Skocz do zawartości
Caleb

Geforce 8600 GTS / GT

Rekomendowane odpowiedzi

"A gierki optymalizowane pod DX 10 będą napewno dużo lepiej chodzić. "

 

Juz to widze ;-)

 

Tak BTW to Jonny Twoja interpretacja psychologiczna ("Poza tym to ty się teraz rozżalasz że jest już DX 10 i próbujesz oczernić wszystkie karty na tym oparte. Bo tego nie masz.Proste") mnie rozbraja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item187521465_galaxy_860..._8600_gts_.html

725 za za 8600 GTS od Galaxy GPU podrasowany lekko na 700 mhz i pamięci na 2000 mhz GDDR3 1 ns!!

http://overclock.pl/News/Show/Id/31,8600gt...500gt_od_galaxy

W sumie potworek warty rozważenia.

PS. Ciekawe dlaczego najwięcej na nowe GF 8600 narzekają posiadacze GF 7900 GS. Czyżby smutno im się zrobiło że ich GF7 już wychodzi? A za podobną kasę można kupić lepszą kartę z DX 10 obsługującą HDR + AA w grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2583686[/snapback]

http://allegro.pl/item187521465_galaxy_860..._8600_gts_.html

725 za za 8600 GTS od Galaxy GPU podrasowany lekko na 700 mhz i pamięci na 2000 mhz GDDR3 1 ns!!

http://overclock.pl/News/Show/Id/31,8600gt...500gt_od_galaxy

W sumie potworek warty rozważenia.

PS. Ciekawe dlaczego najwięcej na nowe GF 8600 narzekają posiadacze GF 7900 GS. Czyżby smutno im się zrobiło że ich GF7 już wychodzi? A za podobną kasę można kupić lepszą kartę z DX 10 obsługującą HDR + AA w grach?

Czemu nikt tych kart nie atakuje w podanej aukcj;D? a 7900gs i 7600gs schodza jak cieple bulki?

 

Sam zamiezalem zakupic cos z rodziny 8600, ale teraz poczekam dluzej i dozbieram na 8800gts 320 bo naprawde nie oplaca sie pakowac w 8600 jesli ktos posiada 7600gs czy tez 7900gs (z fajnym OC).

I może wlasnie ci ludzie tak bardzo nazekaja, poniewaz przymiezali sie do wymiany 7900 na karte z najnowszej rodziny "wersja dla ubogich" , a niestety sie zawiedli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt tych kart nie atakuje w podanej aukcj;D? a 7900gs i 7600gs schodza jak cieple bulki?

 

Sam zamiezalem zakupic cos z rodziny 8600, ale teraz poczekam dluzej i dozbieram na 8800gts 320 bo naprawde nie oplaca sie pakowac w 8600 jesli ktos posiada 7600gs czy tez 7900gs (z fajnym OC).

I może wlasnie ci ludzie tak bardzo nazekaja, poniewaz przymiezali sie do wymiany 7900 na karte z najnowszej rodziny "wersja dla ubogich" , a niestety sie zawiedli.

Czemu nikt tych kart nie atakuje w podanej aukcj;D? a 7900gs i 7600gs schodza jak cieple bulki?

 

Sam zamiezalem zakupic cos z rodziny 8600, ale teraz poczekam dluzej i dozbieram na 8800gts 320 bo naprawde nie oplaca sie pakowac w 8600 jesli ktos posiada 7600gs czy tez 7900gs (z fajnym OC).

I może wlasnie ci ludzie tak bardzo nazekaja, poniewaz przymiezali sie do wymiany 7900 na karte z najnowszej rodziny "wersja dla ubogich" , a niestety sie zawiedli.

Dlatego że ten Galaxy właśnie się pojawił i jest całkowitą nowością i mało kto o nim wie..Narazie każdy woli poczekać ,aż każda firma wyda swoje wersje kart opartych o GF 8600 i ceny się ustabilizują.

Jeszcze z tydzień lub 2 i będzie ok. Zobaczysz jak seria GF 7 spadnie na łeb. Tak samo było wcześniej. Jak wyszły 7300 GT, 7600 GT, 7900 GS to na początku ludzie dalej kupowali karty pokroju 6600 Gt. Aż ceny się ustabilizowały powychodziły podkręcone wersje tych kart i wtedy wszyscy się rzucili.

http://pcarena.pl/page/79003/Galaxy-zmodyf...ce-8600-i-8500/

Jeszcze do tego wentylatorek zalmana na miedzi .Mniami

PS. Żaden posiadacz karty GF7 nie wypowie się z oczywistych powodów pozytywnie o GF 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zamiezalem zakupic cos z rodziny 8600, ale teraz poczekam dluzej i dozbieram na 8800gts 320 bo naprawde nie oplaca sie pakowac w 8600 jesli ktos posiada 7600gs czy tez 7900gs (z fajnym OC).

