Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 4: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów...czy w m4 da się przejsc w tryb bursta? Czy tylko seriami mozna strzelać...bo mnie szlag trafia [; licze na to ze jak zdobede wyzsza range to bedzie to mozliwe - czy się myle?

m16 ma bursta nie m4, to sa prawie identyczne bronie, w m16 lepsza celnosc, a m4 full auto kosztem celnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie takie framedropy? Ja mam tak na 1 sprzęcie z siga, że gra chodzi 90 fps jak patrzę w górę, przy ostrej zadymie ok 45 fps. Takie szybkie przejście z 45 fps na 90 jest nieciekawe. Ogólnie gra chodzi mi niepłynnie. Gram 1024/768, ślady po pociskach włączone, reszta off, aax2 i tekstury wszędzie na normal. Bez aa, grafika to porażka, gra wygląda biednie i biednie chodzi przynajmniej na def ustawieniach cpu.

 

Aktualnie leci orthos i cpu na 3GHz, jak przejdzie z 6h uruchomię CoD'a. Czy zauważę poprawę fps'ów, czy ta gra już tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruszy, ale masz mega za wielki podpis :P

Ale tak ruszy bo ruszy czy da sie pograc :unsure: Bo narazie nie mam opcji na sciagniecie a kupic i miec 15 fps to sie troche nie oplaca.

 

A co do podpisu to mowisz i masz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszy i pograsz z ok fps. Ja na 7300GT mogę grać, to ty na HD2600XT też pewnie będziesz mógł pograć ;]

 

BTW: Max 10 linijek w sigu, masz 11 :P

Negative. Tutaj nie chodzi o karte ;]. U mnie grać sie nie dało na venice 2.4 i 7900gs. Po prostu były mega spadki fps a Athlon XP jest zdeka gorszy ;]. Byle jakie dwa jaja rozwiążą problem. Ostrzegam po prostu gra na jednym jaju jest niegrywalna (no chyba za to jest SanDiego @ 3.0). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negative. Tutaj nie chodzi o karte ;]. U mnie grać sie nie dało na venice 2.4 i 7900gs. Po prostu były mega spadki fps a Athlon XP jest zdeka gorszy ;]. Byle jakie dwa jaja rozwiążą problem. Ostrzegam po prostu gra na jednym jaju jest niegrywalna (no chyba za to jest SanDiego @ 3.0).

straszne GLUPOTY kolega wypisuje

 

ja na moim kompie w 1024, AAx2, @low nigdy nie mialem spadku fps ponizej 50, srednio 80-125, od razu dodam, ze nie gram na publikach tylko 5on5, na pubach grajac tuz po wyjsciu coda tez nie odczuwalem takich spadkow zeby uznac ze gra jest niegrywalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne GLUPOTY kolega wypisuje

 

ja na moim kompie w 1024, AAx2, @low nigdy nie mialem spadku fps ponizej 50, srednio 80-125, od razu dodam, ze nie gram na publikach tylko 5on5, na pubach grajac tuz po wyjsciu coda tez nie odczuwalem takich spadkow zeby uznac ze gra jest niegrywalna

No nie pisze tego ot tak sobie bo w demo sie nie dało grać ;]. Niezależnie od ustawień spadki były ze aż głowa boli. SP bardziej procka obciąża (choćby AI) wiec może dlatego. zax880 pewnie i w SP by chciał pograć mimo ze krótkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne GLUPOTY kolega wypisuje

 

ja na moim kompie w 1024, AAx2, @low nigdy nie mialem spadku fps ponizej 50, srednio 80-125, od razu dodam, ze nie gram na publikach tylko 5on5, na pubach grajac tuz po wyjsciu coda tez nie odczuwalem takich spadkow zeby uznac ze gra jest niegrywalna

A czemu od razu głupoty? Na LOW to jest zupełnie inna bajka. Tak samo jest w Crysisie, czy Stalkerze. Podciągasz grafikę i proc ma o wiele więcej do roboty. Można grać i na LOW. Kwestia, co komu odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o broń to faktycznie chodziło mi o m16 - dzięki za info powerslave, udało mi się odblokować m4 wczoraj - obadam jak mi dzisiaj z tego full auto bedzie szło, bo wczoraj na esport to miernie (głównie przez nieznajomosc map). Jesli chodzi o dwa jaja do coda to gram na lekko kreconym p4 z podpisu, z maksymalnymi ustawieniami bez cieni. Stary wyjadacz to i na 30 fpsach sobie poradzi :> do zobaczenia na serwerach. Yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze ta gra ma naprawde zajebisty engine.

