Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Marco, że napisałeś "nie jestem pewien/pewna" B)

 

Kolor koszulki

Czarny albo żółty :D Tak poważnie, to wg mnie żaden niebieski, zielony, bordo nie bardzo, bo albo całkowicie nie pasuje kolorystycznie do loga, albo wręcz zlewa się z piękną "obwódką" słówka "PC";) Czarny wyszczupla i wygląda pro i elo :lol2: No chyba, że by było białe jak to zaproponował -Caleb-, to czerwona.

 

Rozmiar

S, w każdym bądź razie najmniejsza, choć i tak pewnie będę musiała sobie przerabiać;] Innym też pomogę z podobnym problemem;]

 

Rodzaj koszulki

Ładna :wink:, wytrzymała, czyli troszkę "grubsza" ponad normę.

 

Technika wykonania

A nie wiem... Chyba folia, będę dbać o nią:)

 

Po za koszulką:

Podkładkę pod mysz... No bo mam taką brzydką już...

 

Mogę wyszyć komuś nicka (jestem bez jakowych kwalifikacji, ale postaram się! :lol2: ) gdzie chce (bez skojarzeń;])

 

Oczywiście nie ma damskich wersji:>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miedziany kubek? Mozna fotki i namiary? [; bo mam dwa Vioxxowe ( material promocyjny ) i kilka innych ( 101 dalmatycznykow vs Baad Pussy @ Garfield uberr allless ) i zastanawiam sei nad kolejnym

Wczuwam sie w eweeekendowy nastroooj nei bic [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mug ma +/-30 latek? No zesz w wiatrak codegena mac! Myslalem ze znajde cosik ciekawszego niz Kubus Puchatek na chinskiej porcelanie -_-

Dziadek go przywiozl wracajac z Niemiec w 1947 roku. Chcialem cos podobnego kupic kiedys na prezent, ale nigdzie nie znalazlem.

 

SSC powinno przerazac newbie. Jak nie to ich wina :|

Slusznie :twisted:

Edytowane przez kain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tak małe zapotrzebowanie na kalendarze ;)

 

Chyba rozsądniejszym wyborem jest sitodruk. Trwalsze, a bez mega soczystości kolorów da się przeżyć. Poza tym tą soczystość można uzyskać pod warunkiem że zainwestuje się w droższą farbę, co niestety wiąże się z większymi kosztami.

Trochę koszulek sitodrukiem robiłem i uważam, że jest to lepsza metoda od termotransferu (folii). W zależności od folii, miejsce z logiem/napisem na koszulce może być twardsze, szczególnie w przypadku koszulek koloru innego niż biały.

Nie jest jednak powiedziane, że koszulki z napisami/logiem z folii rozlecą się szybko, bo ich produkcja byłaby bezcelowa. Jednak na koszulki tego typu trzeba bardziej uważać- większe ograniczenie temperatury prania, "wywracanie" jej na drugą stronę i oczywiście więcej uwagi przy prasowaniu.

 

Wracając na moment do kalendarza. W formie plakatu czy kartki na spirali, a'la koło zeszyt?

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przemyślmy sens użycia folii. Kolory soczyste? Owszem. Ale po co?

Na koszulce znajdzie się tylko logo (?) które nie ma jakieś pierd.yliadrowej ilości kolorów i odcieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco a kiedy beda inne rzeczy jak kubek i smycz ?

Możliwe, że równolegle z koszulkami. Ale raczej tylko jeden z produktów - ten który dostanie najwięcej głosów. Pozostałe w późniejszym terminie w miarę naszych możliwości finansowych (bo chcemy zrobić większe zamówienie, żeby móc koszulki zrobić lepszą technologią i za lepszą cenę)

 

Rozmiar

S, w każdym bądź razie najmniejsza, choć i tak pewnie będę musiała sobie przerabiać;] Innym też pomogę z podobnym problemem;]

Istnieje szansa na kilka sztuk w wersji "damskiej". Aczkolwiek na pewno damska będzie sporo droższa od tanich męskich (cenowo przynajmniej na poziomie męskich 250 gr). Najpewniej damski krój i 95% bawełny i 5% elastyny lub podobnej domieszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozaznaczałem ale jak doszedłem do cześci "Rodzaj koszulki" to się zastanawiałem czy ja jestem tak zacofany i się nie znam czy zapomnieli dać wyjaśnienia :lol:

zaznaczyłem kubek, ale po przemyśleniach rzeczywiście kalendarz też byłby spoko, nawet lepszy

w ogóle to co tak mało "L" ? ale mamy wysokich forumowiczów :D

parasola nie uzywam, ale jeżeli to nie joke to też bym chciał przynajmniej śmiechowo by było ;] :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że równolegle z koszulkami. Ale raczej tylko jeden z produktów - ten który dostanie najwięcej głosów. Pozostałe w późniejszym terminie w miarę naszych możliwości finansowych (bo chcemy zrobić większe zamówienie, żeby móc koszulki zrobić lepszą technologią i za lepszą cenę)

Istnieje szansa na kilka sztuk w wersji "damskiej". Aczkolwiek na pewno damska będzie sporo droższa od tanich męskich (cenowo przynajmniej na poziomie męskich 250 gr). Najpewniej damski krój i 95% bawełny i 5% elastyny lub podobnej domieszki.