I może wlasnie ci ludzie tak bardzo nazekaja, poniewaz przymiezali sie do wymiany 7900 na karte z najnowszej rodziny "wersja dla ubogich" , a niestety sie zawiedli.

Dokładnie. Ja się zawiodłem. Nie mam zamiaru robić kroku w tył za 300zł i kupować 8600GTS z 128Bit co z tego, że DX10 ciekawe jaka gra nam pozwoli na niej pograć w max detalach? Crysis... chyba raczej Saper. Teraz wiem, że następna przesiadka na 88GTS lub coś za tą cene od ATI. Miałem czekać na 8800GTS i Jonny2003 teraz to bym mógł sobie pluć w twarz. Bo gram od prawie pół roku sobie na 7900GS który stracił na wartości 50zł a w większości gier DX9 ( muszę dodawać, że w tylko takie możemy grać?) 7900GS po OC spisuje się lepiej. I Jonny2003 za jaką podobną kaasę lepszą karte :lol: 7900GS 500zł kosztuje co z 8600 jest za tą cene w podobnej wydajności? Pomyśl logicznie a nie zwalaj na to co kto posiada bo równie dobrze mógłbym powiedzieć czemu wypowiadasz się o 7900 i 8600 skoro posiadasz GF3?. DX10 jeszcze nie ma. W DX9 86GTS dostaje od 79GS. 86GTS jest droższy o conajmniej 200zł. Jak jesteś w stanie wydać 200zł za mniejszą lub czasem minimalnie większą wydajność to proszę bardzo :wink:

 

PS nie ma się czym podniecać karta o połowę słabsza od 800GTS 320MB... a cena nie.

Edytowane przez LudwiG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja się zawiodłem. Nie mam zamiaru robić kroku w tył za 300zł i kupować 8600GTS z 128Bit co z tego, że DX10 ciekawe jaka gra nam pozwoli na niej pograć w max detalach? Crysis... chyba raczej Saper. Teraz wiem, że następna przesiadka na 88GTS lub coś za tą cene od ATI. Miałem czekać na 8800GTS i Jonny2003 teraz to bym mógł sobie pluć w twarz. Bo gram od prawie pół roku sobie na 7900GS który stracił na wartości 50zł a w większości gier DX9 ( muszę dodawać, że w tylko takie możemy grać?) 7900GS po OC spisuje się lepiej. I Jonny2003 za jaką podobną kaasę lepszą karte :lol: 7900GS 500zł kosztuje co z 8600 jest za tą cene w podobnej wydajności? Pomyśl logicznie a nie zwalaj na to co kto posiada bo równie dobrze mógłbym powiedzieć czemu wypowiadasz się o 7900 i 8600 skoro posiadasz GF3?. DX10 jeszcze nie ma. W DX9 86GTS dostaje od 79GS. 86GTS jest droższy o conajmniej 200zł. Jak jesteś w stanie wydać 200zł za mniejszą lub czasem minimalnie większą wydajność to proszę bardzo :wink:

 

PS nie ma się czym podniecać karta o połowę słabsza od 800GTS 320MB... a cena nie.