2600+ z taka karta i 2gb ramu styknie calkowicie do gry w mp 1024x786. I wcale jakos nie trzeba bedzie ciac wszystkich efektow. W Sp bedzie ciut slabiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko bom nowy :P

 

jak to jest z patchami?

bo wgrałem 1.2, patrze ze jest 1.4 (google) to sciagnełem...i nie chce sie zainstalować ;/

musze miec 1.3?

btw, widze ze juz jest 1.5 i też nie wiem, czy instalowac, z opisu wynika ze wymaga 1.4...

wersja pl ofc, spozniony prezent gwiazdkowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem...a ze z pracy pisze to nie podam komunikatu. Mam czarny ekran, potem jakis komunikat...i nie pamietam teraz tresci.

 

chyba ze do instalki sie wymaga przepuszczenia przez fw...bo jak na razie to jeszcze gry nie wypuscilem na zewnątrz w fw (uzywam commodo pf)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW duzo serwerow juz jest na cod4?

bardzo

 

Szykują się nowe mapy dla X360 / PS3.

 

Mam tylko nadzieję, że PC nie oleją po tym, jak się okazało, że tak dużo piratów jest :/

juz jest duzo dodatkowych map, sa tez konwersje map z poprzednich cod: matmata. harbor

 

A czemu od razu głupoty? Na LOW to jest zupełnie inna bajka. Tak samo jest w Crysisie, czy Stalkerze. Podciągasz grafikę i proc ma o wiele więcej do roboty. Można grać i na LOW. Kwestia, co komu odpowiada.

glupoty, bo jesli na low to zupelnie inna bajka to nie pisz ze gra jest niegrywalna skoro jest i to z bardzo dobrymi fps :) swoja droga nie znam nikogo kto by gral na powaznie w multi w innych detalach niz low

 

mam małe pytanko bom nowy :P

 

jak to jest z patchami?

bo wgrałem 1.2, patrze ze jest 1.4 (google) to sciagnełem...i nie chce sie zainstalować ;/

musze miec 1.3?

btw, widze ze juz jest 1.5 i też nie wiem, czy instalowac, z opisu wynika ze wymaga 1.4...

wersja pl ofc, spozniony prezent gwiazdkowy...

1.4 + 1.5

 

do 1.4 nie potrzeba 1.3, tylko 1.5 potrzebuje 1.4 bo w 1.4 byla nowa mapa swiateczna, ktorej nie wrzucono do instalki 1.5 bo to kolejne niepotrzebne 40mb sciagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie??

SD potrzebuje az tak wyskokiego framerate?? ;>

jak grasz na serwie z 60 osobami - pozatym lepiej "widac" wszystki np. majac ustawienia LOW na takiej malej mapce z kontenerami z daleka widac kolesia ktory lezy podejdziesz blizej widac ze on lezy w trawie a tego wczesniej nie bylo widac pozatym na LOW calkiem ladnie wyglada - dobrze ze ustawien nie ma na konsoli - kazdy ma rownie szanse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grasz na serwie z 60 osobami - pozatym lepiej "widac" wszystki np. majac ustawienia LOW na takiej malej mapce z kontenerami z daleka widac kolesia ktory lezy podejdziesz blizej widac ze on lezy w trawie a tego wczesniej nie bylo widac pozatym na LOW calkiem ladnie wyglada - dobrze ze ustawien nie ma na konsoli - kazdy ma rownie szanse :)

 

Dalej nie kumam ;]

Na tej malej mapce przy tej ilosci osob nie patrze czy ktos lezy w trawie tylko trzymam kciuki za to by zdazyc rzucuc wszystkie 3 granaty zanim sam takowym dostane :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, temat-rzeka pro-graczy i surowych polygonów :lol2:

A pytający wcale nie określił jak bardzo jest poważny. Ja naprzykład nie jestem poważny i nie kupuję gier, które chodzą mi tylko na LOW.

