Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

to nie rpg ;]. Ja tam nie pragne swobody w FPS tylko dobrej fabuły, dużo akcji i dobrego użycia broni. Zawsze przechodziłem cody jak po sznurku i ograniczeń prawie w ogole nie zauważałem. Ta gra ma być jak film a tam żadnych innych wyborów nie masz tylko takie jakie reżyser ci narzuci ;p.

Gra czy to rpg, czy fpp ma miec duza swobode a nie jakies sztuczne ograniczenia!

Chialbym film to bym do kina poszedl, w grze to ja chce miec wplyw na moje poczynania

Ty pewnie w samochodowce wlaczasz wszystkie wspomagacze

a w symulatorach samolotow wlaczasz autopilota i ogladasz jak wszystko samo sie dzieje?

Ja rozumiem bronic gry ale sensowne argumenty, bo teraz wypisujesz cos na sile NIKT NORMALNY NIE LUBI SKRYPTOW!!!!!!!!, ja rozumiem warta akcja, przyjemna rozgrywka, ale skrypty zabijaja ducha gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mnie PB wywala z kazdego serwa tak od około 2 godzin ? Dziwne to jest.

Moze updejta musisz zrobić ?

Imo zrob tak:

skopiuj plik wc002032.htm (zapisz element docelowy jako) do folderu pb/htm. Powinno pomoc.

 

tak btw jestem po 6,5 godzinnej sesji hardcore domination. No nie dało sie oderwać, tak fajnie i wyrównanie sie grało :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mnie PB wywala z kazdego serwa tak od około 2 godzin ? Dziwne to jest.

Też tak miałem,to wywaliłem wszystko z folderu pb i zaktualizowałem.Jak aktualizowałem bez usuniecia plików z pb to miałem cały czas to samo,czyli wywalanie z serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość DamnIt

Też tak miałem,to wywaliłem wszystko z folderu pb i zaktualizowałem.Jak aktualizowałem bez usuniecia plików z pb to miałem cały czas to samo,czyli wywalanie z serwerów.

Zrobiłem jak kazałes i dalej to samo. A najlepsze jest to, że na scrackowanych serwerach mnie nie wywala. Tylko na orginalnych. Oczywistym jest chyba, że mam orginała. Wczesniej było wszysko ok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie jakos zrobic aby w przegladarce serwerow znajdowalo mi ich troche wiecej ? Same jakies z pingiem po 200-300, Wgralem sobie The All-Seeing Eye i dodalem cod4 do listy jednak nie znajduje mi zadnego serwera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka zrobiła mi prezencik i dostalem miły dodatek do mikołajowego prezentu :)

a mianowicie COD4 org. i powiem, że po sieci zabawa jest przednia. Na 3 dzień grania mam 28 poziom rozwoju mego Marinse :)

 

Polecam

 

Można się odchamić i i pobiegać z M4

 

Xibi B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole MP5 albo P90 i ostrego rusha z nozem w reku :D

Zgadajmy sie w koncu wieksza ekipa!!

P90, łeee... Całe szczęście, że w ESL jest zablokowane.

 

Ostatnimi czasy grałem z M4 z tłumikiem, ale dziś przekonałem się do AK47.

 

Jeżeli kogoś to interesuje - zazwyczaj grywam na INEA - 62.21.96.3:28960. Przyjemny serwer, choć czasem trudno się tam dostać. Jeżeli nikt nie ma lepszego pomysłu, to możemy się spotykać na tym serwerze.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra przyzwyczaja, do różnych zachowań.

 

Do wspinania się na murki, wyższe miejsca.

Do strzelania w mury i chowających się za nimi tango.

 

A potem zdziwienie, że w takim nowym MOHA to nie działa :]

 

Ogólnie, ludzie narzekają, że gra CoD4 jest zaskryptowana.

Ale ten cały MOHA nowy jest fatalnie zaskryptowany, bardzo często gubię grę robiąc coś "po swojemu" i latam 20 min po pustej planszy szukając miejsca, w którym muszę być na chwilę, aby dalej skrypty ruszyły ... ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zaskoczenie to to iż na na X800Pro gra chodzi bardzo płynnie w rozdzielczości 1280x1024 nawet z AAx2 :D Oczywiście w takiej rozdzielczości i z AAx2 nie mogę dać wszystkiego na "maxa" ale i tak jestem mile zaskoczony ;) Fakt bardzo krótka zaledwie dwa wieczory i już się skończyła, pozostał taki niedosyt aż sobie chyba zagram od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna ukończyłem ją i jestem zadowolony bardzo tylko mam pytanie.

 

 

Gra dla jednego gracza chodzi na max detalach

 

jak wchodzę dla wielu graczy to wyskakuje komunikat że grać na tych co mam ustawieniach czy w bezpiecznym trybie czyli niskich detalach(safe mode pisze tam że most people czyli większość ludzi czy tu chodzi o to że może lagować gra jak będę grał przez internet ?

 

czy komus wyskoczył taki komunikat

Edytowane przez Unrealsystem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po formacie i reinstalacji gry moje statystyki na necie znikna czy da sie to jakos zabezpieczyc ?

Użyj programu 2861173[/snapback]

jak wchodzę dla wielu graczy to wyskakuje komunikat że grać na tych co mam ustawieniach czy w bezpiecznym trybie czyli niskich detalach(safe mode pisze tam że most people czyli większość ludzi czy tu chodzi o to że może lagować gra jak będę grał przez internet ?

 

czy komus wyskoczył taki komunikat

To komunikat, którym gra wita użytkownika, po jej niepoprawnym zamknięciu. Czyli na przykład "ubiciu" procesu, czy restartu komputera podczas działania gry.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra genialna ukończyłem ją i jestem zadowolony bardzo tylko mam pytanie.

