Skocz do zawartości
BLBK

Thermalright Hr-07

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe chłodzonko naszej ulubionej firmy Thermalright :D

Seria HighRiser teraz ma swojego przedstawiciela odpowiedzialnego za pamięć RAM

:blink:

Dołączona grafika

 

 

STRONA PRODUCENTA

 

 

Więcej zdjęć:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

http://www.watch.impress.co.jp/akiba/forec...213/hr07-3.html

http://www.watch.impress.co.jp/akiba/hotli...image/swm1.html

http://www.watch.impress.co.jp/akiba/hotli...image/swm3.html

http://www.watch.impress.co.jp/akiba/hotli...image/swm2.html

 

Dodam tylko, że chłodzenie można było zauważyć(a właściwie jego kawałek) na zdjęciach HR-03

Dołączona grafika

 

Nie wiem jak wam, ale mi się podoba :)

 

Zostaje tylko kwestia ceny - znając producenta i wierząc spekulacjom będzie to około 25euro, więc za zestaw dla duala będzie pewnie trzeba zapłacić ponad 200PLN :mur:

Edytowane przez BLBK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bzdura w czasach kiedy ramki specjalnie się nie grzeją, prędzej zabija je wysokie napięcie jak ciepło, z drudiej strony dla samego wygladu mozna kupic

Nie wszyscy się jeszcze przesiedli na DDR2 :rolleyes:

 

Dla mnie chłodzonko jak zwykle miodek. Szczególnie, że pewnie znów odpowiednika będzie brakować przez czas jakiś :)

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałem a64 i kostke corsaira na samsungu uccc, to śmigał na 500mhz bez radiatorów na chipach i też mocno się nie grzał, jak znam tego producenta to ponad 100zł krzyknie za ten produkt, a w przyapadku dwóch pamieci mamy 200zł, które można przeznaczyć na modernizacje sprzętu do am2 naprzykład

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie 2,4v lub wiecej na ddr2 i mow, ze sie nie grzeja. moje cruciale przy 2,2v sa bardzo cieple, cieplejsze niz tccd, ktore do zimnych nie nalezaly.

 

wynalazek fajny, ale cena raczej wysoka. za niewiele wiecej Bazi mial bloki na memki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałem a64 i kostke corsaira na samsungu uccc, to śmigał na 500mhz bez radiatorów na chipach i też mocno się nie grzał, jak znam tego producenta to ponad 100zł krzyknie za ten produkt, a w przyapadku dwóch pamieci mamy 200zł, które można przeznaczyć na modernizacje sprzętu do am2 naprzykład

Pozazdrościć :)

Moje Patrioty (jak w sygnaturze) na 2.9V "nieco" się grzeją.

 

Teraz już wiem, że jak będę sprzęt zmieniał to kupię sobie kostki bez radiatorów B-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja kostka śmigała na 2.7v niestety musiałem się jej pozbyć bo chciałem 2gb, a w komputroniki nie mieli juz uccc i dostałem zestaw 2x1gb na corsairach które latały już tylko na 450mhz na 2,6v, tak naprawdę te firmowe radiatory [ciach!]o dają, ktoś ostatnio pokazywał zdjecia po ściągnięciu radiatora z swoich ddr2, taśma termoprzewodząca na tych radiatorach nie dotykała co najmniej połowy kostek, takze lepiej zapewnić ramka dobry opływ powietrza jak zakładać jakieś badziewia, Niemiec to że schłodzisz swoje ramy do niskich temperatur nie zawsze pomaga bo powyżej pewnego napiecia zaczynają występować przebicia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bardzo udany produkt. Czego sie nie robi dla ciszy i max stabilnosci. Wydane 200 zł na to chłodzenie to niby sporo ale biorac pod uwage fakt ze wraz ze zmiana pamieci piekne chlodzenie zostaje, ktore dzieki niklowanej powierzchni dlugo sie swietnie prezentuje.

 

 

Specyfikacja HR-07

 

Wymiary:

D150 x S27 x W86 mm

 

Waga:

150g

 

Zalecane wentylatory:

70mm ,80mm ,92mm Fan

Edytowane przez miramp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na p5b dlx i niniji już by sie nie zmieściło

poza tym większość droższych pamieci maja już radiatorki ...

podobny lub lepszy efekt osiągniemy bez radiatorów z lekkim nadmuchem

mam tylko nadzieje że pojawią sie testy i poznamy cene (która pewnie nie bedzie niska)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lepszym rozwiązaniem bo HR-07 jest przeznaczony dla osób chcących ciszy. Cooler od OCZ wogóle nie ma jak dla mnie praktycznego zastosowania, bo taniej i chłodniej dla pamięci będzie zamontować jakiś wentylator 80 lub 120 mm na 5 V

Edytowane przez Puma[JFK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba ustrojstwo, a i do Extreme OC się z pewnością wyśmienicie nada, więc jeśli cena nie będzie zabójcza to IMHO warto, pomijając eleganckie wzornictwo ;)

do extreme to memki bez radiatora + delta @duzo cfm (najlepiej chilled air) albo kontener i wogole subzero temp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkty Thermalright'a mozna kupowac dla samego wzornictwa. _Vip_ kiedy HR-07 pojawi sie w ofercie silent-pc ?

czekam na dostawe

 

narazie trudno mi okreslic jakis konkretny termin jak i orientacyjna cene :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

:zonk:

Thermalright zrobił opakowanie z.... okienkiem :blink:

To po prostu skandal!! I jeszcze ten przesyt czarnego koloru na bocznych ściankach pudełka! No i... co już zupełnie wyprowadziło mnie z równowagi... wieszadełko!

 

Niedługo dojdzie do tego, że w supermarkecie będzie można obok gum do żucia to sprzedawać!

 

SKANDAL! :angry:

 

W ramach protestu nie kupię nic tej firmy przez kolejny tydzień! Zachęcam do tego wszystkich kolegów! Nie można tak bezwstydnie niszczyć starego porządku! :roll:

 

:wink:

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by taka cena była za 2 radiatory to myślę że sprzedasz była by sporo wieksza, a tak pewnie nieliczni to kupią.

Nie ma szans na taka cene, to zbyt zlozona konstrukcja, zreszta wystarczy przypomniec sobie ile kosztowaly dawne chlodzenia nb od tr, a nie bylo tam nawet hp i ogolnie znacznie prostszej budowy byly.

Niemniej, fajny wynalazek, jak zwykle jakosc rzadzi w produktach tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HR-07 napewno jest bardzo ciekawym produktem.Owszem, sa bloczki na ram i to w podobnych cenach, ale nie wszyscy chca sie pchac w chlodzenie wodne, a jednoczesnie zalezy im na wydajnym i mozliwie cichym kompie.

 

a cena...no coz..Thermalright nigdy tani nie byl i to raczej sie nie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...