Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm...syfu nie mam na kompie a może są jakieś patche albo coś?

 

A czy może przeszkadzać jeśli to jest na c a na c mam 500mb wolnego miejsca?

mniej wolnego miejsca na dysku to o ile mi wiadomo mniej miejca na procesy systemowe ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zainstalowałem grę, ustawiłem detale na low/med i w wyścigach rwie, patrzyłem frapsem to mam około 50-60fps i gdy rwie to ilość fps nie spada więc domyśliłem się że chodzi o to że mam za słabego procka, Czy zmniejszenie detali pomoże? bo jeśli zmieniam detale to daje obciążenie na grafe czy jak?

Ja powiem tyle, że grałem w giere jak miałem semprona 2,5ghz i ta grafike co teraz, miałem taki problem jak Ty, po zmianie platformy wszystko zaczęło normalnie chodzić, wnioski sam wyciągnij....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale coś mi tu nie gra, w Dirta popylam na 1024x768 i na max detalach i się nie przycina tak mocno jak w NFS-sie

W dircie mam 20-30fps a w NFS mam 50-60 i w dircie sie nie przycina tak jak w nfs to musi być jakiś błąd gry albo coś bo nie wierze żeby ten procek nie starczał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale coś mi tu nie gra, w Dirta popylam na 1024x768 i na max detalach i się nie przycina tak mocno jak w NFS-sie

W dircie mam 20-30fps a w NFS mam 50-60 i w dircie sie nie przycina tak jak w nfs to musi być jakiś błąd gry albo coś bo nie wierze żeby ten procek nie starczał

Tak juz NFS'y maja. W pewnych miejscach przycina ni z gruszki ni z pietruszki. Mam ten sam problem. Fraps pokazuje 60 fps a tu jakies klatkowanie. Wszystkie ostatnie nfs'y tak mialay, przynajmniej u mnie. Mozliwe, ze jest to spowodowane jakas konkretna (nie taka jak trza) konfiguracja kompa. Nikt pewnie twgo nie wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem. Wiele osób (z podobnymi configami do mojego) narzeka na przycinki a ja niczego takiego nie odczuwam. I to takie zdziwko trochę, bo zawsze nowe nfs'y nie chodziły mi za płynnie :lol:

 

Gra się całkiem przyjemnie. Trzeba się tylko przyzwyczaić do tego specyficznego modelu jazdy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal92 ja w prostreet mam to samo, fpsy ok, a gra się rwie, czy w 800*600 (low) czy w 1024*768 (medium), dlatego gram w 1024 na medium (różnicy nie widać). Z takim rwaniem spotkałem się już na trzech kompach, na moim, na innej konfiguracji z celofanem, i jeszcze na c2d 2x2.4+2gb ramu (grafy nie pamiętam,ale chyba była to 8600gts)

 

na pewno nie masz za mało miejsca na dysku, bo ja zarówno na systemowym jak i tym z grą mam po ok 5gb wolnego.

 

Jak wejdę w menadżer zadań podczas grania to dosyć często 'run32dll.exe' obciąża mi procka o 30-40%, u Was też tak jest? bo jeśli nie to tu może leżeć problem.

 

 

 

LCC do driftu najlepszy jest podrasowany nissan 240sx ;)

 

 

Imho trochę dziwnie wyważony jest ten nfs, niby poziom trudności rośnie z każdym następnym turniejem, ale jakoś rewelacyjnych wyników komputer nie robi. W drifcie trochę lepiej mu idzie i nic poza tym.

Samochody też są jakieś nierówne, np. mazda rx-8 519koni i skyline ponad 800koni (wszystko na maxa), na papierze skyline przyspiesza dużo lepiej, a czasy w grze wychodzą bardzo podobne, za to różnice np. w cobalcie ss pomiędzy 600 a 900 końmi czuć od razu. Co jest jeszcze dziwnego, to napęd na 4 koła w skylinie, niby jest, a w każdym zakręcie da się zawrócić prawie 'w miejscu', tylne koła robią co chcą, od ziemi odrywa się jak głupi, a za to mazda jedzie jak przyklejona do asfaltu. Imho jednym z najbardziej neutralnych samochodów jest bmw m3 e46, jazda nim to dla mnie przyjemność, bo rx8 z czasem męczy (głównie tym że nie skręca ;))

To tylko takie moje wnioski, o tej grze, każdy może mieć swoje zdanie :unsure:

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo się rozczulać wystarczy taki wał, że RYO z nami do driftu podchodzi EVO co ma napęd na 4 naleśniki... dalej szkoda gadać. Już nie będę wspominał, że w czasie jednego dragu mój Charger miał z tyłu w jednym kole, 4 różne kolory felg.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za idiota wymyslil menu w tej grze! w ogole nie wiadomo o co tu biega... wreszcie mam grafe.. odpalam nfsa a tu 15 min kombinowania jak sie chodzi po menu... no to chyba jakis zart jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie będę wspominał, że w czasie jednego dragu mój Charger miał z tyłu w jednym kole, 4 różne kolory felg.

Wspominałem już o tym.

 

Mi przydarza się to dość często, w różnych trybach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest najlepsze do "speed challenge"? Lekko mnie irytuje 911 GT2, które więcej lata nad drogą niż jeździ ;]

Ja jeżdżę Chevroletem Corvette C9 - prędkość maksymalna: 402kmph (downforce najwyżej, jak się da i można jeździć). Ma to do siebie, że rusza z miejsca jak stodoła, ale jak już się rozpędzi...