OK.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ci którzy już mają GF 7900 niech sobie mają.Karta była/jest dobra i tyle.Pół roku temu napewno bym kupił taką. Ale ja kupuję kartę w przyszłym tygodniu. I co innego jest mieć kartę a co innego dopiero kupować.Uważam że kupowanie GF7900 GS w chwili gdy już jest na rynku GF 8600 i to dość tani i w różnych wersjach jest głupotą. Powtarzam co innego już mieć a co innego dopiero kupować. I nikt nie przekona mnie że ci wszyscy posiadacze GF 7900 GS tak narzekający na GF 8600 narzekają czysto obiektywnie i teraz kupiliby GF 7900 GS . Napewno by się zastanawiali tak samo jak się już zastanawiają czy nie sprzedać. To normalne że każdego wkurza szybki postęp i że karta którą kupił niedawno nie jest już najnowsza technologicznie pod względem GPU. Tak samo było z tymi co siedzieli na Socket 939 i wyzywali na AM2 a po cichu chcieli sprzedać jak widzieli o ile droższe są procki na Socket 939 od tych AM2 i że ta platforma umiera.Ja też będę pewnie za jakiś czas narzekał na AM3 :).Ale bez przesady. Troche obiektywizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ci którzy już mają GF 7900 niech sobie mają.Karta była/jest dobra i tyle.Pół roku temu napewno bym kupił taką. Ale ja kupuję kartę w przyszłym tygodniu. I co innego jest mieć kartę a co innego dopiero kupować.Uważam że kupowanie GF7900 GS w chwili gdy już jest na rynku GF 8600 i to dość tani i w różnych wersjach jest głupotą. Powtarzam co innego już mieć a co innego dopiero kupować. I nikt nie przekona mnie że ci wszyscy posiadacze GF 7900 GS tak narzekający na GF 8600 narzekają czysto obiektywnie i teraz kupiliby GF 7900 GS . Napewno by się zastanawiali tak samo jak się już zastanawiają czy nie sprzedać. To normalne że każdego wkurza szybki postęp i że karta którą kupił niedawno nie jest już najnowsza technologicznie pod względem GPU. Tak samo było z tymi co siedzieli na Socket 939 i wyzywali na AM2 a po cichu chcieli sprzedać jak widzieli o ile droższe są procki na Socket 939 od tych AM2 i że ta platforma umiera.Ja też będę pewnie za jakiś czas narzekał na AM3 :).Ale bez przesady. Troche obiektywizmu.

zgodze sie z jednym kupowanie 7900gs to glupota dzis! tak samo 7600gs! te karty nawet po OC sa wolne gothic 3, tdu z hdr, supreme commander, tytuly w ktorych granice plynnosci sie uzyska przy maxymalnych detalach. 570 za 7900gs a 8800gts o 400zl drozszy jak sie poszuka. NIBY 2x wiecej dwa razy drozej! Jesli ty chcesz wpakowac sie w 8600gts za 700zl to imho glupota jeszcze wieksza bo naprawde te 200zl warto dolozyc co by nabyc karte 2x szybsza i tyle.

Czemu ludzie z 7xxx nazekaja na 8600? bo sie zawiedli OTRZYMANO KASTRATY nieznacznie szybsze! Zbyt duza roznica jest miedzy 8600 a 8800gt, i tu miec trzeba nadzieje ze nowe karty 8800gt wypelnia ta luke i beda tym na co WSZYSCY czekali:)

ps. zeby nie bylo ze nazekam na 8600, bez doplaty bym sie wymienil;] a tak to szkoda zlotowki na cos nieznacznie szybszego

ps2. Ty masz jakies kompleksy sprzetowe? Bo ja i chyba kazdy normalny patrzy NA WYDAJNOSC i stosunek cena/wydajnosc, a nie to co jest najnowsze czy to co maja inni!. Jesli cos z rodziny 6xxx byloby obecnie utlra wydaje kupilbym to mimo iz byloby to stare technologicznie. Ja za nowinkami nie gonie dx10 mnie nie przekonuje (jeden argument: poczatkowo wszystkie tytuly nawet crysis byly robione pod dx9.0 ) to czysty chwyt "maketintowy"

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie z jednym kupowanie 7900gs to glupota dzis! tak samo 7600gs! te karty nawet po OC sa wolne gothic 3, tdu z hdr, supreme commander, tytuly w ktorych granice plynnosci sie uzyska przy maxymalnych detalach. 570 za 7900gs a 8800gts o 400zl drozszy jak sie poszuka. NIBY 2x wiecej dwa razy drozej! Jesli ty chcesz wpakowac sie w 8600gts za 700zl to imho glupota jeszcze wieksza bo naprawde te 200zl warto dolozyc co by nabyc karte 2x szybsza i tyle.

Czemu ludzie z 7xxx nazekaja na 8600? bo sie zawiedli OTRZYMANO KASTRATY nieznacznie szybsze! Zbyt duza roznica jest miedzy 8600 a 8800gt, i tu miec trzeba nadzieje ze nowe karty 8800gt wypelnia ta luke i beda tym na co WSZYSCY czekali:)

ps. zeby nie bylo ze nazekam na 8600, bez doplaty bym sie wymienil;] a tak to szkoda zlotowki na cos nieznacznie szybszego

No tak ale jaką kartę teraz można kupić za cenę 500-700 zł max?

Tylko coś albo oparte na 8600 albo 7900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jaką kartę teraz można kupić za cenę 500-700 zł max?

