Skocz do zawartości
Kean

Gdzie Kupić Suchy Lód I Ln2?

Rekomendowane odpowiedzi

sry że odświerze temat, ale tak sie zastanawiam, bo oststatnio przeklądam rózne rzeczy o "nietypowaych" systemach chłodzenia na ile taki lód starcza- załóżmy 1 wsypanie do tuby na procka ? bo tego nigdzie nie piszą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry że odświerze temat, ale tak sie zastanawiam, bo oststatnio przeklądam rózne rzeczy o "nietypowaych" systemach chłodzenia na ile taki lód starcza- załóżmy 1 wsypanie do tuby na procka ? bo tego nigdzie nie piszą ;p

pelna rura 25cm (sr. 54mm) starcza na ok 30-40min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat, bo chcialbym sie dowiedziec gdzie kupic suchy lód. Minelo juz troche czasu od ostatniej dyskusij i moglo sie cos zmienic. Gdzie i po ile sprzedaja ten lod, i jak z transportem.

Cala produkcje linde przeniesli na syberie bo taniej, dostarczaja promem kosmicznym w trybie door2door (przesylka wliczona w cene), cena zalezy od kursu jena u rosyjskiej mafii... :mur:

 

 

... a tak na powaznie nic sie [ciach!]... nie zmienilo i nic sie nie zmieni przez dluzszy czas, przeczytaj caly topic to bedziesz wiedzial, wszystko dalej jest aktualne.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jest późno, jestem zmęczony, ale chyba mnie jeszcze oczy nie mylą...

 

Suchy lód na Allegro z dostawą pod nos: https://ssl.allegro.pl/item186815010_suchy_...chlodzenie.html

B-)

 

Co prawda minimum 30kg ale może można się dogadać... ;]

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaszlod spytaj czy jest dostawa odpowiedźą że albo we własnym zakresie albo odbiór osobisty

 

edit: doczytałem "KOSZT WYSYLKI 21 Zł PACZKA DO 30 KG + OPAKOWANIE TERMOIZOLACYJNE 20 Zł.

MOZLIWY ODBIOR OSOBISTY W WARSZAWIE. PRZY WIEKSZYCH ILOSCIACH TRANSPORT GRATIS." wypas :D tyle powiem

Edytowane przez bryce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co ja zrobię z 30kg? Seti będę liczył? <_<

 

Jakby sprzedawali 10kg to byłby wypas... ;] Trzeba się zapytać czy nie mozna by kupić mniej niz te 30 kilo...

 

@bryce, pożyczysz mi kiedyś rure na gpu? :D

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Łodzi DI kosztuje 6zł netto od kg, najmniejsza ilość jaka można kupić to 5KG, do tego dorzucają pojemnik styropianowy za 20zł. Ceny w Linde

Linde troche przegina z cenami

LN2 ponad 9PLN Brutto za 1kg (brak możliwości wypżyczenia dewara)

DI nawet ciut drożej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linde troche przegina z cenami

LN2 ponad 9PLN Brutto za 1kg (brak możliwości wypżyczenia dewara)

DI nawet ciut drożej ...

Oni zaoferowali tobie LN2 na kg? Troche lol, w takim razie DI oplaca sie tobie zamowic z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linde troche przegina z cenami

LN2 ponad 9PLN Brutto za 1kg (brak możliwości wypżyczenia dewara)

DI nawet ciut drożej ...

wow co to za ceny... u ans jest po 5,4zl albo cos kolo tego..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze benciach!esz z janio.... wtedy 1 dzien to nie przetrwa:P

Eee, tam gadasz .... :P

 

 

Czyli całość z przesyłką i opakowaniem, przy zamówieniu 30 KG... ~150 ziko. Kurde, trochę drogo :/ I jak, dowiadywał się ktoś czy można zamówić mniej niż 30?

 

Widzę, że Entu zaszalał ;)

 

 

Tutaj też coś znalazłem, tylko że mało informacji :/ https://ssl.allegro.pl/item198586314_suchy_lod.html

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli całość z przesyłką i opakowaniem, przy zamówieniu 30 KG... ~150 ziko. Kurde, trochę drogo :/ I jak, dowiadywał się ktoś czy można zamówić mniej niż 30?

