Skocz do zawartości
cavarr

[gpu] Arctic Cooling Accelero S1/s2/s3/xtreme/twin Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dia8el

Na allegro już jest: http://allegro.pl/item338240329_accelero_s1_rev_2_nowe.html. Tylko cena wysoka :/

i tak taniej od HR

gdybyn teraz kupowal raz jeszcze karte + chodzenie, to bralbym LEADTEKA za 570 plus chlodzenie z tego linka i razem za 685 zł miałbym super schłodzoną dobrze kręcącą się karte :]

S1 powinno kosztowac oczywiscie mniej imho, ale coz - zawsze ci pierwsi placa najwiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy Arctic Cooling Accelero Xtreme 8800 pasuje na 9600GT?

Z tego co podaje producent to pasuje jedynie do serii G80(GTS, GTX, ULTRA) Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro już jest: http://allegro.pl/item338240329_accelero_s1_rev_2_nowe.html. Tylko cena wysoka :/

ja wiem czy taka droga. Ja swoja rev.1 kupowalem tez w tej cenie, poza tym jest taki popyt na to chlodzenie ze nawet uzywki (jesli wogle ktos zdecyduje sie pozbyc tak dobrego chlodzenia) osiagaja taka cene i jesli jest opcja "KUP TERAZ" to taka aukcja nie trwa zbyt dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu :lol2:

Cena przystępna, jak narazie to nie ma żadnego konkurenta za 70zł o ile się nie myle :razz:

 

I raczej nikt nie bedzie mial taniej od AAB ;) Nareszcie moge zamowic sobie te S1 i moze do konca tygodnia zalozone juz bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i AAB poczuła kasę i zakończyła wszystkie aukcję. Teraz S1 kosztuje 99zł lol

http://www.allegro.pl/item346808103_arctic...y_radiator.html

 

to tylko polska lol

No bo za 99zl tez beda mieli klientow ;) Moze wtedy nie 40 w ciagu 24h (dodam, ze to byl juz weekend), ale np. 30 osob... co przy marzy o 30zl wiecej praktycznie na niczym.

 

Jestem teraz ciekaw, czy AAB bedzie staralo sie wykrecic od sprzedazy S1 po cenie 69zl. Bylbym mocno rozczarowany gdyby tak sie stalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo za 99zl tez beda mieli klientow ;) Moze wtedy nie 40 w ciagu 24h (dodam, ze to byl juz weekend), ale np. 30 osob... co przy marzy o 30zl wiecej praktycznie na niczym.

 

Jestem teraz ciekaw, czy AAB bedzie staralo sie wykrecic od sprzedazy S1 po cenie 69zl. Bylbym mocno rozczarowany gdyby tak sie stalo.

Dobrze, że AAb nie jest jedynym dystrybutorem Arctic Cooling na Polskę :] Co do wykręcenia się ze sprzedaży to raczej tego nie zrobią :wink: Allegro w takiej sytuacji szybko by zareagowało blokadą konta (chyba ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ich pogięło za 69zł to można kupić bez wiatraka ale za 99 to ja wolę dopłacić do Thermalrighta przynajmniej zapłacę za jakość. Na razie zero kupujących mają w aukcjach i tyle im życzę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo za 99zl tez beda mieli klientow ;) Moze wtedy nie 40 w ciagu 24h (dodam, ze to byl juz weekend), ale np. 30 osob... co przy marzy o 30zl wiecej praktycznie na niczym.

 

Jestem teraz ciekaw, czy AAB bedzie staralo sie wykrecic od sprzedazy S1 po cenie 69zl. Bylbym mocno rozczarowany gdyby tak sie stalo.

No to mi się udało :D tylko niech spróbują coś kombinować :angry: to wszystko pewnie przez tego kolesia co kupił 10 szt na handel :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAb chyba robi testy kto ile może dać :lol2: Wystawili jedną aukcję za 89zł.

Radzę poczekać kilka dni aż reszta dystrybutorów dostanie swoje chłodzenie.