Tylko coś albo oparte na 8600 albo 7900.

za 500zl 7900gs za 700 nic, tylko zbierac na 8800gts bo za 200zl wiecej mozna miec 2x szybsza karte! od 8600gts. Naprawde warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne że każdego wkurza szybki postęp i że karta którą kupił niedawno nie jest już najnowsza technologicznie pod względem GPU. Tak samo było z tymi co siedzieli na Socket 939 i wyzywali na AM2 a po cichu chcieli sprzedać jak widzieli o ile droższe są procki na Socket 939 od tych AM2 i że ta platforma umiera.Ja też będę pewnie za jakiś czas narzekał na AM3 :).Ale bez przesady. Troche obiektywizmu.

Mnie jakoś nie zabardzo ale idąc twoim tokiem myślenia to na twoim miejscu bym skoczył oknem jakieś 2 lata temu :lol: Po prostu nie uważam za głupotę kupna 7900GS za 499zł w tej cenie coś z 86 jest o wiele mniej wydajne. DX10 tak fajnie ale powiedz mi jaka gra i kiedy pozwoli Ci z niego korzystać? I ciekawe jaka gra starczy Ci w pełnym DX10 na grę w max detalach? O wiele bardziej bym wolał dołożyć te 200zł do 8800GTS bo ma przynajmniej wydajność i nie potrzebuje DX10 by ją kupić. Tak jak powiedział Heathen DX10 w 8600 to bajer na wyrost i ja również jak on patrzę wydajność/cena :wink:

 

PS nie wiem jak Ty z GF3 ale ja przechodziłem przez wszystkie ostatnie generacje DX więc co jest chwytem marketingowym wiem z własnego doświadczenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenie GTS jest taka fajna karta:

 

http://allegro.pl/item185363539_microstar_...bit_1_1ns_.html

Dokładnie. Imo dużo lepszy wybór. Ja nie narzekam na 8800 (bo nie są złe karty - tylko gtx troche za drogi). Właśnie chciałem sie przerzucić odrazu na 8600 i myślałem ze bedzie lepsze (a gts za taką cene to jest porażka - fatalny stosunek cena/wydajność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś tabelki z wynikami wrzucone przez Caleba na poprzedniej stronie

Pozwole sobie zauwazyc ze na roznych stronach sa rozbiezne wyniki. Raz 8600 GTS dogania 7950 GT nawet w starszych grach(zależnie od rozdzielczości), w tym samym tescie na innym portalu nie krecone 7900GS go leje :| Straszne rozbieżności, jedni testowali na 158.8 inni 165.1 jeszcze inni ch** wie na czym. Chyba trzeba troche poczekac na ustabilizowanie sie wynikow kart po wpelni dopracowanych sterach. Za 600 pln to juz nie bedzie zla propozycja :>

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonny2003 ośmieszasz sam siebie w tym topicu ;). Chcesz, to kupuj 8600GT. A pamiętasz może serię GF FX i jej początek? Sam kupiłem FX'a i dałem się kiedyś nabrać i nie mam zamiaru zrobić tego ponownie. Nie widziałem w akcji jeszcze żadnej gry z DX10, a 8600GT rewolucją żadną nie jest, czy to się podoba, czy nie. Jeżeli dalej nic z tego nie rozumiesz, to szczerze współczuję. GF FX też miały nową pr0 jazzy technologię. Sam miałem megakastrata 5600 "Ultra", na którym gry chodziły słabiej niż na GF 4 Tit 4200 kumpla. I giercowałem kawał czasu w trybie niemalże slideshow. Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz nVidia dala ciala z 8600, zostawili 1/4 z tego co ma 8800 i wciskaja marketingowy kit, moga sobie na to pozwolic bo nie maja konkurenta w tym segmencie z DX10. Ludzie sie łapia na to, ze to taka przyszlosciowa karta i bedzie Crysis chodzil w DX10 (w 15fps lub 640x480 :) ).

 

Jonny2003, jestes przykladem na to, ze marketingowcy odrobili prace domowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 8600 to nie taka zla karta... mozliwe ze kiedys sam sobie taka kupie (najpierw przesiadka z AGP na PCIE :wink: ) np. taki 8600GT/GTS od galaxy/palita ktory sie niezle kreci szczegolnie po jakims vmodzie w cenie ok 400 zeta bedzie calkiem niezlym wyborem ale obecnie za taka kase jaka wolaja to tylko fajniutki GTO ktory pozre w calosci 8600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonny2003 ośmieszasz sam siebie w tym topicu ;). Chcesz, to kupuj 8600GT. .

