Skocz do zawartości
AndyN

Tweak.pl - Na Sprzedaż

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Naczelny odpisal http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=...p;#entry2123929 ,szkoda tylko ze jego wypowiedz mowi az tyle ile ostatnia z przed paru dni.

WIele to on nie napisał.

Może przywiązuję do tego zbyt dużą wagę, ale po prostu w****wia mnie jego styl wypowiedzi... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Naczelny odpisal http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=...p;#entry2123929 ,szkoda tylko ze jego wypowiedz mowi az tyle ile ostatnia z przed paru dni.

jakaś kpina :mur: :mur:

 

dla tych którzy nie mogą się dostać na forum

 

A ja się znów zastanawiam, czemu całe PPC wraz z wodzem naczelnym Romkiem zawsze lepiej wie co knuje ten zły Lisek icon_smile3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Naczelny objawil sie po raz drugi http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=...p;#entry2123934

 

Dla osob ktore wstepu na tlika nie maja:

Z podpisu widze, że Ty już skończyłeś czekać, więc nie wiem skąd te oburzenie.

Moj sig: Uzytkownik przeniesiony na purepc.pl

 

Moja odpowiedz na to:

Szczerze to nie zbyt zadowala mnie taka wypowiedz. To raczej nie jest oburzenie tylko chec uslyszenia czegos nowego od administracji tweaka. Moderatorzy wiedza podobno tyle co kazdy, troche dluzej korzystajacy z tego forum. Tak wiec napewno nie tylko ja, ale i reszta uzytkownikow jak i obslugi tego forum chciala by uslyszec cos ciekawszego niz troche dluzsze sformulowania slowa "spadaj". Mysle ze po tylu latach chodz to sie nam nalezy.

OT: A jak bys zajrzal w logi to bys wiedzial kiedy zmienilem sig a razem z tym troche rzadziej zaczalem odwiedzac to forum. Ulatwie Ci sprawe i powiem ze bylo to wczoraj albo przedwczoraj kiedy chyba kazdy z nas tutaj obecnych zauwazyli ze po prostu brzydko mowiac "olewasz" spolecznosc ktora po niekad stworzyles.

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota : 30 000,00 zł :lol:

 

Bajka. ;) Jeśli chciał sprzedawać to mógł to zrobić wcześniej a nie kiedy serwis i forum przeżywa swoje najgorsze chwile i osiąga dno... Eh ;) Nie, już nie będę Liska komentować ... :rolleyes:

pytanie tylko kto to licytuje? bo widze juz tam 2 "kopertki", z czego jedna odwołana juz (przez Allegro). Czyzby jakies sztuczne podbijanie aukcji? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwota : 30 000,00 zł :lol:

 

Bajka. ;) Jeśli chciał sprzedawać to mógł to zrobić wcześniej a nie kiedy serwis i forum przeżywa swoje najgorsze chwile i osiąga dno... Eh ;) Nie, już nie będę Liska komentować ... :rolleyes:

W życiu za tyle nie pogoni. Zresztą co mnie to obchodzi. Kto w ten sposób będzie postępował dla zysku ,nie licząc się z innymi co wnieśli swój wkład w sam serwis jak i forum jest dla mnie żałosne. Dalej nie znam konkretnego powodu sprzedaży tweak'a. Zostałem bez podstawnie zbanowany i cżęść moich postów usunięta... Pan Lisek nie odpowiada na postawione pytania. Nie mogę życzyć komuś takiemu sukcesu. Martwi mnie tylko los załogi (moderatorzy ,redaktorzy) czy będą dalej robić swoje ,a tylko właściciel się zmieni. Może i ta zmiana wpłynie na dobre i nowy szef tchnie życie w ten niegdyś świetny serwis. Liczba odsłon to za mało panie Lisek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac nazwe tego konta miałem w głowie podobnie brzmiace - lisekpen.. ;) Hm, dziwnie zaczeła wygladac ta aukcja, osoba powaznie nia zainsteresowana, a nie znajaca sytuacji z twakiem moze podchodzic troche z nieufnoscia do jej kupna ;) Z reszta szaleniec by kupił serwis z takim zasmieconym forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lis olał sprawę a teraz na 99% nikt nie kupi tego za więcej niż 8-10k bo większość co chce szybko się przekona, że to bardzo śliska inwestycja bo lis nie ma pełnych praw do bazy o czym wiadomo a sprzedać coś bez praw do tego ociera się o kodeks prawny o czym my i on wiemy.