Jakiś miesiąc temu na allegro był suchy lód, gdzie minimum zamówienie to 10kg. Z przesyłką i opakowaniem wychodziło ~60zł przy 10kg lodu. Tylko teraz sobie nie umiem przypomnieć nicka tego allegrowicza :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc temu na allegro był suchy lód, gdzie minimum zamówienie to 10kg. Z przesyłką i opakowaniem wychodziło ~60zł przy 10kg lodu. Tylko teraz sobie nie umiem przypomnieć nicka tego allegrowicza :mur:

było Tu

 

Minimalne zamówienie 30kg

Przesyłka 21PLN

opakowanie 20PLN

 

Czyli razem jakieś 146PLN

Ale z 30kg to trochę pokręcić można ..

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było Tu

 

Minimalne zamówienie 30kg

Przesyłka 21PLN

opakowanie 20PLN

 

Czyli razem jakieś 146PLN

Ale z 30kg to trochę pokręcić można ..

 

pytalem tego kolesia, mozna ponizej 30kg zamowic, pewnie trzeba poprosic o zrobienie aukcji, bo teraz nic nie ma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U sprzedawcy "podkowy" na pierwszej aukcji było 30kg, na drugiej już minimalna ilość zakupu wynosiła 10kg. Przesyłka i pudło, pozostawało bez zmian, chyba. Zapewne można byłoby kupić u niego lód, poza allegro, drogą mail'ową ;]

 

Edit: ryba był szybszy...

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow co to za ceny... u ans jest po 5,4zl albo cos kolo tego..

W Messer(Chorzów) DI 4,5 zł netto za kg a azot 160 zł netto za 80 litrów. Szkoda tylko, że nie wypożyczają dewara. W BOC jak chciałem brać 30 litrów LN2 to mi zawołali 270 zł netto :shock: a dewar 4 zł netto/dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość aqiulino

W Messer(Chorzów) DI 4,5 zł netto za kg a azot 160 zł netto za 80 litrów. Szkoda tylko, że nie wypożyczają dewara. W BOC jak chciałem brać 30 litrów LN2 to mi zawołali 270 zł netto :shock: a dewar 4 zł netto/dobę.

Jak z nimi pogadasz ze tylko na kilka dni potrzebujesz to nie biorą kasy za dewar, ode mnie nie chcieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie aukcji allegro z DI u usera podkowy:

 

Uwazajcie na to jakie pudla dostajecie, ja bralem 30 kilo, dojechalo moze z 20, po nocy na hali zostalo z 6-7 :/, lod bralem na ESWC w Poznaniu (opis na extremalnym), wiec sie troche zdraznilem, ze na kupionych 30 kilo pobenchowalismy sobie 6h :/. Pudlo bylo w zlym stanie, proponuje uwrazliwic tego Pana na ten aspekt.

 

Puma >> BOC jeszcze nie dawno mial 5ziko netto za 1l LN2 zdaje sie (przynajmniej w Poznaniu).

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie aukcji allegro z DI u usera podkowy:

 

Uwazajcie na to jakie pudla dostajecie, ja bralem 30 kilo, dojechalo moze z 20, po nocy na hali zostalo z 6-7 :/, lod bralem na ESWC w Poznaniu (opis na extremalnym), wiec sie troche zdraznilem, ze na kupionych 30 kilo pobenchowalismy sobie 6h :/. Pudlo bylo w zlym stanie, proponuje uwrazliwic tego Pana na ten aspekt.

 

Puma >> BOC jeszcze nie dawno mial 5ziko netto za 1l LN2 zdaje sie (przynajmniej w Poznaniu).

To nie ma nic do rzeczy. Kazdy oddzial BOC albo Linde ustala sobie ceny od ich widzimi sie. Przerabialem to z LN2, DI i roznymi gazami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U sprzedawcy "podkowy" na pierwszej aukcji było 30kg, na drugiej już minimalna ilość zakupu wynosiła 10kg. Przesyłka i pudło, pozostawało bez zmian, chyba. Zapewne można byłoby kupić u niego lód, poza allegro, drogą mail'ową ;]

 

Edit: ryba był szybszy...

Przy odbiorze osobistym minimalna wielkość zamówienia to 10kg.

Wysyłkowo dalej 30kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odbiorze osobistym minimalna wielkość zamówienia to 10kg.

Wysyłkowo dalej 30kg

kszonek bral 10 kilo przesylka od tego jegomoscia :D, ale tak jak ja trafil popekane pudlo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek bral 10 kilo przesylka od tego jegomoscia :D, ale tak jak ja trafil popekane pudlo :(

Zwalacie na to ze trafiacie popekane pudelko, a dla mnie to wyglada troche inaczej.... siodemka (raczej na 100% tym wysylaja) nie szanuje za bardzo paczek, a styropian delikatny jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...