Sam kupuje 8600GT,tylko czekam na podrasowane wersje palita lub Galaxay,które pewnie będą tak samo wydajne jak GF 7900GS.Jonny2003 ma racje co innego zmieniać karte np takiego GF 7900GS na 8600GT co jest zupełnie nieopłacalne,a co innego składać nowego kompa i tu najrosązodniejszym rozwiązaniem będzie podrasowane wersje 8600GT palita oraz Galaxay :) a nie pchanie się w serie siódmą,i mało mnie obchodzi że nie będzie dobrze chulał na nim directX 10.I rzeczywiście najwięce4j biadolą posiadacze serii siódmej :lol2:

 

w cenie GTS jest taka fajna karta:

 

http://allegro.pl/item185363539_microstar_...bit_1_1ns_.html

to już wolałbym dołożyć do 8800GTS 320MB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kupuje 8600GT,tylko czekam na podrasowane wersje palita lub Galaxay,które pewnie będą tak samo wydajne jak GF 7900GS.Jonny2003 ma racje co innego zmieniać karte np takiego GF 7900GS na 8600GT co jest zupełnie nieopłacalne,a co innego składać nowego kompa i tu najrosązodniejszym rozwiązaniem będzie podrasowane wersje 8600GT palita oraz Galaxay :) a nie pchanie się w serie siódmą,i mało mnie obchodzi że nie będzie dobrze chulał na nim directX 10.I rzeczywiście najwięce4j biadolą posiadacze serii siódmej :lol2:

 

No to po co ci karta z DX10 jesli ma byc wolna w DX10?

 

Rozmowca 1: "Haha, mam 8600GT, ktory ma DX10."

Rozmowca 2: "No i jak tam Crysis wyglada w DX10?"

Rozmowca 1: "Za....iscie, ale mam tylko 15fps, wiec gram w trybie DX9."

Rozmowca 2: "Aha, a jak chodzi w DX9?"

Rozmowca 1: "No calkiem niezle, ok 25fps."

Rozmowca 2: "LOL, to ja na swoim 7900GS mam 40fps".

 

Podsumowujac, do DX10 sie nie nadaje bo bedzie slaba wydajnosc, a w DX9 7900 jest szybsze.

 

Czekamy na gierki DX10 i zobaczyny czy to sie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmowca 1: "Haha, mam 8600GT, ktory ma DX10."

Rozmowca 2: "No i jak tam Crysis wyglada w DX10?"

Rozmowca 1: "Za....iscie, ale mam tylko 15fps, wiec gram w trybie DX9."

Rozmowca 2: "Aha, a jak chodzi w DX9?"

Rozmowca 1: "No calkiem niezle, ok 25fps."

Rozmowca 2: "LOL, to ja na swoim 7900GS mam 40fps".

Litosci ... to jest rozumiem przyszlosc 8600GTS w twoich oczach. Co ma byc to bedzie i zobaczymy tak naparwde czy te 40 fps na 7900GS nie jest tylko poboznym zyczeniem :| Pewnie tak jak w Oblivionie, Stalkerze i Most Wanted w 1280x1024 full :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac, do DX10 sie nie nadaje bo bedzie slaba wydajnosc, a w DX9 7900 jest szybsze.

 

Czekamy na gierki DX10 i zobaczyny czy to sie sprawdzi.

Może się okazać żą GF 8600GT będzie szybsze w directX 10 niż GF 7900GS w directX 9 w Crysis,czas pokaże :D.Oczywiście mówie tu o rozdziałce co najwyżej 1024x786 i detalach medium,bo na więcej te karty nie pozwolą,a jak chcecie grać na maksa to kupujcie GF 8800GTX za 2500zł i wtedy może nie będziecie biadolić i oczekiwać za 500zł cudów na kiju :mur: :lol2: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze i w sumie najśmieszniejsze jest to, że jeszcze nie ma gier na DX10, a już widzę tutaj ciekawą dyskusję na temat ilości klatek ... bleh jednak chyba jestem jednym z niewielu gdzie w grze nie liczy się grafika, a grywalność, powodzenia panowie w liczeniu klateczek :)

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze i w sumie najśmieszniejsze jest to, że jeszcze nie ma gier na DX10, a już widzę tutaj ciekawą dyskusję na temat ilości klatek ... bleh jednak chyba jestem jednym z niewielu gdzie w grze nie liczy się grafika, a grywalność, powodzenia panowie w liczeniu klateczek :)

w sumie dla mnie także bardziej liczy się grywalność od grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho obojetne 7900gto za 800 jest wprost proporcjonalnie wydajnie do 8800gts 320 za 1100 :)

Miałem 7900GTO kręcone 700/850, mam 8800GTS 650/1000 i różnica jest znaczna. W Obku i TDU zupełnie inny komfort gry, uwierzcie mi. Lepiej dozbierać te 300 zł i potem nie płakać. Edytowane przez SzperSon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...