E to już szybciej i taniej przerobię sobie tak, jak aktualną;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco pytanko mam chcecie za koszulki zapłacić ze swojej kieszeni i dopiero sprzedać na forum, a może lepiej podać na forum cene koszulek, szmyczy itd i podać nr konta i każdy niech wpłaca na to co chce czas na wpłacanie powiedzmy tydzień czy dwa, po tym okresie pójdziecie z całą kaską zamówicie wszystko koszulki, smycze itd za pieniądze userów forum, może to by było lepsze rozwiązanie i pozwoliłoby aby każdy miał i smycz i koszulke i co tam jeszcze w ofercie macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielilem odpowiedzi w ankiecie. Widze ze juz zaczynamy powazne kroki w kierunku koszulek. Szkoda tylko ze jako dodatkowe rzeczy od Pure moge wybrac, poza koszulka, tylko jedna rzecz. Bo poza koszulka chcialbym takze parasol, smycz no i oczywiscie kubeczek. Co do rodzaju to wybrałem: B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN). Kolor oczywiscie czarny, bo białe logo wyglada rewelacyjnie na tle czarnej koszulki.

 

Co do rodzaju wykonania logo, jaka jest roznica miedzy "Folia" a "Sitodruk"? Niemniej jednak zaglosowałem na Folię, poniewaz domyslilem sie ze jakosc nadruku bedzie lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rodzaju wykonania logo, jaka jest roznica miedzy "Folia" a "Sitodruk"? Niemniej jednak zaglosowałem na Folię, poniewaz domyslilem sie ze jakosc nadruku bedzie lepsza.

Różnica jest dosyć oczywista - folia ma ładniejsze kolory i przejścia, ale jest folią ;) czyli w tym miejscu gdzie jest napis jest wyraźne zgrubienie koszulki i nie można suszyć w suszarce.

Sitodruk to po prostu barwienie samej bawełny farbkami w danym miejscu. Oczywiście wada jest taka, że po kilkunastu praniach napis blaknie, ale z drugiej strony folia też po x praniach zaczyna się niszczyć.

Zobacz w swojej szafie na T-shirty - napewno niektóre masz z folią różnego rodzaju a nie które z nadrukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko dodać, że w przypadku folii i białego t-shirtu tu zgrubienie jest minimalne. Dopiero odczuwa się to przy innych kolorach, czyli np. czarnym.

Sitodruk blaknie w zależności od jakości zastosowanej farby i oczywiście temperatury samego prania. Jednak chyba lepiej mieć trochę wyblaknięty sitodruk niż folie na której jeszcze mniej widać.

W kwestii samego sitodruku, to wypadałoby chociaż pochwalić ostatnie koszulki Zenfista ;) Czerwnona farba dość grubo nałożona co czyni że po wielku praniach żadna z tych koszulek jeszcze nie wyblakła.

 

 

-- edit --

Przypomniał mi się przykład koszulek z folią. Nie dało się w nich chodzić! Chodzi mi o czarne koszulki Be Quiet i wielkiego kociaka na plecach. Nie dość, że koszulka na plecach stawała się przez to sztywna, to jeszcze nie nadawała się na żaden wf czy inne granie w piłke, bo człowiek jak się spocił, to od razu miejsce gdzie jest folia przyklejało się do pleców. Jak było gorąco również, więc to imho kolejna rzecz, która przemawia za sitodrukiem.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zakupił czarną koszulkę w rozmiarze L z logo @ sitodruk. Jeszcze chętniej smycz :)

 

A podkładka to będzie szmacianka, plastik :?: Fajna byłaby a'la Steelpad QcK z logiem PPC. Oczywiście Steel jest trochę drogi ale np. EyePad już trochę tańszy, a jakościowo niezły.

 

A kalendarz będzie trójczęściowy, spirala czy plakat :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco pytanko mam chcecie za koszulki zapłacić ze swojej kieszeni i dopiero sprzedać na forum, a może lepiej podać na forum cene koszulek, szmyczy itd i podać nr konta i każdy niech wpłaca na to co chce czas na wpłacanie powiedzmy tydzień czy dwa, po tym okresie pójdziecie z całą kaską zamówicie wszystko koszulki, smycze itd za pieniądze userów forum, może to by było lepsze rozwiązanie i pozwoliłoby aby każdy miał i smycz i koszulke i co tam jeszcze w ofercie macie.

Rozwiązanie takie jak proponujesz jest dosyć problematyczne dla nas i Was. Wy byście czekali 2-4 tygodnie na koszulki. I były by droższe - tak weźmiemy większą ilość (zapas ;> i koszty druku będą niższe (pamiętajcie że tak naprawdę farbki są dosyć tanie, kosztowne jest przygotowanie matrycy do druku koszulek!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... Czy ta koszulka ma wygladac o tak:

http://www.mmj.pl/~a_wyszpolski/koszuleczka.jpg]http://www.mmj.pl/~a_wyszpolski/koszuleczka.jpg

??

 

 

Liczylem na to, ze bedzie to raczej cos w stylu wdzianek jakie chlopaki mieli na WGT w Warszawie. :/

Edytowane przez MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...