 

Próbowałem też Evo X, ale jest okropnie czuły na skręcanie, latałem z prawej do lewej strony jezdni (wziąłem go do gripu i tu spisuje się dobrze).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest drift... żartujesz :)

Zwykłe chwilowe tracenie przyczepności na ręcznym.

Skarbie pokaz mi w ktorym momencie kierowca tego Skyline'a uzywa recznego? :| Pewnie wszystkie nie przygotowane RWD lepiej driftuja? :lol2:

Ale jak chcesz chmure dymu to moze to Cie zadowoli. Niestety tylko z kokpitu S15 widac zaciaganie recznego... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zainstalowałem grę, ustawiłem detale na low/med i w wyścigach rwie, patrzyłem frapsem to mam około 50-60fps i gdy rwie to ilość fps nie spada więc domyśliłem się że chodzi o to że mam za słabego procka, Czy zmniejszenie detali pomoże? bo jeśli zmieniam detale to daje obciążenie na grafe czy jak?

Tak to wina CPU. Do tego nfs'a to minimum 2 rdzenie, a najlepiej od intela. (gra wykorzystuje 2 rdzenie, podczas grania mamy 2x100% na CPU)

 

ja na 8600gt sonic + wszytsko na high chodzi mi plynnie ;SS moze masz jakies syfy w kompie !? przeskanuj antyvrsuem zobacz na procesy ;))

Bo masz E2160, a on ma 3000+...

 

Żadne syfy w kompie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wina CPU. Do tego nfs'a to minimum 2 rdzenie, a najlepiej od intela. (gra wykorzystuje 2 rdzenie, podczas grania mamy 2x100% na CPU)

Bo masz E2160, a on ma 3000+...

 

Żadne syfy w kompie :mur:

 

Nie procek nie jest najszybszy ale jest ok, wyżej podawali zestawy z C2D i też się cieło gra po prostu ma błąd dlatego że dirt też jest wymagającą gierką a mi nie tnie więc zostało czekać tylko aż EA wyda jakąś łatke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafal92 ja w prostreet mam to samo, fpsy ok, a gra się rwie, czy w 800*600 (low) czy w 1024*768 (medium), dlatego gram w 1024 na medium (różnicy nie widać). Z takim rwaniem spotkałem się już na trzech kompach, na moim, na innej konfiguracji z celofanem, i jeszcze na c2d 2x2.4+2gb ramu (grafy nie pamiętam,ale chyba była to 8600gts)

I co na to powiesz?

 

 

EDIT

 

Odkręciłem procka na 1,8Ghz i co?

Oprócz spadku FPS o 10 to rwanie było takie samo czyli to nie jest przez procek

Edytowane przez rafal92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarbie pokaz mi w ktorym momencie kierowca tego Skyline'a uzywa recznego? :| Pewnie wszystkie nie przygotowane RWD lepiej driftuja? :lol2:

Ale jak chcesz chmure dymu to moze to Cie zadowoli. Niestety tylko z kokpitu S15 widac zaciaganie recznego... :rolleyes:

No dobra dobra, a wiesz może, że mogą sobie ustawić w takich samochodach procent mocy nadawany na przód i tył. No i ten ręczny jednak jest. Co do samego ich driftu to patrząc na niego odczuwam jednak, że to taki wybrakowany drift w porówaniu z samochodami z napędem na tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przeszedłem 34% gry i do tej pory w Gripie jeżdżę Skylinem tym starszym. Uzbierało mi się 350k i myślę o kupnie czegoś nowego do gripu. Co będzie lepsze: Ford GT, czy porshe 911 GT2?? A może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie czkawkę użyjcie tych sterów, mi pomogły i to dużo, wcześniej grać się nie dało teraz sie da, ale i tak za słaby kąp (podziękowania za stery)

Ja mam Supre do Dragu, przeszło 1000PS i najlepszy czas to 6:84 - wszystko na maksa prócz zawieszenia bo na 3 podnosi i gorszy czas(mam 2lvl)

Edytowane przez lukasz_zn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCC Wiem ze moga sobie rozdzielic moc ale chyba nie wiecej niz 80% na tyl. I dlatego wygladaja mniej efektywnie. Za to dla mnie nadrabiaja predkoscia. :D

No przy nowym Nissanie GT-R poszli dalej i coś słyszałem, że po 50% nawet można... to już jest jazda :)

Co do NFS to po zmaganiach udało mi się zakończyć karierę ale czuję lekki niedosyt spowodowany tym, że na końcu powinni jakoś efektowniej pokazać, że jestem mistrzem :) A tu tylko, jak na odwal się, no koleś zaliczyłeś koronę i tyle... w poprzednich częściach była jakaś fabuła, a tu nawet tej LASKI co miała być nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie dojechać do mety na pustyni za każdym razem kończe na poboczu :/

U mnie podobnie, tuż przed królem. Albo kończę na poboczu albo w okolicach ostatniego miejsca. Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, tuż przed królem. Albo kończę na poboczu albo w okolicach ostatniego miejsca.

Też miałem problem, pozostaje kiera albo widok z maski i trening do upadłego :)

Można też, tak jak raz zrobiłem, czyli kasacja innych wozów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...