W każdym razie to jest kwestia punktu widzenia, a nie głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajcie uwaznie co pisze... "gra na jednym jaju jest niegrywalna" - do tego zdania uzywalem slowa glupota, bo to jest glupota i nieprawda :)

 

MariuszDW

niektorzy nie kupuja gier po to zeby grajac w nie podziwiac piekna grafike, tylko po to zeby czerpac przyjemnosc z gry na mp gdzie grafika odstawiana jest na drugi plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytajcie uwaznie co pisze... "gra na jednym jaju jest niegrywalna" - do tego zdania uzywalem slowa glupota, bo to jest glupota i nieprawda :)

Tak btw spytam: grałeś na tym co masz wsigu w SP albo w demo ? :) Jak Ci nie spadało do 15 fps niezależnie od ustawień to nie mam pytań ;].

No w SP rowniez ale wlasnie slyszalem ze krotkie, wiec bardziej na MP mi zalezy.

 

BTW duzo serwerow juz jest na cod4?

Jest ich bardzo dużo ale 60% jest kompletnie nie grywalna (slotów jest na wiecej niż 20 graczy). Najlepiej sie gra 7v7 na publicach no 8v8 też przełkne ale wiecej graczy = orgia bezmózga (najlepsze są serwy shipment 24/7 i 50 slotów :lol:).

A czemu od razu głupoty? Na LOW to jest zupełnie inna bajka. Tak samo jest w Crysisie, czy Stalkerze. Podciągasz grafikę i proc ma o wiele więcej do roboty. Można grać i na LOW. Kwestia, co komu odpowiada.

Jakoś sie przyzwyczaiłem do klocków lego w mp :P

Dlaczego nie??

SD potrzebuje az tak wyskokiego framerate?? ;>

Nawet nie chodzi o fpsy. Więcej widać itp chociaż przydałyby sie servery cvarlock na all max bo wtedy można było by sobie bardziej pokampić np w trawie ;p

 

@signap dzieki za mapy a znasz jakiś serwer z custom mapami ? :)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw spytam: grałeś na tym co masz wsigu w SP albo w demo ? :) Jak Ci nie spadało do 15 fps niezależnie od ustawień to nie mam pytań ;].

 

Jakoś sie przyzwyczaiłem do klocków lego w mp :P

 

Nawet nie chodzi o fpsy. Więcej widać itp chociaż przydałyby sie servery cvarlock na all max bo wtedy można było by sobie bardziej pokampić np w trawie ;p

 

@signap dzieki za mapy a znasz jakiś serwer z custom mapami ? :)

1. nastepnym razem precyzuj ze masz na mysle sp a nie cala gre

 

2. klocki lego?

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

3. na low detalach tez masz trawe... zanim cos napiszesz przemysl to

 

4. 82.96.64.145:29006 Fear Factory Public DM by GamesNet.pl [DE]

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście z tak zwanego grania "na powaznie" w fpsy to już wyrosłem. Jedyne do czego od czasu do czasu zaglądam do insta tudzież rocket arena lub promode na q3. Owszem, tam się minimum detali i wysoki picmip się przydaje - ALE - mapy do q3 nie są robione z takiej ilosci detali które można by wykorzystać podczas grania.

Inaczej sprawa się ma w COD4. Wszelkiego rodzaju trawniki, kwiatki, porozrzucane smieci, pudła itd. to jest esencja map, to jest otoczenie które powinno się wykorzystywać jak w realnym świecie - no ale jesli ja leże w kamuflarzu zadowolony w trawie...a koles który własnie ma mnie na celowniku wykręcił tak konfig że zniknęło mu całe życie roślinne w promieniu 40 kilometrów (ironia) no to się mija wszystko z celem :)

Są dwa typy graczy - pierwszy typ: gracz któremu frajdę sprawia fragowanie (nuuuda) - drugi typ: gracz który chce pelnymi garsciami korzystac z otoczenia i realizmu rozgrywki - poczuć po prostu klimat. Ja zakupiłem coda własnie dla tej drugiej opcji...od fragowania to mam quake'a do którego coraz rzadziej wracam bo jak wyżej napisałem - ganianie za fragami w pewnym momencie nie wystarcza.

 

 

PS - dobrze ze punk buster blokuje przesadzone parametry w konsoli.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...