Skocz do zawartości
Camis

Internet W Netii Dla Klientów Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :]

zgłoszenie w sprawie założenia netii wysłałem 23.01 (http://netia.novem.pl/) na stronie wcześniej nie widniała opcja dla ludzi nie posiadających neostrada tp czy chcę od nich modem czy też nie. 25.01 dostałem maila :

 

 

Niedawno przyjęliśmy Twoje zamówienie na usługi internetowe Netii. Jako, że zostało przez Ciebie zaznaczone pole "nie jestem użytkownikiem Neostrady" automatycznie przyjęliśmy, że nie jesteś posiadaczem modemu ADSL.

 

Z sygnałów od innych naszych klientów wiemy jednak, że wiele osób nie będących użytkownikami Neostrady posiada mimo to własne modemy ADSL.

 

Jeżeli więc masz własny modem odpisz nam na tego maila, podając numer stałej linii telefonicznej podany w zamówieniu. Nie wyślemy Ci wtedy nowego modemu, a Ty zapłacisz 90% mniej za pierwszy abonament za internet od Netii.

 

Z poważaniem,

Zespół Novem

 

więc napisałem że chcę od nich modem ADSL.

 

27.01 dostałem następnego maila "Zamówienie nr xxxx - dokumenty"

 

dziwi mnie fakt dlaczego w mailu nie ma umowy "Zamówienie modemu ADSL" które wg. mnie powinno być :] (wczoraj zamawiałem koledze net24 i taką umowę dostał na maila).

 

Meg23 może mi wyjaśnisz dlaczego nie dostałem tej umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem w środę, wczoraj wysłali dokumenty, jednak mam błąd w numerze domu (brakuje litery obok cyfry) więc im odpisałem że muszą poprawić - ciekawe czy mimo wszystko do wtorku mogę się spodziewać kuriera czy też dopiero po ponownym poprawieniu umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem w środę, wczoraj wysłali dokumenty, jednak mam błąd w numerze domu (brakuje litery obok cyfry) więc im odpisałem że muszą poprawić - ciekawe czy mimo wszystko do wtorku mogę się spodziewać kuriera czy też dopiero po ponownym poprawieniu umowy.

Dokładnie ten sam błąd jest u mnie. Ich system zbierania zgłoszeń nie bierze pod uwagę takiej możliwości czy jak? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałam na gg z jedną osobą która zamówiła przez novem, kurier miał byc w czwartek i lipa, więc podpisała umowę ze mną, a im odmówiła i napisała, że mu zależy na czasie ( im pozniej podpisana umowa, tym większa przerwa w dostawie netu). Niestety mają zbyt dużo zgłoszeń , zeby się wyrobić ze wszystkim. Trudno oczekiwać , że kurier będzie we wtorek, jeśli się zjawi to znaczy , ze macie farta:) ja też sie ledwo wyrabiam , więc się im nie dziwię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuzyn ma to samo - również w adresie, w numerze domu jest literka i też jej nie ma! chyba system coś nie przyjmuje i teraz dostają masę zgłoszeń do poprawki.

 

mam jeszcze pytania

 

1. zamawiajac internet (przez firme novem) Ci co juz mieli kuriera (o ile tacy sie wogole znalezli) to czy kurier przywozil 2 kopie dokumentow czy tez jedna a ta druga mieliscie sobie sami wydrukowac (bo po to oni je udostepniaja) ? (ew. powinienem wydrukowac 2 sztuki) pytam bo to dla mnie nie jest do konca klarowne

 

2. w dokumencie OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA ŚWIADCZENIE USŁUGI na dole jest "Proszę o rozwiązanie niżej wymienionych umów zawartych z Telekomunikacją Polską S.A. [...] " i tam miejsce na wpisanie daty, nazwy uslugi, numeru urzadzenia i miejsca to rozumiem ze:

data - data ostatniego aneksu do umowy na swiadczenie neostrady tp / data umowy jesli ktos jeszcze nie przedluzal ?

usluga - neostrada tp

nr.urządzenia końcowego - numer telefonu ?

miejsce - nazwa miejscowości ?

Edytowane przez M4ciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, tym ktorzy mieli wpierw zle adresy podaje, ze pod tymi samymi linkami powinny byc juz dobre wersje - przynajmniej u mnie tak jest :) doslali dzisiaj wzor rezygnacji do tego (juz z dobrym adresem)p; tego nie ma co drukowac bo i tak kurier wszystko przywozi do podpisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał szybko załatwic umowe bez czekania, to ja mogę to zrealizować w ciągu 2 dni (pracuje w netii).