Chyba, że ktoś woli przepłacać.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś woli przepłacać.

Szczesciem ja wyłapałem za 69pln.

 

Takie pytanie podobno S1 rev.2 ma już oficjalnie wsparcie dla 8800gt czy to oznacza ze w zestawie będzie pełen komplet radiatorów na pamięci itd.? Czy po za wiatrakiem 120mm będę coś jeszcze musiał dokupywać, aby zapewnić sprawne chłodzenie mojej 8800gt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamontowalem :D

 

Jesli chodzi o 8800gt - jest wszystko. Ja mam akurat galaxy i na sekcji napiecia mam juz radiator, ale w zestawie jest jeden dlugi, ale to pewnie do innych kart niz 8800gt wiec chyba konieczne bedzie dokupienie jakichs radiatorkow na nia. Zamocowanie jest troszke czasochlonne ale chyba warte zachodu :)

 

W chwili obecnej w idle mam 40 stopni na ram i 49 na gpu, ale dopiero kilka minut chodzi wiec pewnie jeszcze sie zmieni. Wiatrak zalozylem 12cm nexus pomaranczowy wiec jest delikatny przedmuch.

 

Zaraz sie wezme za cos co podgrzeje karte i sie okaze ;p

 

Edit- albo cos zepsulem albo sam nie wiem... 49 stopni w idle a w stresie wlazlo na 85...... chyba sprawdze wiatral

 

Wiatrak wieje, wiec albo za duzo pasty (AS 5) albo niedokrecone chlodzenie. Dzisiaj juz nie mam czasu zeby sie w to bawic ale mam nadzieje ze wydajnosc accelero nie polegala na odslonietym bloczku na gpu :)

 

Edit2 - faktycznie, zepsulem... okazalo sie, ze zle przykrecilem to cudo do grafiki. Trzeba uwazac i skrecac srubki powoli i po skosie.. ja tak nie zrobilem za pierwszym razem i w jednym miejscu podstawa accelero po prostu wisiala nad gpu!

Teraz po dokreceniu mam 39-40 stopni w idle i 53 stopnie po godzinie tego szescianku z ati tools (nie wiem na ile to jest 'stres' dla tej karty ale nie mam na razie innej mozliwosci sprawdzenia obciazenia).

 

Swoja droga, ati tools w viscie jakos nie chodzi :(

Edytowane przez pbuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesciem ja wyłapałem za 69pln.

 

Takie pytanie podobno S1 rev.2 ma już oficjalnie wsparcie dla 8800gt czy to oznacza ze w zestawie będzie pełen komplet radiatorów na pamięci itd.? Czy po za wiatrakiem 120mm będę coś jeszcze musiał dokupywać, aby zapewnić sprawne chłodzenie mojej 8800gt?

Radiatorki na sekcje zasilania, bo nie ma ich w komplecie (a IMHO powinny, skoro nowa rewizja wyszla z mysla o kartach na G92) - to dlugie cos jest do Ati i do 8800 sie nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dlugie cos nadaje sie na rewers karty? Bo jest tam kilka mocno grzejacych sie elementow.

Niespecjalnie, bo podstawa tego jest o polowe wezsza, niz finy (rozszerza sie ku gorze). Poza tym elementy na 8800GT sa rozrzucone, a nie w jednej linii. Moze po pocieciu cos by z tego bylo, ale IMHO na wszystkie grzejace sie elementy nie starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello,

 

Czy wiecie gdzie w Warszawie można kupić to chłodzenie (Accelero S1 rev2) za normalne pieniądze? Kolo z allegro AAC chyba sie wybiera na wakacje i szybko chce sie dorobić - 99zł !!! :angry: Czy już ktoś z Was montował to na 8800GTS - czy wszystko pasuje itd. Sprawdzałem na NewEgg.com i są same pozytywy :) ale dlaczego w tym kraju tylko jeden gość to sprzedaje robiąc sobie jaja z ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...