 

Sprawa recenzji na portalu również jest śliska bo nie posiada do nich praw (oprócz swoich art.) inne bez umowy są nadal w rękach pisarzy co oznacza, że sprzedaje tylko ciut o czym pisze

Dolicz do tego, że z każdym miesiącem tweak traci na wartości, bo jest coraz mniej rozpoznawalny, natomiast pure zyskuje; za roczek myślę będzie miało tą samą wartość, którą miał tweak w momencie rozpadu i będzie tak samo rozpoznawalne, jak stary tweak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac nazwe tego konta miałem w głowie podobnie brzmiace - lisekpen.. ;) Hm, dziwnie zaczeła wygladac ta aukcja, osoba powaznie nia zainsteresowana, a nie znajaca sytuacji z twakiem moze podchodzic troche z nieufnoscia do jej kupna ;) Z reszta szaleniec by kupił serwis z takim zasmieconym forum :P

wiesz nie każdy musi uważać to forum za zaśmiecone....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tak patrzę i obserwuje i dziwi mnie to że już 7 strona leci odnośnie sprzedaży Tweaka, panowie i panie (jeżeli jakieś są) co nas/was obchodzi forum na którym położyliśmy/położyliście lagę w chwili rozłamu.

Niech się bawią sami, to problem userów Tweaka, a nie PPC, wiem wiem że stara domena i jakaś nostalgia do nazwy, praca którą niejeden tam włożył, ale bez przesady

Skoro właściciel chce to sprzedać jego sprawa, co kogo obchodzi dlaczego to sprzedaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stare forum da się urwatować?

Moim zdaniem nie da rady bo bardzo straciło w oczach wszystkich.

 

Kto może kupić serwis tweak.pl?

- firma - wtedy mamy sporo spamu na skrzynkach, recenzje sponsorowane oraz reklamy typu arbomedia.

- inny portal - wielkie połączenie, tak samo jak to miało miejsce z jet-pc i innymi. Zrobi się kolos, który użyje waszych postów swoją dźwignię marketingu.

 

P_M_ wielki guru naczelny romek robi błędy i nie da sie ich czytać:

Słuchaj P_M_ każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy. Przyznaje się, że robię błędy bo dyslekcja jednak u mnie króluje jednak staram się poprawiać błędy jakie zrobiłem. Jeśli uważasz się za takiego speca i nie jesteś w stanie czytać moich wypowiedzi to musisz je omijać bo nie widzę innej możliwości w tej sytuacji. Druga sprawa jeśli chcesz mnie obrażać lub drwić to oszczędź sobie tego bo mnie to nie rusza, lecz utwierdza w przekonaniu, że są ludzie o innych poglądach i trzeba ich szanować jakimi są bo cóż już ich nie damy rady poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze gorszy serwis pochlona lepszy...

A co do sprawy z "tłikiem" to poprostu zenada. Lisek mogl napisac prawde czyli ze serwis przestal przynosic dochody i ze chce sie pozbyc zarabiajac i tyle. A tu L153K musi dalej pokazac klase, ze on niby tego nie robi dla kasy.

 

ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu: "Kasa misiu, kasa!"

A co do jest pracy w chipie to powiem, ze mu sie udalo. Dosc, ze sporo kasy wezmie za "tłika" (o ile uda mu sie go sprzedac) to jeszcze pracuje jako redaktor. I takim to kurde w zyciu zle...

Edytowane przez Vejita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... serwis caly czas upada. Traci ogladalnosc, forum to istne pastwisko dzieci neostrady itp. Mozna powiedziec ze z kazdym dniem traci na wartosci. Wiadomo, ktos od niego to kupi ale wydaje mi sie ze wiecej niz 20k zlociszy za tweak'a nie wezmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... serwis caly czas upada. Traci ogladalnosc, forum to istne pastwisko dzieci neostrady itp. Mozna powiedziec ze z kazdym dniem traci na wartosci. Wiadomo, ktos od niego to kupi ale wydaje mi sie ze wiecej niz 20k zlociszy za tweak'a nie wezmie.

dobre i te 20k ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do tego, że z każdym miesiącem tweak traci na wartości, bo jest coraz mniej rozpoznawalny, natomiast pure zyskuje; za roczek myślę będzie miało tą samą wartość, którą miał tweak w momencie rozpadu i będzie tak samo rozpoznawalne, jak stary tweak.

 

Nie z takim marketingiem i stroną główną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...