzie wlaczyc tryb SLi !! Tam gdzie to powinno byc to tego nie widze . tak jakby sli nie dzialalo. Jedna grafa smiga na PCix16 druga na PCix2 - moze to tego wina ? da sie cos z tym zrobic na moim mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdke.. kompa mam z podpisu i wpadly mi w reke 2x 8800GTS 320. No wiec mysle zrobie SLi. Podlączyłem wsio, zalozylem mostek - zainstalowala sie 2ga grafa i nei widze gdzie wlaczyc tryb SLi !! Tam gdzie to powinno byc to tego nie widze . tak jakby sli nie dzialalo. Jedna grafa smiga na PCix16 druga na PCix2 - moze to tego wina ? da sie cos z tym zrobic na moim mobo?

 

musisz na plycie pewnie przelaczyc na sli mialem wczesniej dfi bez sli tam po przelozeniu zworek dzialaly mi porty pcx 2x8 i bylo sli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu BFG 8800GTS 320. Niestety nigdy nie miałem stycznością z firmą BFG. Duże doświadczenie mam z Gigabytem i wiem, że ich produkty są solidne. Lecz tym razem wydaje mi się, że karta BFG jakoś lepiej się kręci. Może ktoś się wypowiedzieć na temat produktów firmy BFG?

Edytowane przez Moloch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu BFG 8800GTS 320. Niestety nigdy nie miałem stycznością z firmą BFG. Duże doświadczenie mam z Gigabytem i wiem, że ich produkty są solidne. Lecz tym razem wydaje mi się, że karta BFG jakoś lepiej się kręci. Może ktoś się wypowiedzieć na temat produktów firmy BFG?

Wszystkie są ok , zależy jak trafisz...... loteria.

Osobiście preferuję ;

BFG , EVGA , Leadteka , Asusa , ale i inne będą ok.PCB i tak wykonuje jedna fabryka , więc można się sugerowac praktycznie tym co jest na naklejce , której i tak nie widać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nei kazdy ma kase zeby tak sobie zmieniac ... styka mi to co mam . gry i tak smigaja a moj monitor i tak dziala tylko w 1280x960 wiec tez i grafe wybralem w wer 320mb bo nei zamierzam go zmieniac narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jakie chlodzenie mozna bez problemu zamontowac na kartach 88xx a konkretnie chodzi mi o 8800 GTS 320 MB. Czy cos takiego jak ten REVOLTEC - http://www.allegro.pl/item216711495__revol...ta_nowosc_.html bedzie pasowal? Czy moze bedzie trzeba cos innego wykombinowac. Interesuje mnie chlodzenie do 100 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark05, Leadtek 8800 GTS 640, rewizja A3, 675 MHz z prockiem @ 3.7 GHz i wiatraczkiem na max :P

Dołączona grafika

I 648, proc @ 3.6 GHz, ustawienia na codzien:

Dołączona grafika

W obu przypadkach pamięci @1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cisza jak są 162.18 whql , ale one były dostępne już dawno na station-drivers.

 

 

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_162.18_pl.html

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=240047

 

163.14

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam fajną informację dla Was

http://www.nvision.pl/news.php?extend.7084

Co sądzicie??

Przeciez G92 mial miec wydajnosc pomiedzy 8600 GTS i 8800 GTS, co imo mialoby sens bo za duza jest luka miedzy tymi dwoma grafami, a prawdziwy nastepca G80 dopiero w 2008. Po co nvidia mialaby pedzic na leb na szyje z wydawaniem nowej generacji kart jesli nie ma prawdziwej konkurencji dla obecnej? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez G92 mial miec wydajnosc pomiedzy 8600 GTS i 8800 GTS, co imo mialoby sens bo za duza jest luka miedzy tymi dwoma grafami, a prawdziwy nastepca G80 dopiero w 2008. Po co nvidia mialaby pedzic na leb na szyje z wydawaniem nowej generacji kart jesli nie ma prawdziwej konkurencji dla obecnej? :huh:

a x2900??? tosz to rewelacja/rewolucja/kał !!! (niepotrzebne skreślić)

 

 

 

B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...