Gra dla jednego gracza chodzi na max detalach

 

jak wchodzę dla wielu graczy to wyskakuje komunikat że grać na tych co mam ustawieniach czy w bezpiecznym trybie czyli niskich detalach(safe mode pisze tam że most people czyli większość ludzi czy tu chodzi o to że może lagować gra jak będę grał przez internet ?

 

czy komus wyskoczył taki komunikat

Nic nie bedzie lagowac.

Ustaw tak jak w single i jazda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie co do GUID bana

Kumpel ma oryginalną gre, pozyczylem od niego i wpisalem pirackiego cdkeya zeby sprawdzic czy spodoba mi sie multi.

Kumpel zapomnial wylaczyc PB i dostalem bana, ale...

Kick/Ban Command Issued (GLOBAL PunkBuster GUID BAN 866c76c2) for (slot#2) 192.168.0.6:28960 c6ffb70b8c8aa23ee6b89bb2866c76c2 swiift
jestem ciekaw, czy IP wewnetrzne wysyłane jest do serwerów PB? Teraz juz nie wiem czy opłaca mi się kupować oryginalnego cdkeya, jesli bede miał bana na serwerach światowych. Pieniądze mam juz odłożone i czekam, aż pojawi się w sklepie gra.

 

Jeśli ktoś zna się na tych sprawach to proszę o wyjaśnienie, bo nie wiem teraz czy warto wywalac 80zł w błoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz

 

A skoro już przy temacie banów...

Czym tak naprawdę jest GUID Ban? Co banuje? Wiem, ze kazdy user ma swój GUID, ale skąd się to bierze? Czy po formacie/reinstalce gry bede mial ten sam GUID?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po formacie/reinstalce gry bede mial ten sam GUID?

GUID ban to ban na cd key (to co najważniejsze ;) ) więc póki nie zmienisz klucza masz GUID banana :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem przed chwilą gierkę. No właśnie, skończyłem zanim na dobre zacząłem. Ta gra jest za krótka nawet jak na dodatek. Tyle kasy za dwa dni grania?

Co do samej rozgrywki misje ze snajperą palce lizać. Pozostałe porażka. Zwłaszcza te na czas. W misji w której trzeba ustrzelić czołgi z javelina na końcu czułem się jak w deathmatchu, trzeba lecieć przez pola w nadziei, że nie zginie się po drodze. Na eliminowanie wrogów brakuje czasu. W tej ze snajperem miodzio póki nie oberwał. Później znowu czysty arcade z losowym przeżyciem.

 

Dla mnie seria CoD jest w czołówce najlepszych gier, ale czwórka to jakaś pomyłka twórców :(. Przynajmniej jeśli chodzi o single. Na plus zaliczam to, że działa przyzwoicie na moim sprzęcie. Spodziewałem się większych schodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GUID ban to ban na cd key (to co najważniejsze ;) ) więc póki nie zmienisz klucza masz GUID banana :lol2:

Ohoh, nie tylko... Jest to ban na cd-key + adres zewnetrzy sygnalu MAC. I dopoki nie zmienisz sygnalu MAC + cd-key to nici z grania na serverach z PB ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam "kochanych" użytkowników.

Mam mały problemik z nasza gierką...

 

A przedstawia się on ww następujący sposób:

 

Pingi rzędu 120-200 na 120 jeszcze sie komuś podetnie gardło ale na 200 to już niestety mi podcinają...

No i jeszcze jedna rzecz która się łączy z powyższym mam chwilowe rwanie połączenia co owocuje tym że mnie w tym czasie ktoś bezczelnie zabije.

 

Jeśli jest jakiś myk związany z pingami to proszę was o pomoc. Nie podałem źródła dostępu... Jest nim niestety Tp i neostrada 512 (jedyna możliwość podłączenia do internetu)

Pomożecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym tak naprawdę jest GUID Ban? Co banuje? Wiem, ze kazdy user ma swój GUID, ale skąd się to bierze? Czy po formacie/reinstalce gry bede mial ten sam GUID?

guid ban to ban na guida... guid to cos jakby nr seryjny przypisany konkretnemu cd-keyowi, mozesz go sprawdzic na serwerze z PB wpisujac pb_myguid (32 znaki, ale najwazniejsze jest 8 ostatnich); pb_power, pb_plist - te komendy pokazuja wszystkich graczy na serwie i ich guidy (8 ostatnich znakow)

 

Ohoh, nie tylko... Jest to ban na cd-key + adres zewnetrzy sygnalu MAC. I dopoki nie zmienisz sygnalu MAC + cd-key to nici z grania na serverach z PB ;).

na szczescie nie masz racji :) na poczatku gralismy na tych samych keyach i po 2-3tgodniach zostaly one zbanowane i na serwerach z PB nie dalo sie grac, ale zmienilismy keye, ja kupilem orga i gram bez problemu wszedzie

 

Pingi rzędu 120-200 na 120 jeszcze sie komuś podetnie gardło ale na 200 to już niestety mi podcinają...

 

Nie podałem źródła dostępu... Jest nim niestety Tp i neostrada 512

nie pomozemy, to wina TP, nic na to nie poradzisz, telefony do nich tez nic nie dadza, usluga Neozdrada w Telekompromitacji Polskiej juz tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dzwonienie do nich to parodia i paranoja zarazem.

Dla tego myślałem, że koledzy z forum coś pomogą...

Szkoda, że się nie da nic zrobić.

A takie jeszcze jedno pytanko na temat neostrady czy pomogło by zwiększenie przepustowości do powiedzmy 1Mbps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...