Listem poleconym wysyłam do podpisania umowy.

gg 1585206

 

ps. Dla mieszkańców Łodzi i okolic w ciągu 1 dnia

Edytowane przez alient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiedzcie czy dobrze rozumuje..

Mam neo 256, od ok miecha szlag mnie i wszystkich wokoło trafia bo wieczorami net działa na 10% swych możłiwości, tnie jak cholera i wogóle, nawet tym co mają 1Mbit.. A tp ma wszystkich w d.pie.. Twierdzą że to że net tnie mogą stwierdzić tylko ich serwisanci, a to kosztuje..

Umowa kończy mi sie ok czerwca, a w netii pisze mi pod moim numerem tel 'Dostępność w sprzedaży: Brak danych dotyczących terminu uruchomienia sprzedaży" Wnioskuje że narazie nie jest netia u mnie dostępna, a kiedy będzie? ; ] (woj małopolskie).

Co począć w takiej sytuacji? jest jakaś możliwość żeby zmienić dostawce na coś co bedzie działać chociaż na połowe gwizdka? :/

Ping na poziomie 500, przy czym jest 25% strat .. do wp, onetu, pure itp.. :/

Czas od kliknięcia 'edytuj=>szybka edycja" do możliwosci edytowania to ok 2-3 minuty..

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi sie ok czerwca, a w netii pisze mi pod moim numerem tel 'Dostępność w sprzedaży: Brak danych dotyczących terminu uruchomienia sprzedaży" Wnioskuje że narazie nie jest netia u mnie dostępna, a kiedy będzie? ; ] (woj małopolskie).

Co począć w takiej sytuacji? jest jakaś możliwość żeby zmienić dostawce na coś co bedzie działać chociaż na połowe gwizdka? :/

chyba Energis jest już dostępny w Małopolsce Edytowane przez mariusz654321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba Energis jest już dostępny w Małopolsce

No własnie chyba nie.. :(

Bo podział zasięgiem jest jakby według starego podziału wojewódzkiego, a wterdy należałem pod Tarnów.. a teraz Kaków :|

Można jakoś to sprawdzić poza tą niedokłądną i niepewną mapką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś dać linki do umów Netii ? Potrzebuję dla mojej dziewczyny bo czeka na kuriera a chce się wcześniej z nimi zapoznać. Szukam już 10 minut i nie moge nigdzie znaleźć. Z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mógłby ktoś dać linki do umów Netii ? Potrzebuję dla mojej dziewczyny bo czeka na kuriera a chce się wcześniej z nimi zapoznać. Szukam już 10 minut i nie moge nigdzie znaleźć. Z góry thx za pomoc.

dopoki nie dostanie na maila tej umowy to moze nie czekac na kuriera :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba urodze... podpisałem umowę 11.1.2007 na BSA (woj. śląskie), umowa na neostradę dawno rozwiązana już była... dzwonie tydzień temu w środę... i dowiaduje sie że do końca tygodnia będe miał internet.... dzisiaj dzwonię i mnie poinformowali że TPSA odrzuciła umowę ze względu na błędny PESEL... i że muszą mi wysłać z netii nową umowę do podpisania i wpisania właściwego Peselu... dzwonie do TP... żeby sprawdzić pesel z umowy... i ze zdumieniem się dowiaduje że wszystko pasuje... :mur: :mur: :mur: :mur:

jaja sobie robią czy coś? od 3 tygodni na analogu siedze, rachunku nie chce widzieć... jak mi teraz na nowo wyślą umowę, to netu ani do połowy lutego nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz czekam od 6.01.2007 r umowa została wysłana przez przedstawiciela podobno a dzisiaj sie dowiaduje ze nie ma umowy tej co do tp idzie o udzielenie danych technicznych netii.Bardzo sie zdenerwowałem dzisiaj zadzwonie do tp i sie dowiem bo jedni na infolinii netii mowia ze netia czeka na odpowiedz w sprawie mojej z tp a druga osoba ze wogóle nie ma co wysłac do tp bo nie ma tej umowy zaczyna mi sie ta netia nie podobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem zapytać czy rezygnacje z neo trzeba napisac ręcznie czy mozna wydrukować i podpisać przez właściciela neo . Jestem takze ciekaw czy koniecznie trzeba podac numer umowy bo ja swoją zgubiłem i czy mozna wysłac na jakis adres tą rezygnacje a nie leciec do telepunktu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...